Looking for Services?

Contact a Partner

World Map

Gold Partners

Mechsoft
MechSoft müşterilerine en iyi dijital çözümleri sunmak üzere 2008 yılında kurulmuştur. Sunduğu çözümler ile müşterilerinin günlük işlerini daha kolay, verimli ve rekabetçi şekilde yapmalarını hedeflemektedir.
9 reference(s)

Silver Partners

7Gates Interactive Technologies
As 7Gates, we strive towards multi oriented, multinational, multi lingual and multi-disciplined work and production approaches.

This point of method enlightens our path towards the future. We offer best quality services in order to reach our target, which is to enable our customers’ provision of a competitive advantage as well as focusing on their work requirements.

Ready Partners

AlbedoSoft Web Yazilim Ltd. Srk.
Avrupa’nın önde gelen yazılımı olan Odoo yu , bilgi birikimimiz ile güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştirerek Odoo Ürünlerini; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcıları ile pazarlar, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunacağız.
Amacımız yeni nesil ERP yazılımı olan Odoo’nun ürün pazar payını artırarak , markalaşmasını sağlamaktır.

Türkiye genelinde istikrarlı bir altyapı gelişimi sergilemek ve dinamik kadrolu çözüm ortaklığı çerçevesinde ürünlerin satış ve pazarlamasının, paralel olarak da ürünlerin eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin arkasında bulunmak amacı ile Türkiye ‘de şirket kurmuş bulunmaktayız
Projetgrup
Projet Yazılım ve Danışmanlık A.Ş

ERP, CRM, B2B, B2C, İş Zekası (BI) konularında 15 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip, her konunun uzmanı odaklı ekiplerden oluşan teknoloji, yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

Satış öncesi faaliyetler, CRM, E-Pazarlama, Satış Fırsat, Teklif, Sipariş Yönetimi, Satış Değerlendirme ve Ödüllendirme, Prim Sistemleri, Proje Yönetimi, Satış sonrası faaliyetler, Servis Yönetimi, Müşteri Sorunları ve Destek Yönetimi, Bayi Yönetimi, B2B, E-Ticaret Yönetimi, B2C, Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Depo ve Stok Yönetimi, Üretim Yönetimi, IK Yönetimi, Yönetim Raporlaması konularında uzman ekibimiz; geliştirici, uygulama danışmanları ve eğitmenler tarafından oluşmaktadır.