Tìm kiếm Dịch vụ?

Liên hệ một cộng sự trong Slovakia

Bản đồ thế giới

Gold Đối tác

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. Certified v13 Certified v14
We are focusing on digital transformation and ERP implementation to Enterprise & SMB segments for more than 7 years.
We support Odoo Open Source framework and implement Enterprise Odoo ERP & CRM solutions. We do believe in disrupting the European ERP market with Odoo all-in-one management software.
Our Odoo related services: GAP analysis, Process Audit, Localisation, Installation, Hosting, Integration, Configuration, Migration, Custom Development of Odoo modules, Training, Support & Maintenan ...
11 các tham chiếu

Silver Đối tác

IMPLEMENTO s.r.o.
IMPLEMENTO s.r.o. Certified v12
#1 Certifikovaný Odoo Silver partner pre Slovenskú republiku

IMPLEMENTO je certifikovaný Odoo Silver partner pre Slovenskú republiku. Sme dcérskou spoločnostou VISIBILITY s.r.o., jednej z TOP slovenských digital marketing agentúr.

Máme jazykovú a legislatívnu lokalizáciu pre Slovenskú republiku, desiatky úspešných prípadových štúdií a roky skúseností s implementáciami systému Odoo v malých a veľkých spoločnostiach v roznych odvetviach a krajinách.

Vybrané referencie
↓↓↓↓↓↓↓ ↓↓↓↓↓↓↓
12 các tham chiếu

Ready Đối tác

Dodo Systems s.r.o.
Dodo Systems s.r.o.
Spoločnosť Dodo Systems s. r. o. bola založená skúsenými profesionálmi v odbore informačných systémov s viac ako pätnásť ročnou praxou. Naše služby sú zamerané hlavne na implementáciu ERP systému Odoo, poskytovanie poradenských služieb a tvorbu analýz a reportov v business intelligence nástroji Microsoft Power BI.
4 các tham chiếu