Nos références

Recommandé par des millions d'utilisateurs dans le monde

HDA POWER ENERJI DEPOLAMA SISTEMLERI AŞ
HDA POWER ENERJI DEPOLAMA SISTEMLERI AŞ Approvisionnement en énergie
Bataryalar elektronik dünyasının kalbi olduğu gibi, HDA da mühendislik kanadını onun kalbi olacak şekilde geliştirdi. Tam da doğru zamanda, bu kalbin yeni bir beden olması gerekiyordu, işte o zaman HDA Power doğdu. Hızla büyüyen teknoloji dünyasında neye ihtiyaç duyulduğunu anlamak, değerlendirmek, uygulamak, üretmek ve güvence altına almak için tasarlandık. Bu nedenle, bir fikir, bir çözüm veya bir ürün ne olursa olsun, teslim ettiğimiz şeyin ya tam olarak olması gerekeni yapacak ya da sizi daha ileri gitmeye teşvik edecek kadar olgun olacağından emin olabiliriz.
MABAYCO ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER LTD. ŞTİ.
MABAYCO ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER LTD. ŞTİ. Approvisionnement en énergie
MABAYCO, havacılık ve endüstriyel alanda kimyasalların, komponent ve yedek parçaların satış ve pazarlama hizmetini yürütmektedir.
PALPORT ELEKTRIK TICARET A.S.
PALPORT ELEKTRIK TICARET A.S. Approvisionnement en énergie
EVDE360, a company of PALMET Energy, which steers the Turkish energy sector, was established with the aim of bringing Smart Home Systems to consumers in Turkey by gathering them under a single platform. EVDE360 brings products of important brands to consumers. All systems sold in EVDE360 consist of products that you can easily apply in your home.

Established in 1984, PALMET Group of Companies is one of the first investors in the Turkish energy sector. PALMET, which directs the energy sector; It supplies natural gas to the cities of Gebze, Kocaeli and Erzurum with the companies PALGAZ, İZGAZ and PALEN. It continues its activities in the fields of natural gas distribution, natural gas trade, electricity generation and electricity trade in Gebze, Kocaeli and Erzurum cities.

Serving more than 900 thousand subscribers in 2 provinces and 26 districts, Palmet Energy meets approximately 12 percent of the annual natural gas consumption in Turkey with an annual natural gas trade volume of 6 billion cubic meters.