Skip to Content
Menú
myOdoo.pl sp. z o.o.
Bolesława Śmiałego 39/1
70-351 SZCZECIN
Polònia
+48605852860
kontakt@myodoo.pl
TI / Comunicació / Màrqueting

myOdoo.pl sp. z o.o. Silver

Jesteśmy największym zespołem wdrożeniowym systemu Odoo na terenie Polski. Specjalizujemy się w implementacjach pojedynczych modułów i kompleksowych rozwiązaniach dla najbardziej wymagających podmiotów. Od wielu lat działamy na rynku biznesowym, dostarczając rozwiązania teleinformatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Naszym zadaniem jest dostarczyć oczekiwane korzyści – w ustalonym czasie i w ramach wyznaczonego budżetu. Obok pełnego wykorzystania możliwości systemu Odoo tworzymy także własne moduły, dopasowując system do indywidualnych wymagań Klientów i obowiązujących w Polsce przepisów. Automatyzujemy i optymalizujemy procesy biznesowe, by w pełni wykorzystać zasoby firmy. Koncentrujemy się na dostarczeniu jak najprostszych rozwiązań, pokrywających w pełni potrzeby firmy, bez zbędnych dodatków. Czujemy się odpowiedzialni za powodzenie wdrożenia w możliwie najkrótszym czasie.

We are the biggest Odoo implementation team from Poland, specialized both in implementation of individual modules and comprehensive solutions for the most demanding companies.Our team have been operating on b2b market for many years, providing ICT solutions for small and medium enterprises. Our constant goal is to deliver expected business solutions within the set time and budget. In addition to utilizing full potential of the Odoo system, we also create our own modules, tailoring the system to individual requirements and polish legal regulations. We automate and optimize business operations to maximize efficiency of Clients company resources. Each of our projects is focused on providing the simplest solutions which fully cover Clients needs, without unnecessary additions. We feel resposible for success of implementation in the shortest possible time.

