Menu

Our References

Trusted by millions worldwide

World Map

References by Industries

References by Country

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. IT/Communication
We are focusing on digital transformation and ERP implementation to Enterprise & SMB segments for more than 7 years.
We support Odoo Open Source framework and implement Enterprise Odoo ERP & CRM solutions. We do believe in disrupting the European ERP market with Odoo all-in-one management software.
Our Odoo related services: GAP analysis, Process Audit, Localisation, Installation, Hosting, Integration, Configuration, Migration, Custom Development of Odoo modules, Training, Support & Maintenance, leasing of Odoo Consultants and Developers.
AEH, spol. s.r.o.
AEH, spol. s.r.o.
AEH spol. s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. V rámci svojej činnosti sa zameriava na vývoj a výrobu zariadení pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Spoločnosť má vlastné vývojové a konštrukčné oddelenie a intenzívne spolupracuje s Výskumným potravinárskym ústavom.
Vďaka implementovaným modulom a novej produktovej štruktúre sme spoločnosti AEH pomohli zvýšiť efektivitu vytváraním ponúk, riadenia výroby, riadenia skladu a nákupu tovaru.

Odoo moduly: Nákup, Predaj, Fakturácia, Zásoby, Výroba, CRM, Doklady
BDR, spol. s.r.o.
BDR, spol. s.r.o.
BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť pôsobiaca na slovensku od roku 1991, ktorá je súčasťou medzinárodnej účtovníckej a poradenskej siete Moore Stephens.
26HOUSE služby: GAP anamlýza, konfigurácia, migrácia dát, vývoj, prispôsobenie, integracia mzdy a účtovníctvo, lokalizácia slovenského modulu účtovníctva a fakturácie, školenie, podpora a údržba
Odoo moduly: CRM, Predaj, Fakturácia, Účtovníctvo, Projektové riadenie, Pracovné výkazy, Výdavky, Dovolenky, Dokumenty, ePodpis
BOZPO, s r.o.
BOZPO, s r.o. Other Services
BOZPO vykonáva pracovnú zdravotnícku službu, outsourcing bezpečnosti práce v bezpečnostných inžinierskych službách, koordináciu bezpečnosti na mieste plnením úloh koordinátora bezpečnosti a koordinátora projektovej dokumentácie, autorizované školiace stredisko, akreditované meracie laboratórium, požiarnu, civilnú a environmentálnu ochranu a ďalšie služby.
26HOUSE služby: konfigurácia, migrácia dát, školenie, podpora a údržba
Odoo moduly: Email Marketing, Marketing Automation
Barani Design Technologies S. R. O.
Barani Design Technologies S. R. O.
Barani Design Technologies s. r. o. je svetovým lídrom vo výrobe meteorologických staníc určených na meranie teploty vzduchu a rýchlosti vetra. Technologické inovácie v dizajne senzorov sú spojením vedomostí a praktických skúsenosti nadobudnutých počas mnohých projektov v leteckom priemysle. Toto spojenie umožnilo spoločnosti stať sa uznávanými odborníkmi v oblasti meteorologických služieb.

Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Nákup, Účtovníctvo, Sklad, Výroba, Kvalita, Údržba, Helpdesk, Studio, Manažment životného cyklu výrobku, Plánovanie pracovných zmien, Export do účtovného systému Pohoda.
COLLER KLÍMA, s.r.o.
COLLER KLÍMA, s.r.o.
Coller Klima has been transformed from a small company into one of the leading Daikin distributors. Behind her success is unique approach to customers, quality and precise work.

Coller Klima company fought against almost non existent overview over their sale orders and administration. Absence of a singular invoicing system caused the company to lose money.

By implementing invoicing system, in which they were able to easily generate and keep track of their orders, we accelerated their sales process and helped Coller Klima to grow and compete on the market in their sector.

Implemented modules: Invoicing, CRM, Sales, Purchase, Inventory
DANUM s.r.o.
DANUM s.r.o.
Danum, a company with over a decade worth of experience on the market with water filtering equipment, faced a problem with purchasing overview and pricelist management.

As the company needed to manage business in several international markets, thanks to our modular modifications, it can currently do so through a single system. We have simplified and accelerated the processing of orders from the e-shop, In order for the company to regain an overview of its financial health, we have implemented the Accounting module, which will also simplify reporting.

Implemented modules: CRM, Sales, Purchase, Inventory, Manufacturing, Accounting, Barcodes, WEB, eCommerce
DITEC Commerce s.r.o.
DITEC Commerce s.r.o.
The company processed all sales orders from the eShop manually. By automating and gradually implementing suitable modules, we managed to shorten the business cycle of orders from 3-4 days to a few seconds.

We have been cooperating with Ditec for a years, and this continuous cooperation is proof that as the company grows, the information system itself is gradually improving.

Implemented modules: CRM, Sales, Accounting, Project, WEB, eCommerce, Promo codes, Email marketing, HR
Dedoles, s.r.o.
Dedoles, s.r.o. Wholesale/Retail
Veselé darčeky na jednom mieste. Ponožky a spodná bielizeň s originálnym dizajnom. Originálne veselé produkty, kvalitná bavlna a jedinečný dizajn.
Najznámejšia eCommerce značka na Slovensku s predajom vo viac ako 20-tich krajinách Europy a s viac ako 1 miliónom zakazníkov.
26HOUSE služby: Nákup, Dodávatelia, Produkty, Logistika, Inventory, Sales, Delivery, Warehouse manažment, Skladové zásoby, Fakturácia, integrácie na klúčové systémy tretích strán
analýza, projektový manažment, implementácia, konfigurácia, customizácia, vývoj, migrácia dát, školenie, podpora a údržba
Effectix.com, s.r.o.
Effectix.com, s.r.o.
Effectix.com, s. r. o. je společnost nabízející komplexní služby v oblasti on-line propagace a zviditelnění firem (PPC, Seo, Sociální sítě, Grafika, UX, Foto & Video). Působí od roku 2009 a její rozsah činnosti se postupně rozrostl do mnoha zemí Evropy (od Atlantiku k Baltu).

