Wykorzystaj narzędzia Odoo, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości usługi

Registraties zijn gesloten

Wykorzystaj narzędzia Odoo, aby zapewnić swoim klientom wysokiej jakości usługi

Odoo zostało stworzone z myślą o zapewnieniu użytkownikom możliwie najlepszego doświadczenia. Społeczność partnerów na bieżąco rozwija nowe funkcjonalności oraz lokalizację dzięki czemu produkt jest stale ulepszany. Program Partnerski Odoo jest przeznaczony dla firm, które oferują wysokiej jakości usługi w ramach naszego oprogramowania.


Zaufało nam już ponad 2250 partnerów w 130 krajach, dzięki czemu wspólnie rośniemy w siłę na całym świecie. Odkryj korzyści płynące z Odoo oraz narzędzia, które pomagają naszym partnerom zdobywać nowych klientów oraz wdrażać innowacyjne projekty. 

Dołącz do webinaru prowadzonego przez Natalię w czwartek, 9 lipca o godzinie 15:00 CEST. Webinar skierowany jest do naszych potencjalnych partnerów, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej o Programie Partnerskim Odoo:


  •  Propozycja wartości Odoo dla użytkowników

  • Informacje nt. Programu Partnerskiego

  • “Baza wiedzy” dla partnerów

  • Program eLearningowy

  • Dostępne warianty hostingowe (Online, on premise, Odoo.sh)

 Zapisz się już teraz! Podczas webinaru zostanie również przeprowadzona sesja pytań i odpowiedzi na żywo podczas której będziesz mógł bezpośrednio skontaktować się z Natalią, naszą ekspertką ds. partnerstw. 


 
 

Date & Time
donderdag
9 juli 2020
15:00 16:00 Europe/Warsaw
Organisator

Odoo S.A.

+32 81 81 37 00
info@odoo.com
SHARE

Find out what people see and say about this event, and join the conversation.