Onze referenties

Vertrouwd door miljoenen wereldwijd

Baltvia, UAB
Baltvia, UAB Groothandel/Retail
Baltvia UAB specializuojamės sodininkystės produktų gamyboje ir jų žaliavų tiekime. Dėka mūsų aukščiausio lygio išteklių, atsidavusių durpių samanų surinkimo ekspertų, modernių gamybos vietų ir draugiško klientų aptarnavimo - mes galime užtikrinti kokybę, kurios gali neturėti kiti.

Baltvia UAB specialize in the production of horticulture products and their raw-materials supply. Thanks to our first-rate resources, dedicated experts in peat moss harvesting, modern production sites, and friendly customer service - we can deliver quality, that others may not have.
UAB Erum international
UAB Erum international Groothandel/Retail
Įmonė užsiima užsiima didmenine ir mažmenine prekyba profesionalia įranga, reikalinga įvairiems vandens telkiniams- tvenkiniams, baseinams, fontanams ir akvariumams, stambiems žuvininkystės ūkiams – žuvų augintojams tvenkiniuose ir uždarose recirkuliacinėse sistemose. Tiekia profesionalią PVC vamzdžių, jungčių, biologinės ir mechaninės filtracijos ir aeracijos įrangą. Tiekia profesionalią įrangą ne tik žuvų auginimui, bet ir perdirbimui, laikymui, šaldymui.
UAB Oksalis
UAB Oksalis Groothandel/Retail
Oksalis, UAB siūlo aukštos klasės produktus medžioklei. Produktai užtikrintai tarnaus ilgai ir tvarkingai. Platus parduotuvių tinklas suteikia medžiotojams patogumą, taupo jų laiką ir kurą.

Oksalis, UAB offers high-quality products for hunting. The products are guaranteed to serve for a long time and in an orderly manner. An extensive chain of stores provides hunters with convenience, saving them time and fuel.

UAB PIR LT (LTD)
UAB PIR LT (LTD) Groothandel/Retail
Įmonė specializuojasi MDI ir Poliolio kompozicinių produktų didmenine ir mažmenine prekyba. Tai Poliizocianurato statybinės medžiagos (PIR), tvarių ir ekologiškų pastatų statybai. PIR (poliizocianurato) užpildas naudojamas Daugiasluoksnių (Sandwich) plokščių gamyboje, termoizoliacinių plokščių (t.y. grindų izoliacijai, palėpių ir vidaus šiltinimui).
Zore, UAB
Zore, UAB Groothandel/Retail
Fashion Zone yra moteriškų papuošalų ir aksesuarų parduotuvė. Šiuo metu bendrovė sėkmingai veikia ir valdo 12 parduotuvių Lietuvoje ir siuntimus vykdo į visą Europą. Kiekvienas Fashion Zone modelis yra kruopščiai atrenkamas ir gaminamas rankomis, atidžiai kontroliuojama visų gaminių kokybė.

Fashion Zone operates 12 women’s jewelry and accessories stores in Lithuania and delivers its’ products Europe-wide. Each Fashion Zone product is carefully selected and manufactured by hand, the quality of all products is carefully controlled.