우리의 참고 문헌

전 세계적으로 수백만에 의해 신뢰할 수 있는

References by Industries

국가별 참조

3DWiser, s.r.o.
3DWiser, s.r.o.
3Dwiser je jedním z předníchhráčů na maďarskémtrhu s 3D technologiemi a službami. Hlavníčinností je prodejprofesionálních 3D tiskáren a 3D skenerů, jakož i poskytováníceléškályslužebsouvisejících s 3D technologiemi

26HOUSE služby: Migrace,Instalace,Konfigurace, Servisníslužby

Odoo moduly: Fakturace,Inventář, CRM, Prodej, Nákup, Studio, Helpdesk, Email Marketing, Marketingováautomatizace
BASTL, s.r.o.
BASTL, s.r.o. 오락
Bastl Instruments je společnost s hlavnímzaměřením na rozvoj a výrobuelektronickýchhudebníchnástrojů od přenosnýchzvukovýchkrabic, studijníchnástrojůaž po výrobuvlastníchprostředků do zcelazvyšovánímmodulárníhosyntézy.

26HOUSE služby: Analýza, Instalace, Konfigurace, Školení, Servisníslužby

Odoo moduly: Účetnictví,Inventář, Fakturace, Výroba, CRM, Nákup, Prodej, Projekty, Studio, Helpdesk, Shipping UPS, Pracovnívýkaz
Biocen Laboratories, s.r.o.
Biocen Laboratories, s.r.o.
Společnost Biocen Laboratories se specializuje na smluvní vývoj a výrobu kosmetiky a doplňků stravy nejvyšší kvality a funkčnosti a poskytuje komplexní výzkumné, výrobní a regulatorní služby.
Odoo moduly: CRM, Fakturace, Prodej, Nákup
Boxed Sro
Boxed Sro IT/커뮤니케이션
Leading solution provider for EDU and non-profit organizations at Czech republic. We provide wide portfolio of services and also infrastructure analysis and supply.
DILATENI Consulting a.s.
DILATENI Consulting a.s.
DILATENI Consulting è nata nel 2015, siamo un team di professionisti il cui obiettivo è contribuire ad accelerare e consolidare la crescita globale dei nostri clienti e la penetrazione del mercato attraverso soluzioni strategiche e innovative.

I servizi sono progettati per le piccole e grandi aziende che cercano di raggiungere il loro pubblico globale in modo più efficiente.
Floridia Investments a.s.
Floridia Investments a.s.
Società specializzata nella realizzazione di progetti ad alto profitto.
Quando si parla di alto profitto, tendenzialmente, si pensa anche ad un alto rischio.
La Nostra Azienda, invece, coniuga bene la parola alto profitto con diversificazione. Ogni progetto viene prima valutato, comprese le opportunità ed i rischi e, se corrisponde ai nostri criteri allora procediamo ed allochiamo una parte dei capitali nei progetti. La diversificazione nelle diverse aree è la nostra sicurezza e la sicurezza di chi acquista le azioni di Floridia Invest
GoldenSUN.energy CZ s.r.o.
GoldenSUN.energy CZ s.r.o. 에너지 공급
Cieľom firmy GoldenSUN.energy CZ s.r.o. je dodávať riešenia pre využívanie obnoviteľných zdrojov energie. Okrem Českej republiky podniká spoločnosť aj na Slovensku. Na trhu obnoviteľných zdrojov energie pôsobí od roku 2003.
V súčasnosti sa aktívne venuje návrhu, dodávke, montáži a servisu riešení pre koncových zákazníkov v oblasti fotovoltaických solárnych elektrární, tepelných čerpadiel, klimatizácií, rekuperácií a iných smart technológií pre využitie obnoviteľných zdrojov. Poskytuje rovnako poradenstvo v energetike, pri financovaní a výpočte ekonomickej návratnosti investícií do obnoviteľných zdrojov. Venuje sa tiež výskumu a vývoju so zameraním na solárnu energiu.

Odoo moduly: CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Projekty, Sklad, Výroba, Nákup, Pracovné výkazy, Podpisovanie dokumentov, Studio, Dokumenty, Plánovanie pracovných zmien.
JoTio Tech s.r.o.
JoTio Tech s.r.o.
JoTio je český start-up, působící v oblasti „internetu věcí“. Zaměřujeme se především na nové možnosti a realizace v této oblasti, které přizpůsobujeme a vyvíjíme podle individuálních potřeb našich klientů. Naše produkty představují nejnovější hardwarové koncepty využívající propracované bezpečné softwarové řešení.
KMV BEV CZ s.r.o
KMV BEV CZ s.r.o 도매/소매
"ERP Smarttek team fixed a lot of problems with our e-commerce project and resolved a lot of issues that were made by the previous team of developers. Now we continue to improve the frontend and backend functionality of our website odoo module and e-commerce project.
Professional, strong, and positive team! "
PAVOUCI s.r.o.
PAVOUCI s.r.o. 도매/소매
PAVOUCI s.r.o.
se specializuje na provádění výškových a speciálních prací na veškerých výškových a špatně dostupných objektech (panelové domy, komíny, vodojemy, mosty, přehrady, jeřáby, stožáry, větrné elektrárny, haly, průmyslové objekty, kostely, historické památky atd. Ve výškách provádíme veškeré řemeslné, odborné a speciální práce.
Odoo moduly: CRM, Fakturace, Prodej, Webstránka, eCommerce, Projekt, Sklady, Údržba, Studio, Dokumenty
PBK Technology, s.r.o.
PBK Technology, s.r.o. 재무/보험
Českábanka, kterátvoříjedinečnýtypotevřenéporadenskébanky. Spojujefintechbankovnictví a osobníporadenství v jednom.

26HOUSE služby: RozšířenálokalizaceúčetnictvíSK a CZ, Ares, Faktura SK a CZ, Dávkovéplatby, platby SEPA, Integracenaaplikacetřetíchstran, Custom vývojnamíru, Tréning, Servisníslužby

Odoo moduly: Prodej, Fakturace, Účetnictví, Predplatné, Projekty, Dokumenty, Nákup, Výdaje, Pracovnívýkazy, Inventář