Перетворення лідів у нагоди

Система може генерувати ліди замість нагод, щоб додати крок кваліфікації перед конвертацією Ліда в Нагоду та призначення його продавцю.

Ви можете активувати цей режим із Налаштувань CRM. Він застосовується до всіх каналів продажу за замовчуванням. Але ви можете застосувати його для конкретних каналів із їхньої форми налаштування.

Налаштування

Щоб ця функція працювала, перейдіть на CRM ‣ Налаштування ‣ Налаштування та активуйте функцію Ліди.

../../../../_images/convert01.png

Тепер у вас з’явиться нове підменю Ліди у розділі Ліди, де вони накопичуються.

../../../../_images/convert02.png

Конвертуйте лід у нагоду

Коли ви натиснете на Лід, ви матимете можливість перетворити його на нагоду і вирішити, чи слід його ще призначити тому ж каналу/продавцю, і якщо вам потрібно створити нового клієнта.

../../../../_images/convert03.png

Якщо у вас вже є нагода з цим клієнтом, Odoo автоматично запропонує вам об’єднати цю нагоду. Точно так само Odoo автоматично запропонує вам зв’язати з існуючим клієнтом, якщо цей клієнт вже існує.

Об’єднайте нагоди

Odoo також автоматично запропонує об’єднати нагоди, якщо в них однакова електронна адреса. Під час об’єднання нагод Odoo об’єднує й інформацію нагод, яка була спершу створена, надаючи пріоритет інформації першої нагоди.

Жодна інформація не втрачаться: дані з інших нагод записується у чаттері та інформаційних полях для легкого доступу.

../../../../_images/convert_04.png

Якщо ви знайдете дублікат самостійно, … ви також можете об’єднати нагоди або ліди, навіть якщо система цього не пропонує.

Тут є як це зробити зі списку. Оберіть нагоди або ліди, які ви хочете об’єднати, тоді з’явиться кнопка дії. Потім ви можете обрати об’єднання.

../../../../_images/convert_05.png

Примітка

Можливо також об’єднати більше, ніж дві нагоди або ліда.