Le nostre referenze

Scelto da milioni di persone in tutto il mondo

Referenze per settore

Referenze per nazione

DITEC Commerce s.r.o.
DITEC Commerce s.r.o. Informatica/Comunicazione
The company processed all sales orders from the eShop manually. By automating and gradually implementing suitable modules, we managed to shorten the business cycle of orders from 3-4 days to a few seconds.

We have been cooperating with Ditec for a years, and this continuous cooperation is proof that as the company grows, the information system itself is gradually improving.

Implemented modules: CRM, Sales, Accounting, Project, WEB, eCommerce, Promo codes, Email marketing, HR
Innovatrics, s.r.o.
Innovatrics, s.r.o. Informatica/Comunicazione
Innovatrics, s.r.o. je popredná spoločnosť venujúca sa poskytovaniu riešení za pomoci biometrie pre vládne aj súkromné subjekty. Na trhu pôsobí už viac ako 16 rokov a jej riešenia pre rozpoznávanie tváre a odtlačkov prstov sa pravidelne riadia medzi najrýchlejšie a najpresnejšie.

26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Vývoj a integrácia na kľúčové systémy tretích strán, Migrácia dát, Školenie, Servisné služby, Portálové riešenie

Odoo moduly: Tvorca webstránok, Predaj, SK Faktúra
Synculario, j.s.a.
Synculario, j.s.a. Informatica/Comunicazione
Sprostredkovanie IT špecialistov a vývojárov na trvalý pracovný pomer, poskytovanie služieb outsourcingu IT odborníkov a ucelených IT tímov.

26HOUSE služby: Analýza, Optimalizácia procesov, Lokalizované účtovníctvo pre SR, Implementácia 6 modulov Odoo z Odoo App Store, Vývoj na mieru pre 3 moduly a rozhrania, Konfigurácia, Migrácia dát, Custom vývoj na mieru, Školenie, Servisné služby

Odoo moduly: Tvorca webstránok, Email marketing, Nábor zamestnancov, Štúdio, SK Faktúra, Online Účtovníctvo, CRM, Predaj, Projekty
Visibility, s.r.o.
Visibility, s.r.o. Informatica/Comunicazione
Visibility belongs to Top SK online marketing agencies. They create long-term strategies for clients, they take care of their PPC, media campaigns and social networks.

For visibility, we implemented CRM for the sales department in the first step. Thanks to the ability to easily handle Leads, business opportunities and manage business teams. In the second phase, we implemented human resources (HR), attendance management, holidays, and time spent on projects. In the third phase, we deployed project management in which they manage all client projects.

Implemented modules: CRM, Sales, Invoicing, Project, Timesheets. Email Marketing, Recruitment, Leaves, Dashboards
WOF Group, s. r. o.
WOF Group, s. r. o. Informatica/Comunicazione
WOF EXPO reprezentuje unikátnu B2B obchodnú platformu. Inovatívne expo v oblasti logistiky, eCommerce a celého dodávateľského reťazca, zamerané na vytváranie obchodných príležitostí v regióne Strednej a Východnej Európy.

26HOUSE služby: Analýza, Inštalácia on-premise, Konfigurácia, Migrácia, Zaškolenie užívateľov, Servisné služby, Lokalizovaná faktúra SK

Odoo moduly: CRM, Predaj, SK Faktúra, Štúdio