Onze referenties

Vertrouwd door miljoenen wereldwijd

Referenties per industrie

Referenties per land

3DWiser, s.r.o.
3DWiser, s.r.o.
3Dwiser je jedním z předníchhráčů na maďarskémtrhu s 3D technologiemi a službami. Hlavníčinností je prodejprofesionálních 3D tiskáren a 3D skenerů, jakož i poskytováníceléškályslužebsouvisejících s 3D technologiemi

26HOUSE služby: Migrace,Instalace,Konfigurace, Servisníslužby

Odoo moduly: Fakturace,Inventář, CRM, Prodej, Nákup, Studio, Helpdesk, Email Marketing, Marketingováautomatizace
BAS-IP technology s.r.o.
BAS-IP technology s.r.o.
BAS-IP nabízí širokou škálu moderních interkomů, díky kterým bude váš domov skutečně chytrý a bezpečný.

26HOUSE služby: Analýza, Instalace, Konfigurace, Školení, Servisní služby

Odoo moduly: Prodej, CZ Faktura, Nákupní objednávky, Inventář, Výroba a opravy, Manažment kvality, Helpdesk, Pronájem, Zaměstnanci, Projekt, CRM, Kontakty, Účetnictví,
BASTL, s.r.o.
BASTL, s.r.o. Entertainment
Bastl Instruments je společnost s hlavním zaměřením na rozvoj a výrobu elektronických hudebních nástrojů od přenosných zvukových krabic, studijních nástrojů až po výrobu vlastních prostředků.

26HOUSE služby: Analýza, Instalace, Konfigurace, Školení, Servisní služby

Odoo moduly: Účetnictví, Inventář, CZ Faktura, Výroba, CRM, Nákup, Prodej, Projekty, Studio, Helpdesk, Shipping UPS, Pracovní výkaz
Biocen Laboratories, s.r.o.
Biocen Laboratories, s.r.o.
Společnost Biocen Laboratories se specializuje na smluvní vývoj a výrobu kosmetiky a doplňků stravy nejvyšší kvality a funkčnosti a poskytuje komplexní výzkumné, výrobní a regulatorní služby.
Odoo moduly: CRM, Fakturace, Prodej, Nákup
Boxed Sro
Boxed Sro IT/Communicatie
Leading solution provider for EDU and non-profit organizations at Czech republic. We provide wide portfolio of services and also infrastructure analysis and supply.
DEVELOP MOST s.r.o.
DEVELOP MOST s.r.o.
DEVELOP MOST poskytuje svým zákazníkům špičkové tiskárny, doplňkové produkty a s tím spojený servis. Společnost se zaměřuje na snížení nákladů na tisk. Produkty Digitální kanceláře, které svým zákazníkům přináší, jsou jednoduše použitelné, a přitom výkonné nástroje. Zavedením Odoo ERP systému společnost ušetří více než 100 hodin měsíčně automatickým zasíláním údajů z tiskáren pro fakturaci. Dalším benefitem je ušetření více než 40 hodin měsíčně pomocí automatického vystavování nákupních objednávek do minimálního objednaného množství.

Vše podstatné se dozvíte v naší referenci zde: DEVELOP MOST

26HOUSE služby: Analýza, Inštalácia, Konfigurácia, Migrácia, Uživateľské Testovanie, Školenie

Odoo moduly: CRM, Inventář, Prodej, CZ Faktura, Výroba a opravy, Kalendář, Výjezd do terénu, Kontakty, Týmová komunikace, Předplatné, Helpdesk

Odoo moduly: CRM, Inventář, Prodej, CZ Faktura, Výroba a opravy, Kalendář, Výjezd do terénu, Kontakty, Týmová komunikace, Předplatné, Helpdesk
DILATENI Consulting a.s.
DILATENI Consulting a.s.
DILATENI Consulting è nata nel 2015, siamo un team di professionisti il cui obiettivo è contribuire ad accelerare e consolidare la crescita globale dei nostri clienti e la penetrazione del mercato attraverso soluzioni strategiche e innovative.

I servizi sono progettati per le piccole e grandi aziende che cercano di raggiungere il loro pubblico globale in modo più efficiente.
Floridia Investments a.s.
Floridia Investments a.s.
Società specializzata nella realizzazione di progetti ad alto profitto.
Quando si parla di alto profitto, tendenzialmente, si pensa anche ad un alto rischio.
La Nostra Azienda, invece, coniuga bene la parola alto profitto con diversificazione. Ogni progetto viene prima valutato, comprese le opportunità ed i rischi e, se corrisponde ai nostri criteri allora procediamo ed allochiamo una parte dei capitali nei progetti. La diversificazione nelle diverse aree è la nostra sicurezza e la sicurezza di chi acquista le azioni di Floridia Invest
Gavona Gastro s.r.o.
Gavona Gastro s.r.o.
Firma GAVONA se na trhu s gastronomickým zařízením pohybuje už řadu let a díky bohatým zkušenostem tak svým zákazníkům přináší nejen kompletní sortiment gastrozařízení, ale také veškeré související služby.

Odoo moduly: Webstránka, CRM, Prodej, Projekty, Inventář, Nákup, Projekty, Studio, Dokumenty, Helpdesk, Pronájem, Vozový park, Opravy, Dochádzka, Řízení pracovníků v terénu, Kalendář, Fakturace, Pracovní výkazy, Plánování, Zaměstnanci
GoldenSUN.energy CZ s.r.o.
GoldenSUN.energy CZ s.r.o. Energie aanbod
Cieľom firmy GoldenSUN.energy CZ s.r.o. je dodávať riešenia pre využívanie obnoviteľných zdrojov energie. Okrem Českej republiky podniká spoločnosť aj na Slovensku. Na trhu obnoviteľných zdrojov energie pôsobí od roku 2003.
V súčasnosti sa aktívne venuje návrhu, dodávke, montáži a servisu riešení pre koncových zákazníkov v oblasti fotovoltaických solárnych elektrární, tepelných čerpadiel, klimatizácií, rekuperácií a iných smart technológií pre využitie obnoviteľných zdrojov. Poskytuje rovnako poradenstvo v energetike, pri financovaní a výpočte ekonomickej návratnosti investícií do obnoviteľných zdrojov. Venuje sa tiež výskumu a vývoju so zameraním na solárnu energiu.

Odoo moduly: CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Projekty, Sklad, Výroba, Nákup, Pracovné výkazy, Podpisovanie dokumentov, Studio, Dokumenty, Plánovanie pracovných zmien.
HELIOT SSC s.r.o.
HELIOT SSC s.r.o.
Heliot Europe 

Is a solution provider for the Internet of Things (IoT). The largest and exclusive Sigfox operator in Europe and independent IoT network operator.
Through their years of expertise and large ecosystem of different partners, they offer their customers the most innovative IoT solutions from a single source.

The company uses Odoo to manage their customer relations, sales and purchase processes.

Modules:
In the recent project phase, the emphasis was given on development of customized features improving the efficiency and better overview for CRM, Sales, Purchase, Invoicing modules