Looking for Services?

Contact a Partner in Czech Republic

World Map

Silver Partners

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. Certified v13 Certified v14 Certified v15
Máme rádi Odoo ERP platformu a přinášíme do České republiky LOKALIZOVANÉ ÚČETNICTVÍ v Odoo plně v souladu s českou legislativou.
Již více než 8 let pomáháme společnostem s digitální transformací a implementací ERP Odoo pro segment středních a velkých podniků.
Podporujeme Odoo Open Source komunitu a přizpůsobujeme řešení pro verzi Odoo Enterprise. Věříme, že Odoo je ta správná All-in-one platforma, kterou kdy budete potřebovat pro řízení svého podnikání.
LOKALIZUJEME pro Vás Odoo Enterprise modul ...
9 reference(s)

Ready Partners

Dype
Dype Certified v14 Certified v15
Management consulting and accounting firm operating in the Czech Republic and Slovakia. Focused on digitalization and data – Dype provides to its SMB clients best-in-class practices and implements top-notch technologies to modernize the business operations and to optimize business administration processes.
From Accounting to Taxes to Business Intelligence and Reporting – Dype provides comprehensive business services with holistic approach connecting Business Administration, Intelligence, and St ...
1 reference(s)
Port Cities CEE s.r.o.
Port Cities CEE s.r.o.
Port Cities is one of the largest Odoo partners in the world and has been the best Odoo Partner in APAC for four years (2019-2022). With over 14 offices across four continents and 200+ Odoo functional and technical professionals, we deliver Best-In-Class ERP implementations on an attractive budget, as well as onsite support.
StringData, s.r.o.
StringData, s.r.o. Certified v15
StringData, s.r.o. – www.stringdata.cz
Ať jste startup, rostoucí střední firma nebo velká organizace, vždy je pro vás důležité realizovat firemní procesy maximálně efektivně. S komplexním ERP systémem Odoo, můžete optimalizovat a zjednodušit vaše procesy, zbavit se zbytečných časově náročných úkolů, které lze digitalizovat, zbavit se papírové agendy a soustředit se na to důležité - na váš business.