Налаштуйте ваш обліковий запис Paypal

Paypal доступний та популярний по всьому світу. Він не стягує плату за підписку, а створити обліковий запис дуже легко. Ось чому ми рекомендуємо його для початківців в Odoo. Він працює безперебійно, коли клієнт перенаправляється на веб-сайт Paypal для реєстрації платежу.

Обліковий запис Paypal

Бізнес-рахунок потрібен для отримання платежів з Paypal. Створіть Бізнес-рахунок Paypayl або оновіть ваш Персональний рахунок на Бізнес. Перейдіть в налаштування Paypal та натисніть Оновити на Бізнес-рахунок. Потім продовжіть кілька кроків налаштування.

Налаштування в Paypal

Спершу, давайте поглянемо, як налаштувати ваш обліковий запис Paypal, щоби створити безперебійний досвід роботи клієнта з Odoo.
Увійдіть та відкрийте налаштування. Перейдіть у Товари та послуги ‣ Платежі веб-сайту та натисніть Оновити у Налаштуваннях веб-сайту.
../../../_images/paypal01.png

Автоматичне повернення

Автоматичне повернення автоматично перенаправляє ваших клієнтів на Odoo після обробки платежу. Позначте Автоматичне повернення та введіть ваше ім’я домену із суфіксом /shop/confirmation як URL повернення (напр., https://yourcompany.odoo.com/shop/confirmation).

Ця URL-адреса дає запит на Paypal, але не використовується на практиці, оскільки Odoo передає її на кожній транзакції. Не хвилюйтеся, якщо ви керуєте кількома каналами продажів або базами даних Odoo.

../../../_images/paypal02.png

Переказ даних про оплату (PDT)

Переказ даних про оплату передає підтвердження платежу в Odoo, як тільки він оброблений. Без цього Odoo не зможе завершити процес продажу. Ці налаштування повинні бути активованими як слід. Під час збереження створюється Токен ідентифікації. Пізніше ви отримаєте запит на вхід в Odoo.

../../../_images/paypal03.png

Опціональний рахунок Paypal

Ми радимо не спонукати клієнтів входити за допомогою облікового запису Paypal, коли вони отримують оплату. Нехай вони також платять дебетовими/кредитними картками, інакше ви можете втратити деякі угоди. Переконайтесь, що цей параметр увімкнено.

../../../_images/paypal04.png

Миттєві сповіщення оплати (IPN)

PDT надсилає підтвердження замовлень лише один раз. В результаті ваш сайт повинен запускатися, коли це трапляється; в іншому випадку він ніколи не отримає повідомлення. Тому ми радимо активувати Миттєві сповіщення оплати (IPN) в горі. З IPN, доставка підтвердження замовлень практично гарантоване з того часу, як IPN повторно надсилає підтвердження поки ваш сайт не підтвердить отримання.

Щоб активувати IPN, поверніться в меню Платежі веб-сайту та натисніть Оновити у Миттєвих сповіщеннях оплати.
URL сповіщення для встановлення вашого ім’я домену + “payment/paypal/ipn” (напр., https://yourcompany.odoo.com/payment/paypal/ipn).
../../../_images/paypal05.png

Формат повідомлень оплати

Якщо ви використовуєте символи з наголосом (або що-небудь ще, крім основних латинських символів) для імен ваших клієнтів, адрес… вам НЕОБХІДНО налаштувати формат кодування запиту на платіж, що надсилається Odoo в Paypal.

Небезпека

Якщо ви не налаштуєте це, деякі транзакції не вдаватимуться без приміток.

Щоб зробити це, відкрийте:

Потім натисніть Додаткові параметри та встановіть два стандартні кодування у форматі UTF-8.

../../../_images/paypal07.png ../../../_images/paypal08.png

Ваш обліковий запис Paypal готовий!

Порада

Якщо ви хочете, щоби ваші клієнти платили без створення облікових записів Paypal, потрібно увімкнути Опціональний обліковий запис Paypal.

../../../_images/paypal_account_optional.png

Порада

Для зашифрованих платежів на веб-сайті та помилки EWP_SETTINGS, перевірте документацію paypal..

Налаштування в Odoo

Активація

Активуйте Paypal з панелі налаштувань Продажів, Виставлення рахунків та Електронної комерції, або з меню налаштування Платіжних еквайєрів.

Повноваження

Odoo вимагає трьох облікових даних Paypal:

  • ID електронної пошти - це ваш логін адреси електронної пошти в Paypal.

  • Merchant ID can be found in the settings of your Paypal account, in Account Settings ‣ Business information.

  • Токен PDT Paypal надається у налаштуваннях Платежі веб-сайту, як це показано нижче.

../../../_images/paypal09.png

Комісія

Ви можете стягувати додаткову комісію з клієнтів за оплату через Paypal; Це покриває стягнення з вас комісії за транзакцію Paypal. Після направлення на Paypal, ваш клієнт бачить додаткову суму до суми замовлення.

To activate this, go to the Fees tab of Paypal configuration in Odoo and check Add Extra Fees.

../../../_images/paypal10.png

Ви можете перейти на Комісію Paypal щоби встановити комісію.

Примітка

Продавцям у ЄС заборонено стягувати додаткові збори за оплату кредитними картками.

Перейдіть в онлайн!

Ваші налаштування готові до запуску. Переконайтеся, що увімкнено режим Розробника. Потім опублікуйте метод платежу, натиснувши на кнопку Опубліковано поруч.

../../../_images/paypal11.png ../../../_images/paypal12.png

Тепер Paypal доступний у ваших платежах у модулях Електронної комерції, Продажах та Виставленні рахунків. Клієнти перенаправляються на веб-сайт Paypal під час натискання Оплатити зараз. Вони повернуться на сторінку підтвердження в Odoo після того, як платіж буде оброблено.

../../../_images/paypal13.png

Тестове середовище

Ви можете протестувати процес оплати в Odoo завдяки рахункам Paypal Sandbox.

Увійдіть на Сайт розробника Paypal з вашими обліковими даними Paypal.

Це створить два рахунки sandbox:

Увійдіть у Paypal Sandbox з обліковим записом продавця та слідуйте тим самим інструкціям налаштування. Введіть ваші облікові дані sandbox в Odoo та переконайтеся, що Paypal досі встановлено як Тестове середовище. Також переконайтеся, що автоматичне виставлення рахунку не активовано у ваших налаштуваннях Електронної комерції, щоб не створювати рахунки коли завершуються фіктивні транзакції.

Запустіть тестову транзакцію в Odoo, використовуючи особистий обліковий запис Sandbox.