Looking for Services?

Contact a Partner in Slovak Republic

World Map

Gold

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. Certified v13 Certified v14 Certified v15 Certified v16
Sme Odoo Gold Partner pre Slovenskú a Českú republiku. Už viac ako 10 rokov pomáhame spoločnostiam s digitálnou transformáciou a implementáciou ERP Odoo pre segment stredných a veľkých podnikov.

Sme jediným implementačným partnerom Odoo, poskytujúcim komplexnú LOKALIZÁCIU ÚČTOVNÍCTVA podľa slovenskej a českej legislatívy.

Podporujeme Odoo Open Source komunitu a prispôsobujeme riešenia pre verziu Odoo Enterprise. Veríme, že Odoo je tá správna All-in-one platforma, ktorú kedy budete potrebova ...
21 reference(s)
Dodo Systems s.r.o.
Dodo Systems s.r.o. Certified v14
Spoločnosť Dodo Systems s. r. o. bola založená skúsenými profesionálmi v odbore informačných systémov s viac ako pätnásť ročnou praxou. Naše služby sú zamerané hlavne na implementáciu ERP systému Odoo, poskytovanie poradenských služieb a tvorbu analýz a reportov v business intelligence nástroji Microsoft Power BI.
21 reference(s)

Ready

symetra s.r.o.
symetra s.r.o. Certified v15
Sme odoo partner, ktorý sa primárne špecializuje na komunitnú verziu odoo, vrátane možnosti neskoršieho prechodu na enterprise verziu. Umožňujeme tak zákazníkom lepšie spoznať funkcionalitu a výhody odoo a zároveň minimalizujeme obstarávacie a prevádzkové náklady naň, prípadne ich rozložíme v čase.
Máme viac ako 25 ročné skúsenosti s implementáciami ERP, vieme vám poradiť a implementovať odoo pre vaše procesy alebo odporučiť zmenu procesov tak, aby práca v odoo bola čo najefektívnejšia.
Zárove ...
5 reference(s)