我们的参考

备受全世界百万人的信任

行业案例

按国家参考

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o.
Už viac ako 10 rokov pomáhame spoločnostiam s digitálnou transformáciou a implementáciou ERP Odoo pre segment stredných a veľkých podnikov. Podporujeme Odoo Open Source komunitu a prispôsobujeme riešenia pre verziu Odoo Enterprise. Robíme lokalizované účtovníctvo pre SK a ČR.

Odoo moduly: Tvorca webstránok, Predaj, SK Faktúra, CRM, Projekty, Helpdesk, Pracovné výkazy, Online Účtovníctvo, Dokumenty, Plánovanie, Nákupné objednávky, Dochádzka, Predplatné, Podpis, Email Marketing, Udalosti, eCommerce, eLearning
AEH, spol. s.r.o.
AEH, spol. s.r.o. 制造
AEH spol., s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. V rámci svojej činnosti sa zameriava na vývoj a výrobu zariadení pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Spoločnosť má vlastné vývojové a konštrukčné oddelenie a intenzívne spolupracuje s Výskumným potravinárskym ústavom. Vďaka implementovaným modulom a novej produktovej štruktúre sme spoločnosti pomohli zvýšiť efektivitu vytváraním ponúk, riadenia výroby, riadenia skladu a nákupu tovaru.

26HOUSE služby: Migrácia, Upgrade na v14, Školenie, Lokalizovaná faktúra SK, Servisné služby

Odoo moduly: Nákupné objednávky, Predaj, SK Faktúra, Sklady, Výroba a opravy, CRM, Riadenie životného cyklu produktu
AgeVolt Slovakia s.r.o
AgeVolt Slovakia s.r.o 批发/零售
AgeVolt je slovenský inovatívny scale-up, ktorý ponúka komplexný digitálny ekosystém nabíjania elektrických vozidiel. Pozostáva z digitálnej platformy (blockchain, AI/ML a IOT), mobilnej aplikácie, systému riadenia energie a inteligentných nabíjačiek. Našou víziou je, aby nabíjanie EV bolo dostupné a pohodlné, aby sa dosiahla optimálna distribúcia energie a znížili sa celkové náklady na nabíjačku a vlastníctvo elektromobilu.   
 
Použité Odoo moduly:   
CRM, Fakturácia, Predaj, Účtovníctvo, Projekty, Nákup, Pracovné výkazy, Studio, Helpdesk, Plánovanie pracovných zmien. 
Autospritz, s.r.o., Martin Staš
Autospritz, s.r.o., Martin Staš
Zabezpečuje komplexný servis pre autoumyvárne od projektovej dokumentácie, výstavby objektu, následného servisu až po dodávku chémie, či náhradných dielov. Čistiace prostriedky a náhradné diely si môžu zákazníci kúpiť aj v e-shope, ktorý spoločnosť prevádzkuje.

Realizácia:
Nasadenie odoo v základnej funkcionalite podľa potrieb spoločnosti
BASSO Air s.r.o.
BASSO Air s.r.o.
BASSO Air je slovenská firma, ktorá sa zaoberá predajom, montážou a servisom klimatizačných zariadení a vzduchotechniky. Medzi ich klientov patria národné reťazce s celoslovenskou pôsobnosťou a domácnosti.

26HOUSE služby: Analýza, Konfigurácia, Implementácia, Migrácia dát, Testovanie, Školenie, Podpora a Údržba

Odoo moduly: Kontakty, CRM, Predaj, Nákup, Sklad, SK Fakturácia, Projekty, Pracovné výkazy, Manažment pracovníkov v teréne
BDR, spol. s.r.o.
BDR, spol. s.r.o. 财务/保险
BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť pôsobiaca na Slovensku od roku 1991, ktorá je súčasťou medzinárodnej účtovníckej a poradenskej siete Moore Stephens.

Získajte odpovede, ktoré potrebujete: Prípadová Štúdia Moore BDR


26HOUSE služby: Analýza, Konfigurácia, Migrácia, Vývoj, Customizácia, Integrácia mzdy a účtovníctvo, Lokalizované účtovníctvo pre SR, Školenie, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, SK Faktúra, Online Účtovníctvo, Projektové riadenie, Pracovné výkazy, Výdavky, Dovolenky, Dokumenty, Elektronický podpis
Barani Design Technologies S. R. O.
Barani Design Technologies S. R. O. 制造
Barani Design Technologies s. r. o. je svetovým lídrom vo výrobe meteorologických staníc určených na meranie teploty vzduchu a rýchlosti vetra. Technologické inovácie v dizajne senzorov sú spojením vedomostí a praktických skúsenosti nadobudnutých počas mnohých projektov v leteckom priemysle. Toto spojenie umožnilo spoločnosti stať sa uznávanými odborníkmi v oblasti meteorologických služieb.

Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Nákup, Účtovníctvo, Sklad, Výroba, Kvalita, Údržba, Helpdesk, Studio, Manažment životného cyklu výrobku, Plánovanie pracovných zmien, Export do účtovného systému Pohoda.
CMT Group s. r. o.
CMT Group s. r. o. 其它服务
CMT Group s.r.o. pôsobí ako líder v oblasti ekológie a zaoberá sa zberom, odvozom a likvidáciou kuchynského odpadu a použitého oleja. Gastro prevádzky zásobuje čerstvými olejmi a tukmi. Na slovenskom trhu pôsobí viac ako 10 rokov a pokrýva všetky mestá a obce.

Získajte odpovede, ktoré potrebujete: Prípadová Štúdia CMT Group s.r.o.


26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, SK Faktúra, Sklady, Nákupné objednávky, Elektronický podpis, Dokumenty, Tvorca webstránok, Zamestnanci, Kalendár, Tímová komunikácia

Dodané integrácie: Omega, OptimoRoute
COLLER KLÍMA, s.r.o.
COLLER KLÍMA, s.r.o. 批发/零售
Coller Klima has been transformed from a small company into one of the leading Daikin distributors. Behind her success is unique approach to customers, quality and precise work.

Coller Klima company fought against almost non existent overview over their sale orders and administration. Absence of a singular invoicing system caused the company to lose money.

By implementing invoicing system, in which they were able to easily generate and keep track of their orders, we accelerated their sales process and helped Coller Klima to grow and compete on the market in their sector.

Implemented modules: Invoicing, CRM, Sales, Purchase, Inventory
ControlSystem, s.r.o., Ján Snopko
ControlSystem, s.r.o., Ján Snopko
Pôsobí v oblasti priemyselnej automatizácie. Zameriava sa na online diagnostiku priemyselných sietí a školenia v tejto oblasti. Ponúka programovanie riadiacich systémov a tvorbu vizualizačných aplikácií.

Realizácia:
Migrácia z odoo 13 na odoo 16 enterprise verziu, úprava CRM a SALE modulu.
DANUM s.r.o.
DANUM s.r.o. 批发/零售
Spoločnosť Danum má viac ako desaťročné skúsenosti na trhu so zariadeniami pre úpravu a filtráciu vody určených do rodinných domov, chát, bytov, polyfunkčných objektov ako sú hotely, reštaurácie, bytové domy, rôzne prevádzky ale i priemyselné objekty.

26HOUSE služby: Upgrade na v15, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, Nákupné objednávky, Sklady, Výroba, SK Faktúra, Online Účtovníctvo, Tvorca webstránok, Projekty, Štúdio, Riadenie pracovníkov v teréne, Pracovné výkazy, Dokumenty, eCommerce
DITEC Commerce s.r.o.
DITEC Commerce s.r.o. IT/通讯
The company processed all sales orders from the eShop manually. By automating and gradually implementing suitable modules, we managed to shorten the business cycle of orders from 3-4 days to a few seconds.

We have been cooperating with Ditec for a years, and this continuous cooperation is proof that as the company grows, the information system itself is gradually improving.

Implemented modules: CRM, Sales, Accounting, Project, WEB, eCommerce, Promo codes, Email marketing, HR
Davetec s.r.o.
Davetec s.r.o. 建筑
Činnosť spoločnosti je zameraná na komplexnú správu a realizáciu technického zariadenia budov (TZB). Ich cieľom je poskytnúť klientom ucelenú službu počnúc identifikáciou tej správnej technológie, cez návrh a inštaláciu až po správu dokončených projektov.

Spoločnosť sa zameriava na technológiu vykurovania, chladenia, vetrania a rekuperácie, vodovodu, kanalizácie a plynu. Celoslovenskú pôsobnosť spoločnosti zabezpečujú tímy profesionálov v Košiciach a v Bratislave.

26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj a nákupné objednávky, Sklad, SK Fakturácia, Projekty, Pracovné výkazy, Kontakty, Kalendár, Zamestnanci
Dedoles, s.r.o.
Dedoles, s.r.o. 批发/零售
Najznámejšia eCommerce značka na Slovensku s predajom vo viac ako 20-tich krajinách Európy a s viac ako 1 miliónom zákazníkov. So svojou masívnou marketingovou kampaňou dosiahli v roku 2020 tržby necelých 50 mil. €

26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Vývoj a integrácia na kľúčové systémy tretích strán, Migrácia dát, Školenie, Servisné služby

Odoo moduly: Nákupné objednávky, Sklady, Predaj, SK Faktúra, eCommerce, eLearning, Štúdio, Tvorca webstránok, Plánovanie, Odporúčania, Výdavky, Schvaľovania, Hodnotenie, Nábor, Manažment kvality, Helpdesk, Online Účtovníctvo