要寻找服务?

寻找 Odoo 合作伙伴 在 斯洛伐克

地界地图

Gold

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. Certified v13 Certified v14 Certified v15 Certified v16
Sme Odoo Gold Partner pre Slovenskú a Českú republiku. Už viac ako 10 rokov pomáhame spoločnostiam s digitálnou transformáciou a implementáciou ERP Odoo pre segment stredných a veľkých podnikov.

Sme jediným implementačným partnerom Odoo, poskytujúcim komplexnú LOKALIZÁCIU ÚČTOVNÍCTVA podľa slovenskej a českej legislatívy.

Podporujeme Odoo Open Source komunitu a prispôsobujeme riešenia pre verziu Odoo Enterprise. Veríme, že Odoo je tá správna All-in-one platforma, ktorú kedy budete potrebova ...
26 参考
Dodo Systems s.r.o.
Dodo Systems s.r.o. Certified v14
Spoločnosť Dodo Systems s. r. o. bola založená skúsenými profesionálmi v odbore informačných systémov s viac ako pätnásť ročnou praxou. Naše služby sú zamerané hlavne na implementáciu ERP systému Odoo, poskytovanie poradenských služieb a tvorbu analýz a reportov v business intelligence nástroji Microsoft Power BI.
23 参考

Ready

symetra s.r.o.
symetra s.r.o. Certified v15
Zefektívňujeme vnútrofiremné procesy pomocou ERP
Dlhoročné skúsenosti s vývojom softvéru a implementáciou ERP zúročujeme vďaka jedinečnej platforme odoo. Pre klientov tvoríme softvérové riešenia, ktoré pomáhajú prekonávať najrôznejšie podnikateľské výzvy. Hľadať a nachádzať efektívnu cestu rozvoja biznisu klienta vnímame ako skvelú príležitosť aj pre náš vlastný rast.
6 参考