Nos références

Recommandé par des millions d'utilisateurs dans le monde

Références par secteur

Références par pays

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o.
Už viac ako 8 rokov pomáhame spoločnostiam s digitálnou transformáciou a implementáciou ERP Odoo pre segment stredných a veľkých podnikov. Podporujeme OdooOpenSource komunitu a prispôsobujeme riešenia pre verziu Odoo Enterprise. Robíme lokalizované účtovníctvo pre SK a ČR.

Odoo moduly: Webstránka, Predaj, Fakturácia, CRM, Projekty, Helpdesk, Pracovné výkazy,Účtovníctvo, Dokumenty, Plánovanie, Nákup, Dochádzka, Predplatné, Podpis, Email Marketing, Udalosti, eCommerce, eLearning
AEH, spol. s.r.o.
AEH, spol. s.r.o. Fabrication
AEH spol. s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. V rámci svojej činnosti sa zameriava na vývoj a výrobu zariadení pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Spoločnosť má vlastné vývojové a konštrukčné oddelenie a intenzívne spolupracuje s Výskumným potravinárskym ústavom. Vďaka implementovaným modulom a novej produktovej štruktúre sme spoločnosti AEH pomohli zvýšiť efektivitu vytváraním ponúk, riadenia výroby, riadenia skladu a nákupu tovaru.

26HOUSE služby: Migrácia, Upgrade na v14, Školenie, Lokalizovaná faktúra SK, Servisné služby

Odoo moduly: Nákup, Predaj, Fakturácia, Sklady, Výroba, CRM, PLM
AHK Slowakei
AHK Slowakei Administratif/Utilitaires
AHK Slowakei The Slovak-German Chamber of Commerce and Industry was founded in June 2005 as the 57th German Foreign Chamber of Commerce. AHK Slovakia supports economic relations between Slovakia and Germany.
AgeVolt Slovakia s.r.o
AgeVolt Slovakia s.r.o En gros/au détail
AgeVolt je slovenský inovatívny scale-up, ktorý ponúka komplexný digitálny ekosystém nabíjania elektrických vozidiel. Pozostáva z digitálnej platformy (blockchain, AI/ML a IOT), mobilnej aplikácie, systému riadenia energie a inteligentných nabíjačiek. Našou víziou je, aby nabíjanie EV bolo dostupné a pohodlné, aby sa dosiahla optimálna distribúcia energie a znížili sa celkové náklady na nabíjačku a vlastníctvo elektromobilu.   
 
Použité Odoo moduly:   
CRM, Fakturácia, Predaj, Účtovníctvo, Projekty, Nákup, Pracovné výkazy, Studio, Helpdesk, Plánovanie pracovných zmien. 
Awinter s.r.o.
Awinter s.r.o.
Sme spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb spojených s implementáciou systému Odoo.
BDR, spol. s.r.o.
BDR, spol. s.r.o. Finance/Assurance
BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť pôsobiaca na Slovensku od roku 1991, ktorá je súčasťou medzinárodnej účtovníckej a poradenskej siete MooreStephens.

26HOUSE služby:Analýza, Konfigurácia, Migrácia, Vývoj, Customizácia, Integrácia mzdy a účtovníctva, Lokalizované účtovníctvo pre SR, Školenie, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, Fakturácia, Účtovníctvo, Projektové riadenie, Pracovnévýkazy, Výdavky, Dovolenky, Dokumenty, ePodpis
Barani Design Technologies S. R. O.
Barani Design Technologies S. R. O. Fabrication
Barani Design Technologies s. r. o. je svetovým lídrom vo výrobe meteorologických staníc určených na meranie teploty vzduchu a rýchlosti vetra. Technologické inovácie v dizajne senzorov sú spojením vedomostí a praktických skúsenosti nadobudnutých počas mnohých projektov v leteckom priemysle. Toto spojenie umožnilo spoločnosti stať sa uznávanými odborníkmi v oblasti meteorologických služieb.

Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Nákup, Účtovníctvo, Sklad, Výroba, Kvalita, Údržba, Helpdesk, Studio, Manažment životného cyklu výrobku, Plánovanie pracovných zmien, Export do účtovného systému Pohoda.
CMT Group s. r. o.
CMT Group s. r. o. Autres services
CMT Group s.r.o. pôsobí v oblasti ekológie a zaoberá sa zberom, odvozom a likvidáciou kuchynského odpadu a použitého oleja. Gastro prevádzky zásobuje čerstvými olejmi a tukmi. Na slovenskom trhu pôsobí viac ako 9 rokov a pokrýva všetky mestá a obce.

26HOUSE služby:Analýza, Implementácia, Konfigurácia,Customizácia, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, Fakturácia, Sklady, Nákup, ePodpis, Dokumenty, Webstránka
COLLER KLÍMA, s.r.o.
COLLER KLÍMA, s.r.o. En gros/au détail
Coller Klima has been transformed from a small company into one of the leading Daikin distributors. Behind her success is unique approach to customers, quality and precise work.

Coller Klima company fought against almost non existent overview over their sale orders and administration. Absence of a singular invoicing system caused the company to lose money.

