Яка різниця між складом та місцезнаходженням?

Склад в Odoo - це фактично будівля/місце, в якому складуються ваші товари. Ви можете встановити кілька складів і створювати переміщення між ними.

A Location, is a specific space within your warehouse. It can be considered as a sublocation of your warehouse, as a shelf, a floor, an aisle, etc. Therefore, a location is part of one warehouse only and it is not possible to link one location to multiple warehouses. You can configure as many locations as you need under one warehouse.

Існує 3 типи місцезнаходжень:

  • Фізичні місцезнаходження - це внутрішні місцезнаходження, які є частиною складу, якого ви є власником. Вони можуть бути областю навантаження та розвантаження вашого складу, полиці або відділу тощо.

  • Місцезнаходження партнерів - це простір на складі клієнта та/або постачальника. Вони працюють так само, як і в «Фізичних місцезнаходжень», але лише тому, що ви не є власником складу.

  • Віртуальні місцезнаходження - це місця, які не існують, але в них можна розміщувати товари, якщо вони ще не (або більше не) інвентаризовані. Вони стануть у нагоді, коли ви хочете помістити втрачені товари з вашого запасу (у Втрати складу) або коли ви хочете взяти до уваги товари, які переходять на ваш склад (Забезпечення).

В Odoo місцезнаходження розташовані ієрархічно. Ви можете структурувати свої місцезнаходження як дерево, залежно від відносин між батьківським та дочірнім місцезнаходженням. Це дає вам більш детальний рівень аналізу ваших операцій на складі та організації ваших складів.