Меню

Looking for Services?

Contact a Partner in Словаччина

Мапа світу

Gold Партнери

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. Certified v13 Certified v14 Certified v15
Sme Odoo Gold partner pre Slovenskú republiku. Máme radi Odoo ERP platformu a prinášame na Slovensko LOKALIZOVANÉ ÚČTOVNÍCTVO plne v súlade s našou legislatívou.
Už viac ako 8 rokov pomáhame spoločnostiam s digitálnou transformáciou a implementáciou ERP Odoo pre segment stredných a veľkých podnikov.
Podporujeme Odoo Open Source komunitu a prispôsobujeme riešenia pre verziu Odoo Enterprise. Veríme, že Odoo je tá správna All-in-one platforma, ktorú kedy budete potrebovať pre riadenie svojho podn ...
21 посилання

Silver Партнери

Dodo Systems s.r.o.
Dodo Systems s.r.o. Certified v14
Spoločnosť Dodo Systems s. r. o. bola založená skúsenými profesionálmi v odbore informačných systémov s viac ako pätnásť ročnou praxou. Naše služby sú zamerané hlavne na implementáciu ERP systému Odoo, poskytovanie poradenských služieb a tvorbu analýz a reportov v business intelligence nástroji Microsoft Power BI.
16 посилання
IMPLEMENTO s.r.o.
IMPLEMENTO s.r.o. Certified v12 Certified v13 Certified v14
#1 Certifikovaný Odoo Silver partner pre Slovenskú republiku

IMPLEMENTO je certifikovaný Odoo Silver partner pre Slovenskú republiku. Sme dcérskou spoločnostou VISIBILITY s.r.o., jednej z TOP slovenských digital marketing agentúr.

Máme jazykovú a legislatívnu lokalizáciu pre Slovenskú republiku, desiatky úspešných prípadových štúdií a roky skúseností s implementáciami systému Odoo v malých a veľkých spoločnostiach v roznych odvetviach a krajinách.

Vybrané referencie
↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓
13 посилання