Use VoIP services in Odoo with OnSIP

Вступ

ІР-телефонія Odoo може бути налаштована для роботи разом з OnSIP (www.onsip.com). У цьому випадку встановлення та налаштування сервера Asterisk не потрібні, оскільки вся інфраструктура розміщена та керована OnSIP.

Для використання цієї послуги вам потрібно буде відкрити обліковий запис на OnSIP. Перш ніж це зробити, переконайтеся, що ця послуга охоплює вашу територію та області, в які ви хочете зателефонувати. Після відкриття обліку OnSIP виконайте процедуру налаштування нижче.

Налаштування

Перейдіть до додатків та встановіть модуль VoIP OnSIP.

../../../_images/onsip01.png

Перейдіть до Налаштування/Загальні налаштування. У розділі Інтеграція/Asterisk (VoIP) заповніть 3 поля:

 • Домен OnSIP - це домен, який ви обрали під час створення облікового запису на www.onsip.com. Якщо ви не знаєте цього, увійдіть до https://admin.onsip.com/, і ви побачите його у верхньому правому куті екрана.

 • WebSocket повинен містити wss: //edge.sip.onsip.com

 • Режим повинен бути Розробник

../../../_images/onsip02.png

Перейдіть до Налаштування/Користувачі. У формі перегляду кожного користувача IP-телефонії на вкладці Налаштування введіть розділ Налаштування PBX:

 • Логін SIP/Розширення браузера: OnSIP „Ім’я користувача“

 • Авторизація користувача OnSIP: OnSIP „Ім’я користувача авт“

 • Пароль SIP: OnSIP „Пароль SIP“

 • Розширення для телефонів: „Розширення“ OnSIP

Ви можете знайти всю цю інформацію, увійшовши за адресою https://admin.onsip.com/users, а потім виберіть користувача, якого ви хочете налаштувати, і посилайтеся на поля, як це показано нижче.

../../../_images/onsip03.png

Тепер ви можете телефонувати, натиснувши значок телефону у верхньому правому куті Odoo (переконайтеся, що ви ввійшли як користувач, який належним чином налаштований в Odoo та OnSIP).

Примітка

Якщо ви бачите повідомлення про відсутність параметрів на софтводі Odoo, обов’язково оновіть вікно Odoo та повторіть спробу.

../../../_images/onsip04.png

Примітка

Якщо в Odoo softphone з’являється повідомлення Неправильне число, обов’язково використовуйте міжнародний формат, який містить знак плюс (+), а потім міжнародний код країни. Наприклад: +16506913277 (де +1 - міжнародний префікс для США).

../../../_images/onsip05.png

Тепер також можна телефонувати. Ваш номер - це той, який надається OnSIP. Odoo зателефонує і покаже повідомлення.

../../../_images/onsip06.png

OnSIP на вашому мобільному телефоні

Щоб робити та отримувати телефонні дзвінки, коли ви не перебуваєте перед вашим комп’ютером, ви можете використовувати прикладну програму для мобільних телефонів паралельно з ІР-телефонією Odoo. Це корисно для викликів на ходу, але також для того, щоб переконатися, що ви чуєте вхідні дзвінки, або просто для зручності. Будь-який SIP softphone буде працювати.

На Android та iOS, OnSIP успішно протестовано за допомогою `Grandstream Wave <https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grandstream.wave> _ _. Під час створення облікового запису виберіть OnSIP у списку постачальників. Вам потрібно буде налаштувати його таким чином:

 • Ім’я облікового запису: OnSIP

 • SIP сервер: OnSIP „Домен“

 • ID користувача SIP: „Ім’я користувача“ OnSIP

 • ID Аутентифікації SIP: „Ім’я користувача аут.“ OnSIP

 • Пароль: OnSIP „Пароль SIP“

Окрім ініціювання дзвінків з Grandstream Wave на свій телефон, ви також можете ініціювати дзвінки, натиснувши номери телефонів у вашому браузері на своєму ПК. Це зробить дзвінок Grandstream Wave і маршрут дзвінка через телефон на іншу сторону. Цей підхід корисний, щоб не витрачати час на набір телефонних номерів. Для цього вам знадобиться розширення Chrome `Помічник дзвінків OnSIP <https://chrome.google.com/webstore/detail/onsip-call-assistant/pceelmncccldedfkcgjkpemakjbapnpg?hl=en> _ _.

Попередження

Недоліком використання софтфону на вашому мобільному телефоні є те, що ваші виклики не будуть входити в систему Odoo, оскільки софтфон виступає в ролі незалежного окремого додатка.