Track costs of human resources with timesheets

Людський ресурс звичайно має вартість. Цікаво подивитися, наскільки конкретний договір стоїть перед компанією в термінах людської сили у відношенні суми, що підлягають оплати.

Ми розглянемо такий приклад: наші два співробітники Гаррі Поттер та Седрік Дігорі працюють на консультаційному пакеті для нашого клієнта Smith&Co. Гаррі отримує 18 € за годину, а зарплата Седріка становить 12 € за годину. Ми хотіли би відслідковувати витрати в додатку бухобліку та порівнювати їх з доходами консультаційної послуги.

Налаштування

По-перше, встановіть три програми, необхідні для використання цієї функції, а саме Бухоблік, Продажі та Табелі. Введіть назву модулів та встановіть їх.

../../../../../_images/timesheets14.png ../../../../../_images/timesheets05.png ../../../../../_images/timesheets11.png

Далі вам потрібно буде включити аналітичний бухоблік. Для цього введіть додаток Бухобліку. Виберіть Налаштування ‣ Налаштування та позначте опцію Аналітичний бухоблік (див. зображення нижче).

../../../../../_images/timesheets06.png

Застосуйте зміни.

Створіть співробітника

Щоб перевірити дохід працівника, потрібно мати його. Щоб створити співробітника, введіть додаток Співробітник. Виберіть Співробітники та створіть нового співробітника, введіть ім’я та основну інформацію.

На листку співробітника введіть вкладку Параметри персоналу. Тут ви можете вказати Вартість табелю свого співробітника. У цьому випадку Гаррі має вартість 18 євро/годину. Таким чином, ми заповнимо 18 в цьому полі.

../../../../../_images/timesheets07.png

Примітка

Якщо ви хочете, щоби працівник міг вводити розклад, він повинен бути пов’язаний з користувачем.

Повторіть операцію, щоб створити працівника Седрик Дігорі. Не забудьте вказати пов’язані з ним користувачі та Вартість табелю.

Оформіть замовлення на продаж

Ми створили двох співробітників під назвою Гарі Поттер та Седрік Дігорі в додатку Співробітники. Обидва вони працюватимуть на консультаційному контракті з нашим клієнтом Smith&Co, де вони вказують свої години у розкладі.

Отже, нам потрібно створити замовлення на продаж із товаром послуга, на який виставлено рахунок заснований на часі та матеріалі, і відстежується табелем з годинами як одиниця вимірювань.

../../../../../_images/timesheets03.png

For more information on how to create a sales order based on time and material please see Виставлення рахунку на основі часу та матеріалів.

Ми заощаджуємо замовлення на продаж за допомогою сервісного товару Зовнішній консалтинг. Аналітичний бухоблік буде автоматично створено після підтвердження замовлення на продаж. Наші співробітники повинні вказати на цей рахунок (у цьому випадку SO002-Smith&Co), щоб мати можливість виставляти рахунки за години (див. зображення нижче).

../../../../../_images/timesheets10.png

Заповніть табель

Як працівник, пов’язаний із користувачем, Гаррі може ввійти в додаток Табель та вказати його табель для контракту. Увійшовши на облік Гаррі, ми заходимо в додаток Табель і вводимо детальний рядок, який вказує на аналітичний бухоблік, описаний вище.

Гаррі працював три години на SWOT-аналізі для Smith&Co.

../../../../../_images/timesheets01.png

Тим часом, Седрік обговорив потреби бізнесу із замовником за 1 годину і вказав її також у своєму особистому табелі, вказуючи також в Аналітичному бухобліку.

У Замовленні на продаж ми помічаємо, що кількість доставлених годин автоматично обчислюється (див. зображення нижче).

../../../../../_images/timesheets02.png

Аналітичний бухоблік

Завдяки аналітичним рахункам ми можемо мати огляд витрат та доходів персоналу. Усі доходи та вартість цих операцій зареєстровані на рахунку SO002-Smith&Co.

Ми можемо використовувати два способи аналізу цієї ситуації.

Без фільтрів

Якщо ми вказали всі наші витрати та доходи проекту на правильний аналітичний рахунок, ми зможемо легко отримати кошти та доходи, пов’язані з цим аналітичним рахунком. Введіть модуль Бухоблік, виберіть Консультант ‣ Аналітичні рахунки ‣ Відкрити плани рахунків.

Примітка: ви можете вказати період для Аналізу. Якщо ви хочете відкрити поточну ситуацію, ви повинні залишити поля порожніми. Ми вже можемо відзначити кредитний та дебетовий баланс рахунку.

../../../../../_images/timesheets12.png

Якщо ми натиснемо на рахунок, буде надана спеціальна кнопка, яка містить інформацію про вартість та доходи (див. зображення нижче).

../../../../../_images/timesheets13.png

Натисніть кнопку Вартість/дохід, щоб мати огляд вартості та доходів з відповідним описом.

З фільтрами

Таким чином, ми можемо фільтрувати цю інформацію з Аналітичних записів.

Введіть модуль Бухоблік та натисніть кнопку Консультант ‣ Аналітичні записи. У цьому меню ми маємо кілька варіантів аналізу вартості людських ресурсів.

  1. Ми фільтруємо Аналітичний бухоблік, щоб ми могли бачити вартість та доходи проекту. Додайте індивідуальний Фільтр, де Аналітичний рахунок містить номер Замовлення на продаж.

    ../../../../../_images/timesheets04.png

    У результаті ми бачимо, що дії табелів та рядки рахунків є з відповідними витратами та доходами.

    ../../../../../_images/timesheets09.png
  2. Ми можемо разом групувати різні аналітичні рахунки та перевіряти їхні відповідні доходи. Просто групуйте за Аналітичним рахунком і виберіть Перегляд графіку, щоби мати чіткий огляд.

    ../../../../../_images/timesheets08.png