Le nostre referenze

Scelto da milioni di persone in tutto il mondo

Referenze per settore

Referenze per nazione

Investorius  UAB
Investorius UAB All'Ingrosso/Al Dettaglio
Company is a wholesale seller of domestic key blanks, car keys, immobilizers, remote controls and other related products worldwide.
RM Tools
RM Tools All'Ingrosso/Al Dettaglio
UAB "RM tools" yra vieni didžiausių darbo įrankių tiekėjų Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija), siūlanti labai platų mechaninių ir elektrinių įrankių asortimentą. Atstovaujami geriausių pasaulio gamintojų prekės ženklai. O nuo 2013 metų įmonė rinkai siūlo „Specialist+” prekinio ženklo įrankius, išsiskiriančius aukšta kokybe ir pirkėjams patrauklia kaina. „RM TOOLS” platinamą produkciją galima rasti visose įrankių parduotuvėse ir statybinių medžiagų prekybos centruose.
Visiems klientams užtikrinamas aukščiausio lygio aptarnavimas.
SABELIJOS PREKYBA UAB
SABELIJOS PREKYBA UAB All'Ingrosso/Al Dettaglio
Sabelijos prekyba is the leading manufacturer and supplier of safe leisure goods, work safety equipment in Lithuania. With over 20 years of successful work experience, the company has a deep understanding of business and customer needs.
Totem Technology
Totem Technology All'Ingrosso/Al Dettaglio
UAB Totem Technology priklauso Otterlei Group AS Norvegijos įmonių grupei.
Totem - tai unikali prototipavimo ir robotikos konstravimo platforma, skirta kūrėjų (angl. makers) bendruomenei, bei Arduino ir Raspberry Pi entuziastams.
Totem skirtas visų lygių kūrėjams - konstruotojams (angl. makers, DIYers) - tai lengvai suprantama, vartotojui draugiška sistema. Lengvai sukonstruosite, suprogramuosite ir įgalinsite veikti net sudėtingiausius modelius.
Totem sistemos paskirtis:
- robotikos konstravimui;
- struktūros elektronikai;
- prototipų kūrimui.
UAB Erum international
UAB Erum international All'Ingrosso/Al Dettaglio
Įmonė užsiima užsiima didmenine ir mažmenine prekyba profesionalia įranga, reikalinga įvairiems vandens telkiniams- tvenkiniams, baseinams, fontanams ir akvariumams, stambiems žuvininkystės ūkiams – žuvų augintojams tvenkiniuose ir uždarose recirkuliacinėse sistemose. Tiekia profesionalią PVC vamzdžių, jungčių, biologinės ir mechaninės filtracijos ir aeracijos įrangą. Tiekia profesionalią įrangą ne tik žuvų auginimui, bet ir perdirbimui, laikymui, šaldymui.
UAB Marginas
UAB Marginas All'Ingrosso/Al Dettaglio
Coinsberg is an online coin store.
The company chose Odoo because of the customization of sales processes, integration with marketplaces, automation of the sales process. Based on Odoo, the company uses a custom design website, e-commerce and payment gateways.

https://www.coinsberg.com/
UAB PIR LT (LTD)
UAB PIR LT (LTD) All'Ingrosso/Al Dettaglio
Įmonė specializuojasi MDI ir Poliolio kompozicinių produktų didmenine ir mažmenine prekyba. Tai Poliizocianurato statybinės medžiagos (PIR), tvarių ir ekologiškų pastatų statybai. PIR (poliizocianurato) užpildas naudojamas Daugiasluoksnių (Sandwich) plokščių gamyboje, termoizoliacinių plokščių (t.y. grindų izoliacijai, palėpių ir vidaus šiltinimui).
Zore, UAB
Zore, UAB All'Ingrosso/Al Dettaglio
Fashion Zone yra moteriškų papuošalų ir aksesuarų parduotuvė. Šiuo metu bendrovė sėkmingai veikia ir valdo 12 parduotuvių Lietuvoje ir siuntimus vykdo į visą Europą. Kiekvienas Fashion Zone modelis yra kruopščiai atrenkamas ir gaminamas rankomis, atidžiai kontroliuojama visų gaminių kokybė.

Fashion Zone operates 12 women’s jewelry and accessories stores in Lithuania and delivers its’ products Europe-wide. Each Fashion Zone product is carefully selected and manufactured by hand, the quality of all products is carefully controlled.