Налаштуйте ваш обліковий запис Paypal

Paypal доступний та популярний по всьому світу. Він не стягує плату за підписку, а створити обліковий запис дуже легко. Ось чому ми рекомендуємо його для початківців в Odoo. Він працює безперебійно, коли клієнт перенаправляється на веб-сайт Paypal для реєстрації платежу.

Обліковий запис Paypal

Бізнес-рахунок потрібен для отримання платежів з Paypal. Створіть Бізнес-рахунок Paypayl або оновіть ваш Персональний рахунок на Бізнес. Перейдіть в налаштування Paypal та натисніть Оновити на Бізнес-рахунок. Потім продовжіть кілька кроків налаштування.

Налаштування в Paypal

Спершу, давайте поглянемо, як налаштувати ваш обліковий запис Paypal, щоби створити безперебійний досвід роботи клієнта з Odoo.
Увійдіть та відкрийте налаштування. Перейдіть у Товари та послуги ‣ Платежі веб-сайту та натисніть Оновити у Налаштуваннях веб-сайту.
../../../_images/paypal01.png

Автоматичне повернення

Автоматичне повернення автоматично перенаправляє ваших клієнтів на Odoo після обробки платежу. Позначте Автоматичне повернення та введіть ваше ім’я домену із суфіксом /shop/confirmation як URL повернення (напр., https://yourcompany.odoo.com/shop/confirmation).

Ця URL-адреса дає запит на Paypal, але не використовується на практиці, оскільки Odoo передає її на кожній транзакції. Не хвилюйтеся, якщо ви керуєте кількома каналами продажів або базами даних Odoo.

../../../_images/paypal02.png

Переказ даних про оплату (PDT)

Переказ даних про оплату передає підтвердження платежу в Odoo, як тільки він оброблений. Без цього Odoo не зможе завершити процес продажу. Ці налаштування повинні бути активованими як слід. Під час збереження створюється Токен ідентифікації. Пізніше ви отримаєте запит на вхід в Odoo.

../../../_images/paypal03.png

Опціональний рахунок Paypal

Ми радимо не спонукати клієнтів входити за допомогою облікового запису Paypal, коли вони отримують оплату. Нехай вони також платять дебетовими/кредитними картками, інакше ви можете втратити деякі угоди. Переконайтесь, що цей параметр увімкнено.

../../../_images/paypal04.png

Миттєві сповіщення оплати (IPN)

PDT надсилає підтвердження замовлень лише один раз. В результаті ваш сайт повинен запускатися, коли це трапляється; в іншому випадку він ніколи не отримає повідомлення. Тому ми радимо активувати Миттєві сповіщення оплати (IPN) в горі. З IPN, доставка підтвердження замовлень практично гарантоване з того часу, як IPN повторно надсилає підтвердження поки ваш сайт не підтвердить отримання.

Щоб активувати IPN, поверніться в меню Платежі веб-сайту та натисніть Оновити у Миттєвих сповіщеннях оплати.
URL сповіщення для встановлення вашого ім’я домену + “payment/paypal/ipn” (напр., https://yourcompany.odoo.com/payment/paypal/ipn).
../../../_images/paypal05.png

Формат повідомлень оплати

Якщо ви використовуєте символи з наголосом (або що-небудь ще, крім основних латинських символів) для імен ваших клієнтів, адрес… вам НЕОБХІДНО налаштувати формат кодування запиту на платіж, що надсилається Odoo в Paypal.

Небезпека

Якщо ви не налаштуєте це, деякі транзакції не вдаватимуться без приміток.

Щоб зробити це, відкрийте:

Потім натисніть Додаткові параметри та встановіть два стандартні кодування у форматі UTF-8.

../../../_images/paypal07.png ../../../_images/paypal08.png

Ваш обліковий запис Paypal готовий!

Порада

Якщо ви хочете, щоби ваші клієнти платили без створення облікових записів Paypal, потрібно увімкнути Опціональний обліковий запис Paypal.

../../../_images/paypal_account_optional.png

Порада

Для зашифрованих платежів на веб-сайті та помилки EWP_SETTINGS, перевірте документацію paypal..

Налаштування в Odoo

Активація

Активуйте Paypal з панелі налаштувань Продажів, Виставлення рахунків та Електронної комерції, або з меню налаштування Платіжних еквайєрів.

Повноваження

Odoo вимагає трьох облікових даних Paypal:

  • ID електронної пошти - це ваш логін адреси електронної пошти в Paypal.

  • Merchant ID can be found in the settings of your Paypal account, in Account Settings ‣ Business information.

  • Токен PDT Paypal надається у налаштуваннях Платежі веб-сайту, як це показано нижче.

../../../_images/paypal09.png

Оплата транзакції

Ви можете стягувати додаткову комісію з клієнтів за оплату через Paypal; Це покриває стягнення з вас комісії за транзакцію Paypal. Після направлення на Paypal, ваш клієнт бачить додаткову суму до суми замовлення.

Щоб активувати це, перейдіть на вкладку Налаштування Paypal а Odoo та позначте Додати додаткові комісії.

../../../_images/paypal10.png

Ви можете перейти на Комісію Paypal щоби встановити комісію.

Примітка

Продавцям у ЄС заборонено стягувати додаткові збори за оплату кредитними картками.

Перейдіть в онлайн!

Ваші налаштування готові до запуску. Переконайтеся, що увімкнено режим Розробника. Потім опублікуйте метод платежу, натиснувши на кнопку Опубліковано поруч.

../../../_images/paypal11.png ../../../_images/paypal12.png

Тепер Paypal доступний у ваших платежах у модулях Електронної комерції, Продажах та Виставленні рахунків. Клієнти перенаправляються на веб-сайт Paypal під час натискання Оплатити зараз. Вони повернуться на сторінку підтвердження в Odoo після того, як платіж буде оброблено.

../../../_images/paypal13.png

Тестове середовище

Ви можете протестувати процес оплати в Odoo завдяки рахункам Paypal Sandbox.

Увійдіть на Сайт розробника Paypal з вашими обліковими даними Paypal.

Це створить два рахунки sandbox:

Увійдіть у Paypal Sandbox з обліковим записом продавця та слідуйте тим самим інструкціям налаштування. Введіть ваші облікові дані sandbox в Odoo та переконайтеся, що Paypal досі встановлено як Тестове середовище. Також переконайтеся, що автоматичне виставлення рахунку не активовано у ваших налаштуваннях Електронної комерції, щоб не створювати рахунки коли завершуються фіктивні транзакції.

Запустіть тестову транзакцію в Odoo, використовуючи особистий обліковий запис Sandbox.