By implementing invoicing system, in which they were able to easily generate and keep track of their orders, we accelerated their sales process and helped Coller Klima to grow and compete on the market in their sector.

Implemented modules: Invoicing, CRM, Sales, Purchase, Inventory
DANUM s.r.o.
DANUM s.r.o. En gros/au détail
Spoločnosť Danum má viac ako desaťročné skúsenosti na trhu so zariadeniami pre úpravu a filtráciu vody určených do rodinných domov, chát, bytov, polyfunkčných objektov ako sú hotely, reštaurácie, bytové domy, rôzne prevádzky ale i priemyselné objekty.

26HOUSE služby: Upgrade na v15, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, Nákup, Sklady, Výroba, Fakturácia, Účtovníctvo, Webstránka, Projekty, Štúdio, Riadenie pracovníkov v teréne, Pracovné výkazy, Dokumenty, eCommerce
DITEC Commerce s.r.o.
DITEC Commerce s.r.o. Informatique/Communication
The company processed all sales orders from the eShop manually. By automating and gradually implementing suitable modules, we managed to shorten the business cycle of orders from 3-4 days to a few seconds.

We have been cooperating with Ditec for a years, and this continuous cooperation is proof that as the company grows, the information system itself is gradually improving.

Implemented modules: CRM, Sales, Accounting, Project, WEB, eCommerce, Promo codes, Email marketing, HR
Davetec s.r.o.
Davetec s.r.o. Construction
Davetec s. r. o. pôsobí v oblasti stavebníctva a energetiky od roku 2012. Poslaním našej spoločnosti je zabezpečenie moderného a komfortného prostredia budov, ktoré prispieva k
zlepšovaniu zdravia, efektivity a celkovej spokojnosti užívateľa so zreteľom na udržateľnosť prírodných zdrojov.


26HOUSE služby: Analýza, Inštalácia on-premise, Konfigurácia, Migrácia, Zaškolenie užívateľov, Servisné služby


Odoo moduly: Projekty, Nákup, Sklady, Fakturácia, CMR, Predaj, Pracovný výkazy, Dokumenty, Účtovníctvo, Výdavky
Dedoles, s.r.o.
Dedoles, s.r.o. En gros/au détail
Najznámejšia eCommerce značka na Slovensku s predajom vo viac ako 20-tich krajinách Európy a s viac ako 1 miliónom zákazníkov. So svojou masívnou marketingovou kampaňou dosiahli v roku 2020 tržby necelých 50mil. Eur.

26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Vývoj a integrácia na kľúčové systémy tretích strán, Migrácia dát, Školenie, Servisné služby

Odoo moduly: Nákup, Sklady, Predaj, Fakturácia, eCommerce, eLearning, Štúdio, Webstránka, Plánovanie, Odporúčania, Výdavky, Schvaľovania, Hodnotenie, Nábor, Kvalita, Helpdesk, Účtovníctvo
Effectix.com, s.r.o.
Effectix.com, s.r.o. Autres services
Effectix.com, s. r. o. je spoločnosťponúkajúca komplexné služby v oblasti on-line propagácie a zviditeľnenia firiem (PPC, Seo, Sociálne siete, Grafika, UX, Foto& Video). Pôsobí od roku 2009 a jej rozsah činností sa postupne rozrástol do mnohýchkrajín Európy.

26HOUSEslužby:Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Školenie,Vytvorenie splátkového kalendára na mieru

Odoo moduly: CRM, Predaj, Fakturácia, Projekty,Pracovný výkaz
Ekofluid s.r.o.
Ekofluid s.r.o. Autres services
Ekofluid je výrobná a servisná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na vysokovákuové zariadenia na úpravu a regeneráciu oleja.

Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1996.

26HOUSE, Odoo: CRM, Sales, Invoicing, Project, Timesheet, Manufacturing, Inventory, Purchase, Field Services, Documents, Quality
Ew Distribution a.s.
Ew Distribution a.s. En gros/au détail
Hlavným zameraním spoločnosti EW Distribution a.s. je veľkoobchod a medzinárodný obchod s mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou. Medzi jej zákazníkov na domácom aj zahraničnom trhu patria hlavne maloobchodné predajne, internetové obchody, obchodné reťazce a veľkoobchodní predajcovia.

Odoo moduly: CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Sklad, Nákup, E-mail marketing, Studio, Dokumenty, prepojenie s Microsoft Power BI.
F-Tech A.S
F-Tech A.S
Spoločnosť F-TECH a.s. bola založená v roku 2018 s cieľom poskytovať profesionálne outsourcingové služby potrubným a inštalatérskym spoločnostiam na Slovensku a v Českej republike.
Ako spoľahlivý dodávateľ pomohli mnohým zákazníkom, nájsť najlepšie možné riešenie pre ich projekt z hľadiska kvality, ceny a termínu dodania.
Tím spoločnosti tvoria vysoko kvalifikovaní špecialisti, ktorí vám poskytnú komplexné riešenia šité na mieru.

Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Účtovníctvo, Projekty, Sklad, Výroba, Nákup, Pracovné výkazy, Podpisovanie dokumentov, Studio, Plánovanie pracovných zmien.