26HOUSE služby:
Analýza stavu a postupné zavádění jednotného systému pro řízení celé společnosti, vytvoření splátkového kalendáře na míru.

Odoo moduly:
CRM, Sales, Invoicing, Project, Timesheets
Ew Distribution a.s.
Ew Distribution a.s. Wholesale/Retail
Hlavným zameraním spoločnosti EW Distribution a.s. je veľkoobchod a medzinárodný obchod s mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou. Medzi jej zákazníkov na domácom aj zahraničnom trhu patria hlavne maloobchodné predajne, internetové obchody, obchodné reťazce a veľkoobchodní predajcovia.

Odoo moduly: CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Sklad, Nákup, E-mail marketing, Studio, Dokumenty, prepojenie s Microsoft Power BI.
F-Tech A.S
F-Tech A.S
Spoločnosť F-TECH a.s. bola založená v roku 2018 s cieľom poskytovať profesionálne outsourcingové služby potrubným a inštalatérskym spoločnostiam na Slovensku a v Českej republike.
Ako spoľahlivý dodávateľ pomohli mnohým zákazníkom, nájsť najlepšie možné riešenie pre ich projekt z hľadiska kvality, ceny a termínu dodania.
Tím spoločnosti tvoria vysoko kvalifikovaní špecialisti, ktorí vám poskytnú komplexné riešenia šité na mieru.

Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Účtovníctvo, Projekty, Sklad, Výroba, Nákup, Pracovné výkazy, Podpisovanie dokumentov, Studio, Plánovanie pracovných zmien.
Freya Corporation, s.r.o.
Freya Corporation, s.r.o.
Freya Corporation, s. r. o. bola založená v roku 2016 s víziou pomáhať podnikateľom budovať a rozvíjať ich biznis vo všetkých fázach. Poslaním Freya Corporation, s. r. o. je podať pomocnú ruku v oblasti legislatívnych, právnych a úradných záležitostiach spojených so založením spoločností.
Za štyri roky pôsobenia pomohli 140 klientom založiť viac ako 100 spoločností v 20 krajinách.

Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Projekty, Výdavky.
HT CAPITAL, s.r.o.
HT CAPITAL, s.r.o.
Distributor and importer of car cosmetics and car accessories.

Implemented modules: Pohoda conector, CRM, Sales, Invoicing, Project, Discuss
Handsunity, s.r.o.
Handsunity, s.r.o.
Rodinná spoločnosť so sídlom v Bratislave, hlavnom meste Slovenska. Našou vášňou je prinášať kvalitné éterické oleje pre našich zákazníkov. Hľadáme veľmi dobrý pomer medzi hodnotou produktu a jeho cenou. Počas koronavírusu zaznamenala Handsunity rýchly rast a s cieľom udržať krok s tempom dopytu bolo nevyhnutné presunúť sa do väčšieho skladu a nájsť správny informacny vnutropodnikový systém pre riadenie zásob a výroby.
26HOUSE služby: konfigurácia, migrácia dát, prispôsobenie, školenie, podpora a údržba, slovenský fakturačný modul
Odoo moduly: predaj, nákup, zásoby, výroba, fakturácia
Helwitax, s.r.o.
Helwitax, s.r.o. Finance/Insurance
Helwitax s.r.o. poskytuje účtovné, mzdové a daňové služby na Slovensku. Kombinujeme profesionálne služby a pokrokovú cloudovú technológiu, ktorá vám pomáha automatizovať a štandardizovať procesy účtovníctva a výkazníctva s cieľom zvýšiť efektivitu a kontrolu nad vašimi financiami.
V spolupráci s 26HOUSE sme priniesli lokalizáciu českého a slovenského účtového modulu Odoo.
Odoo moduly: Predaj, Fakturácia, Projektové riadenie, Pracovný výkaz
IMPLEMENTO
IMPLEMENTO
We are the only Odoo Silver partner in the Czech Republic, Slovakia, Poland and Hungary.
Implemento is fully focused on the implementation of the Odoo system. We believe that focusing on a single system is the only way to ensure maximum efficiency and expertise.
IMPLEMENTO s.r.o.
IMPLEMENTO s.r.o. Wholesale/Retail

#1 Certifikovaný Odoo Silver partner pre Slovenskú republiku

IMPLEMENTO je certifikovaný Odoo Silver partner pre Slovenskú republiku. Sme dcérskou spoločnostou VISIBILITY s.r.o., jednej z TOP slovenských digital marketing agentúr.

Máme jazykovú a legislatívnu lokalizáciu pre Slovenskú republiku, desiatky úspešných prípadových štúdií a roky skúseností s implementáciami systému Odoo v malých a veľkých spoločnostiach v roznych odvetviach a krajinách.

Vybrané referencie
↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓
IQ Group Slovensko, s.r.o.
IQ Group Slovensko, s.r.o.
IQ Group Solutions s.r.o. is an innovative company combining professionals with many years of experience. They are a company that is developing dynamically in the field of electrical installations and lighting supply. These activities are currently directed to the region of Czech republic and Slovakia, where they have long focused on customers who demand the highest quality. The range of products and services covers a complete portfolio of solutions from design, through delivery and installation to warranty and post-warranty service.
KEMA SK s.r.o
KEMA SK s.r.o
Shop with gastronomic equipment