Toggle navigation

Мій портал Odoo

Мій портал Odoo

У цій секції порталу ви знайдете усю комунікацію між вами та Odoo: документи, такі як комерційні пропозиції, замовлення на продаж, рахунки та підписки.

Комерційні пропозиції

Тут ви знайдете усі комерційні пропозиції, надіслані Odoo. Наприклад, комерційна пропозиція може бути створена для вас після додавання заявки чи користувача у вашу базу даних або коли ваш контракт потрібно оновити.

Колонка Дійсно до показує дату, до якої діє комерційна пропозиція; після цієї дати комерційну пропозицію буде «Протерміновано». Натиснувши на комерційну пропозицію, ви побачите усі деталі пропозиції, такі як ціна та інша корисна інформація.

Якщо ви хочете прийняти комерційну пропозицію, просто натисніть «Прийняти та Оплатити,» і комерційна пропозиція буде підтверджена. Якщо ви не хочете підтверджувати її або ви хочете попросити про деякі зміни, натисніть на «Попросити про відхилення змін.»

Замовлення на продаж

Усі ваші купівлі всередині Odoo (Допродажі, Теми, Модулі тощо) будуть зареєстровані під цією секцією.

Натиснувши на замовлення на продаж, ви можете переглянути деталі куплених товарів та обробити платіж.

Рахунки

Усі рахунки ваших підписок та/або замовлень на продаж будуть відображатися у цій секції. Тег перед заборгованою сумою буде вказувати, чи рахунок-фактуру оплачено.

Просто натисніть на рахунок,якщо ви хочете побачити більше інформації, оплатити рахунок чи завантажити PDF-версію документа.

Заявки

Коли ви надсилаєте заявку через [UNKNOWN NODE title_reference], буде створено заявку. Тут ви можете знайти усі заявки, які ви відкрили, розмову між вами та нашими агентами, статуси та ID (# Ref) заявок.

Підписки

Ви можете отримати доступ до ваших підписок через Odoo з цього розділу. Перша сторінка показує вам підписки, які у вас є, та їхній статус.

Натиснувши на підписку, ви отримаєте доступ на всі деталі вашого плану: кількість куплених модулей, інформацію про виставлення рахунку, та метод платежу.

Щоб змінити метод платежу, натисніть на «Змінити метод платежу» та введіть нові дані кредитної картки.

Якщо ви хочете вилучити збережені кредитні картки, ви можете зробити це, натиснувши на «Управління вашими методами платежу» внизу сторінки. Натисніть «Видалити», щоби видалити метод платежу.

Пакети послуг

З Пакетом послуг/Партнерським пакетом послуг вам призначений експерт для надання персоналізованої допомоги в налаштуванні вашого рішення та оптимізації ваших робочих процесів як частини вашого внутрішнього впровадження. Ці години ніколи не втрачають термін дії, дозволяючи вам використовувати їх тоді, коли вам потрібна підтримка.

Delete your Odoo.com account

In order to delete your Odoo.com account, you have to reach out to our Support Services.