Nos références

Recommandé par des millions d'utilisateurs dans le monde

Références par secteur

Références par pays

DITEC Commerce s.r.o.
DITEC Commerce s.r.o. Informatique/Communication
The company processed all sales orders from the eShop manually. By automating and gradually implementing suitable modules, we managed to shorten the business cycle of orders from 3-4 days to a few seconds.

We have been cooperating with Ditec for a years, and this continuous cooperation is proof that as the company grows, the information system itself is gradually improving.

Implemented modules: CRM, Sales, Accounting, Project, WEB, eCommerce, Promo codes, Email marketing, HR
Innovatrics, s.r.o.
Innovatrics, s.r.o. Informatique/Communication
Innovatrics, s.r.o. je popredná spoločnosť venujúca sa poskytovaniu riešení za pomoci biometrie pre vládne aj súkromné subjekty. Na trhu pôsobí už viac ako 16 rokov a jej riešenia pre rozpoznávanie tváre a odtlačkov prstov sa pravidelne radí medzi najrýchlejšie a najpresnejšie.

26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Vývoj a integrácia na kľúčové systémy tretích strán, Migrácia dát, Školenie, Servisné služby, Portálové riešenie

Odoo moduly: Webstránka, Predaj, Fakturácia
Visibility, s.r.o.
Visibility, s.r.o. Informatique/Communication
Visibility belongs to Top SK online marketing agencies. They create long-term strategies for clients, they take care of their PPC, media campaigns and social networks.

For visibility, we implemented CRM for the sales department in the first step. Thanks to the ability to easily handle Leads, business opportunities and manage business teams. In the second phase, we implemented human resources (HR), attendance management, holidays, and time spent on projects. In the third phase, we deployed project management in which they manage all client projects.

Implemented modules: CRM, Sales, Invoicing, Project, Timesheets. Email Marketing, Recruitment, Leaves, Dashboards
WOF Group, s. r. o.
WOF Group, s. r. o. Informatique/Communication
WOF EXPO reprezentuje unikátnu B2B obchodnú platformu. Inovatívne expo v oblastilogistiky, eCommerce a celého dodávateľského reťazca, zamerané na vytváranie obchodnýchpríležitostí v regióneStrednej a Východnej Európy.

26HOUSE služby: Analýza, Inštalácia on-premise, Konfigurácia, Migrácia, Zaškolenie užívateľov, Servisné služby, Lokalizovaná faktúra SK

Odoo moduly: CRM, Predaj, Fakturácia, Štúdio