想找安裝服務?

尋找 Odoo 合作夥伴 的 捷克共和國

地界地圖

Gold

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. Certified v13 Certified v14 Certified v15 Certified v16
Jsme Odoo Gold Partner pro Českou a Slovenskou republiku. Již více než 10 let pomáháme společnostem s digitální transformací a implementací ERP Odoo pro segment středních a velkých podniků.

Jsme jediným implementačním partnerem Odoo, poskytujícím komplexní LOKALIZACI ÚČETNICTVÍ dle české a slovenské legislativy.

Podporujeme Odoo Open Source komunitu a přizpůsobujeme řešení pro verzi Odoo Enterprise. Věříme, že Odoo je ta správná All-in-one platforma, kterou kdy budete potřebovat pro řízení sv ...
15 編碼

Ready

ORIGAMIS s.r.o.
ORIGAMIS s.r.o. Certified v14 Certified v15 Certified v16
V Origamis skládáme Odoo jako papírové origami - precizně, důkladně a elegantně.

Aby naše řešení nebylo křehké jako papír, navrhujeme robustní a flexibilní řešení, která jsou schopna se přizpůsobit různým potřebám a výzvám. Žádné dvě firmy nejsou stejné - a na to dbáme i při návrhu nejlepšího řešení - co může vyhovovat jiné firmě z vašeho odvětví nemusí nutně vyhovovat i vaší.

Proto klademe velký důraz na pochopení vašeho fungování a vašich procesů, ale i na identifikaci problémů, kterým ...
6 編碼
WEPS s.r.o.
WEPS s.r.o. Certified v16
Pomáháme těm, kteří chtějí budovat úspěšné podniky. Digitalizace podnikání je skvělá příležitost, jak posunout vaši firmu kupředu. My vám s tím pomůžeme. Máme dlouholeté zkušenosti s nastavením a řízením procesů. Spolupracujeme s firmami různých velikostí od těch nejmenších až po mezinárodní společnosti.

Ozvěte se nám. Rádi se s vámi potkáme a probereme možnosti spolupráce.
5 編碼
Port Cities CEE s.r.o.
Port Cities CEE s.r.o. Certified v15 Certified v16
Port Cities je jedním z největších Odoo partnerů na světě a již čtyři roky (2019-2022) je nejlepším Odoo partnerem v regionu APAC. S více než 14 pobočkami na čtyřech kontinentech a více než 200 funkčními a technickými odborníky na Odoo poskytujeme prvotřídní implementace ERP s atraktivním rozpočtem a také podporu na místě.

Port Cities is one of the largest Odoo partners in the world and has been the best Odoo Partner in APAC for four years (2019-2022). With over 14 offices across four contine ...
4 編碼
Dype
Dype Certified v14 Certified v15 Certified v16
Účetnictví a podnikové finance přehledně v Odoo? O to se rádi postaráme. Jsme DYPE – účetně-datová firma, která funguje jako externí finanční oddělení pro tuzemské i zahraniční startupy a scaleupy. Mezi našimi klienty najdete rostoucí firmy, jako je např. Niceboy, Valatron nebo Apify, neziskové organizace, ale i orgány státní správy (Poslanecká sněmovna ČR).
2 編碼
StringData, s.r.o.
StringData, s.r.o. Certified v15
StringData, s.r.o. – www.stringdata.cz
Ať jste startup, rostoucí střední firma nebo velká organizace, vždy je pro vás důležité realizovat firemní procesy maximálně efektivně. S komplexním ERP systémem Odoo, můžete optimalizovat a zjednodušit vaše procesy, zbavit se zbytečných časově náročných úkolů, které lze digitalizovat, zbavit se papírové agendy a soustředit se na to důležité - na váš business.
1 編碼