Looking for Services?

Contact a Partner in Turkey

World Map

Silver Partners

Codequarters
Codequarters Certified v13
CODEQUARTERS is a software services company specialised in web and mobile development. Our primary goal is to provide turn key solutions based on proven technology and best practices while keeping things simple, fluent, robust and cost effective for our customers. We provide Odoo training, implementation and consultancy services in any phase of the project.

CODEQUARTERS web ve mobil üzerine uzmanlaşmış bir teknoloji firmasıdır. Öncelikli hedefimiz en iyi pratiklere ve kendini ispat etmiş tekno ...
24 reference(s)

Ready Partners

Projet Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.
Projet Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. Certified v13
ERP sektöründe 21 yıllık tecrübe ve birikim.
Odoo'da 10 yıllık tecrübe ve birikim.

Odoo Türkiye Çözümü
2013 yılından beri en geniş kapsamlı Odoo Türkiye Muhasebesi, Yerelleştirme, Bordro ve E-Dönüşüm çözümlerini üreten iş ortağı.

E-Dönüşüm Çözümleri
E-Fatura | E-Arşiv Fatura | E-İhracat Fatura | E-İrsaliye
E-Defter | E-Beyanname | E-Mutabakat | E-Tahsilat | E-Ekstre

Odoo Türkiye ERP Çözüm Paketlerini Hemen Deneyin
https://www.bulutkobi.io/r/fmN

Danışma Hattı
0212 909 83 32
24 reference(s)
Boraq Group
Boraq Group Certified v13
Certified internal resources: 2x Odoo V13
BORAQ is a specialized business solution and media production provider, that brings full-scale technology expertise, development & implementation capabilities to inspire, empower and drive it clients to focus on what they do best.

BORAQ has top-of-the-line team who provide perfect solutions in term of IT and Media Production, by address all client's business needs, from complete ERP systems, web & mobile applications to implement marketing strategies p ...
10 reference(s)
Lojiplatform E-Ticaret Hizmetleri A.Ş
Lojiplatform E-Ticaret Hizmetleri A.Ş
Lojiplatform, her ölçekten işletmenin tüm iş ihtiyaçlarını tek platformda en uygun maliyet ve modüler çözüm yaklaşımı ile karşılamalarına yardımcı olup, Odoo’nun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de çok kısa bir dönem içinde hızla yayılmasını hedeflemektedir.
Lojiplatform, çevrimiçi iş yapmanın hiç bitmeyen sorunlarını çözmek için kurulmuş yeni nesil bir “Online Business Enabler” şirketidir. Kuruluşundan beri işletmelere uygun çözümler ve hizmetler sunan Lojiplatform, ana hedef olarak işletmelerin ...
2 reference(s)
Rasard Teknoloji
Rasard Teknoloji
Rasard Teknoloji olarak teknolojinin bize sağladığı kolaylıkları Türkiye'deki işletmelerin ihtiyaçlarına sunmak üzere çalışıyoruz. Bu amaçla Odoo Partneri olan firmamız sadece Odoo ile ilgili projeleri hayata geçirmektedir. Özel sektör ve kamu kuruluşlarına yönelik Odoo çözümleri üreten Rasard Teknoloji, müşteri ihtiyaçlarına uygun özel çözümler geliştirir ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.
2 reference(s)
Eska Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.
Eska Yazılım ve Danışmanlık A.Ş.
Eska, 2014'ten beri Odoo projeleri geliştirmekte ve Türkiye yerelleştirme çalışmalarını yürütmektedir. Türkiye tek düzen hesap planı, vergileri, yasal raporları, e-fatura, e-arşiv, e-defter, bordro ve e-bildirge gibi yerel ihtiyaçların geliştirmesini yapmıştır.
1 reference(s)
Smart Tekno Software Limited Company
Smart Tekno Software Limited Company
Smart Tekno is a leading IT company specialized in providing a wide range of services to cover all the requirements of our customers and provide a professional service that satisfies our customers.
Our headquarter located in Istanbul - Turkey and we also provide our services in Cairo - Egypt and we seek to achieve wide global spread

We are happy to make new partnerships
Istanbul - Turkey / +905525164426
Cairo - Egypt / +201050033342
Email: odoo@smart-tekno.com