Як встановити метод доставки?

Загальний огляд

Odoo може обробляти різні способи доставки, але за замовчуванням вони не активовані. Методи доставки можуть використовуватися для замовлень на продаж, ваших доставок, а також для вашої електронної комерції.

Методи доставки дозволяють вам керувати транспортною компанією, ціною та призначенням. Ви навіть можете інтегрувати Odoo із зовнішніми вантажовідправниками, щоб обчислити реальну ціну та тару.

Налаштування

Встановіть модуль складу

Методи доставки обробляються модулем Витрати на доставку. Перейдіть до Програм та знайдіть модуль. Щоби побачити, слід вилучити фільтр Програми:

../../../../../_images/setup05.png

Примітка

Якщо ви хочете інтегрувати методи доставки в свою електронну комерцію, вам доведеться встановити модуль Доставка електронної комерції.

Налаштуйте метод доставки

Щоб налаштувати способи доставки, перейдіть до модуля Склад, натисніть Налаштування ‣ Методи доставки.

Спочатку встановіть назву і транспортну компанію.

../../../../../_images/setup03.png

Тоді вам доведеться встановити ціну. Вона може бути фіксованою або заснованою на правилах.

  • Якщо ціна встановлена, натисніть Фіксована ціна. Вам просто доведеться визначити ціну. Якщо ви хочете, щоб доставка була безкоштовною вище певної суми, позначте пункт Вільна, якщо загальна сума замовлень перевищує та встановіть ціну.

../../../../../_images/setup06.png
  • Якщо ціна змінюється відповідно до правил, позначте пункт На основі правил. Натисніть на додати елемент до правила ціноутворення. Виберіть умову, залежно від ваги, обсягу, ціни або кількості.

../../../../../_images/setup04.png

Нарешті, ви можете обмежити спосіб доставки кількома пунктами призначення. Обмеження можна застосувати до деяких країн, районів або навіть поштових індексів. Ця функція обмежує список країн у вашій електронній торгівлі.

../../../../../_images/setup02.png

Примітка

Ви можете інтегрувати Odoo із зовнішніми відправниками, щоб обчислити реальну ціну та упаковку, а також обробляти друк етикеток. Дивіться Як налаштувати стороннього перевізника в Odoo?

Процес доставки

Замовлення на продаж

../../../../../_images/setup07.png

Тепер ви можете вибрати Метод доставки у своєму замовленні на продаж. Якщо ви хочете нарахувати вартість доставки у замовленні на продаж, натисніть Встановити ціну, вона додасть рядок з назвою методу доставки як товар.

Доставка

Ви можете додати або змінити спосіб доставки на саму доставку.

../../../../../_images/setup01.png

На доставці перевірте Інформацію про перевізника. Перевізник - це вибраний метод доставки.