Looking for Services?

Contact a Partner

World Map

Gold Partners

Mechsoft
MechSoft müşterilerine en iyi dijital çözümleri sunmak üzere 2008 yılında kurulmuştur. Sunduğu çözümler ile müşterilerinin günlük işlerini daha kolay, verimli ve rekabetçi şekilde yapmalarını hedeflemektedir.
11 reference(s)

Ready Partners

AlbedoSoft Web Yazilim Ltd. Srk.
Avrupa’nın önde gelen yazılımı olan Odoo yu , bilgi birikimimiz ile güvenilir, yenilikçi ve özgün çözümler geliştirerek Odoo Ürünlerini; Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcıları ile pazarlar, uygulama, eğitim ve destek hizmetlerini sunacağız.
Amacımız yeni nesil ERP yazılımı olan Odoo’nun ürün pazar payını artırarak , markalaşmasını sağlamaktır.

Türkiye genelinde istikrarlı bir altyapı gelişimi sergilemek ve dinamik kadrolu çözüm ortaklığı çerçevesinde ürünlerin satış ve pazarlamasının, paralel olarak da ürünlerin eğitim, destek ve danışmanlık hizmetlerinin arkasında bulunmak amacı ile Türkiye ‘de şirket kurmuş bulunmaktayız
Codequarters
CODEQUARTERS is a software services company specialised in web and mobile development. Our primary goal is to provide turn key solutions based on proven technology and best practices while keeping things simple, fluent, robust and cost effective for our customers. We provide Odoo training, implementation and consultancy services in any phase of the project.

CODEQUARTERS web ve mobil üzerine uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır. Öncelikli hedefimiz en iyi pratiklere ve kendini ispat etmiş teknolojilere dayanan katma değerli çözümler sunmaktır. Bunu yaparken de süreci basit, etkin ve düşük maliyetli tutmayı amaçlamaktayız. Odoo konusunda uzman ekibimiz projenizin her aşamasında size eğitim, danışmanlık ve geliştirme desteği verecektir.
Projetgrup
Projet Yazılım ve Danışmanlık A.Ş

ERP, CRM, B2B, B2C, İş Zekası (BI) konularında 15 yıllık bir tecrübe ve birikime sahip, her konunun uzmanı odaklı ekiplerden oluşan teknoloji, yazılım ve danışmanlık firmasıdır.

Satış öncesi faaliyetler, CRM, E-Pazarlama, Satış Fırsat, Teklif, Sipariş Yönetimi, Satış Değerlendirme ve Ödüllendirme, Prim Sistemleri, Proje Yönetimi, Satış sonrası faaliyetler, Servis Yönetimi, Müşteri Sorunları ve Destek Yönetimi, Bayi Yönetimi, B2B, E-Ticaret Yönetimi, B2C, Finans Yönetimi, Muhasebe Yönetimi, Satınalma Yönetimi, Depo ve Stok Yönetimi, Üretim Yönetimi, IK Yönetimi, Yönetim Raporlaması konularında uzman ekibimiz; geliştirici, uygulama danışmanları ve eğitmenler tarafından oluşmaktadır.