Referències

"Eko-Myśl" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
"Eko-Myśl" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Finances/assegurances
Firma „EKO-MYŚL” Sp. z o.o. powstała w 1999 roku. Jej głównym udziałowcem jest Sirius Finance S.A. z Luksemburga. Spółka jest jednym z trzech przedsiębiorstw prężnie działających w Polsce i wchodzących w skład grupy Sireco.
3D Bistro Sp. z o.o.
3D Bistro Sp. z o.o. Ciència i tecnologia
3D Bistro Sp. z o.o. to innowacyjna firma z siedzibą w Poznaniu, specjalizująca się w usługach druku 3D, w szczególności przy użyciu technologii SLS (Selective Laser Sintering). Od założenia w 2019 roku, firma sukcesywnie rozwija park maszynowy, oferując kompleksowe usługi dla branż takich jak motoryzacja, medycyna oraz przemysł. 3D Bistro nie tylko świadczy usługi druku 3D, ale również projektuje i buduje własne drukarki 3D, co pozwala na pełną kontrolę nad procesem produkcji oraz szybkie wprowadzanie innowacji.
AD LIBERTATEM RENOVATIONES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
AD LIBERTATEM RENOVATIONES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Serveis i consultoria
Firma z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w wynajmie komfortowych i przystępnych cenowo pokoi, skierowana głównie do studentów i osób młodych. Firma oferuje ponad 850 umeblowanych pokoi, zlokalizowanych w różnych miastach w Polsce.
Almadent spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia
Almadent spolka z ograniczona odpowiedzialnoscia
ALMADENT Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Pabianicach, specjalizująca się w produkcji nowoczesnych wyrobów medycznych, w szczególności dla branży stomatologicznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu – firma rozwija się dynamicznie, oferując wysokiej jakości produkty i usługi z zakresu techniki dentystycznej oraz obróbki precyzyjnej.
Andermatt Polska Sp. z o.o.
Andermatt Polska Sp. z o.o. Venda a l'engròs / Venda al detall
Andermatt Polska Sp. z o.o. to lider w dziedzinie nowoczesnych i ekologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Jako część międzynarodowej Grupy Andermatt, firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych produktów biologicznych do ochrony roślin, nawożenia oraz poprawy zdrowotności gleby. Oferta Andermatt Polska obejmuje m.in. biopestycydy, biostymulanty, mikroorganizmy oraz środki wspierające zrównoważoną produkcję rolną.
Firma aktywnie wspiera polskich rolników w przechodzeniu na bardziej przyjazne środowisku metody uprawy, oferując fachowe doradztwo i produkty spełniające najwyższe standardy jakości.
Aquachem sp. z o.o.
Aquachem sp. z o.o.
AQUACHEM Sp. z o.o. to wiodąca, profesjonalna firma sprzątająca z siedzibą w Poznaniu, działająca na rynku od 1999 roku. Specjalizuje się w kompleksowym utrzymaniu czystości dla firm, biur, hal produkcyjnych, powierzchni komercyjnych i budynków przemysłowych na terenie Poznania i całego województwa wielkopolskiego. Oferta AQUACHEM obejmuje szeroki zakres nowoczesnych usług porządkowych – od sprzątania codziennego i okresowego, poprzez mycie okien (w tym na wysokościach) i pranie wykładzin, aż po dezynfekcję i specjalistyczne czyszczenie hal produkcyjnych czy magazynów.
Auburn Supply Group Florida
Auburn Supply Group Florida Fabricació / Manteniment
Auburn Supply Group Florida to ceniony amerykański dostawca innowacyjnych i ekologicznych materiałów eksploatacyjnych, obsługujący przedsiębiorstwa z różnych branż – od gastronomii i cateringu, po placówki komercyjne i zakłady przemysłowe. Firma skupia się na dostarczaniu biodegradowalnych, kompostowalnych oraz nadających się do recyklingu produktów, odpowiadając na potrzeby klientów świadomych ekologicznie zarówno w rejonie Florydy (Tampa Bay) i Wisconsin, jak również na terenie całych Stanów Zjednoczonych poprzez sprzedaż online.
BEAUTY PLANET SP Z O O
BEAUTY PLANET SP Z O O Fabricació / Manteniment
Beauty Planet Sp. z o.o.  specjalizuje się w sprzedaży najwyższej klasy sprzętu do gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej, oferując jednocześnie kompleksowe wsparcie – od fachowego doradztwa i szkoleń po szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
BŁYSKBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BŁYSKBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BŁYSKBUD Sp. z o.o. to polska firma budowlana z siedzibą w Lublinie, specjalizująca się w usługach dekarskich, pracach ogólnobudowlanych oraz wynajmie sprzętu budowlanego. Od momentu powstania w 2023 roku, firma konsekwentnie rozwija się w sektorze budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego, obsługując zarówno inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.
CUBOMODE SRL
CUBOMODE SRL Alimentació / Hostaleria / Turisme
CUBOMODE to belgijska firma zajmująca się zarządzaniem hotelarstwem i gastronomią na pełną skalę, specjalizująca się w niezależnych, butikowych hotelach i lokalach gastronomicznych.
Dostarczając wysokiej jakości osobistą obsługę i wykorzystując unikalny charakter zarządzanych firm, tworzymy wyjątkowe doświadczenia dla gości, zwiększając ich zadowolenie..
CUBOMODE to zespół doświadczonych hotelarzy i strategów F&B.
DEDAL sp. z o.o.
DEDAL sp. z o.o. Venda a l'engròs / Venda al detall
DEDAL oferuje kompleksowe usługi w zakresie cięcia laserowego, gięcia, toczenia, frezowania, spawania oraz walcowania stali i metali kolorowych. Realizuje zamówienia dla klientów z branży budowlanej, przemysłowej i motoryzacyjnej, dostarczając zarówno pojedyncze komponenty, jak i złożone konstrukcje na indywidualne zamówienie.
Domneo sp. z o.o.
Domneo sp. z o.o. Serveis públics / Energia / Subministrament d’aigua
DOMNEO Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma, specjalizująca się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań z zakresu wyposażenia wnętrz, materiałów wykończeniowych oraz akcesoriów domowych, obsługująca szerokie grono klientów indywidualnych i biznesowych w kraju i za granicą. Spółka przez lata działalności kształtowała rozbudowaną ofertę produktową, obejmującą m.in. wysokiej klasy grzejniki, elementy instalacyjne oraz wyselekcjonowane akcesoria i drobne AGD, dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców.
EDUBRICK SP. Z O.O.
EDUBRICK SP. Z O.O.
EduBrick Piotr Banaś to firma edukacyjna z siedzibą w Świętej Katarzynie, specjalizująca się w rozwijaniu zdolności i umiejętności dzieci poprzez kreatywne zajęcia z użyciem klocków LEGO. Piotr Banaś, założyciel i prezes firmy, zainicjował ten projekt po latach pracy w korporacji, stawiając na edukację poprzez zabawę i stymulację wyobraźni najmłodszych. Sztandarowym projektem firmy jest "Laboratorium Juniora," które w sposób holistyczny wspiera rozwój dzieci, przywiązując szczególną wagę do jakości i zadowolenia uczestników. EdUBrick skupia się na budowaniu wartościowych doświadczeń edukacyjnych, rozwijając przy tym zespół pełen pasji i profesjonalizmu​

EGZOTech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
EGZOTech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
EGZOTech Sp. z o.o. to polska firma technologiczna, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie rehabilitacji i robotyki medycznej. Specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i wdrażaniu zaawansowanych urządzeń wspierających proces rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej.
ENBIO TECHNOLOGY Sp. z o.o.
ENBIO TECHNOLOGY Sp. z o.o. Ciència i tecnologia
Enbio, szwajcarski producent autoklawów medycznych, jest częścią globalnej grupy kapitałowej o łącznych obrotach przekraczających 200 mln euro rocznie.
Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w biotechnologii i hydroponice przemysłowej, gdzie jakość sterylizacji jest kluczowym czynnikiem sukcesu.
Globalna sieć dystrybucji
Autoklawy Enbio są produkowane w UE i dystrybuowane na całym świecie poprzez centra logistyczne obejmujące Europę, Amerykę Północną, Bliski Wschód, Azję i Pacyfik.
EVOLVERE Tomasz Perkiewicz
EVOLVERE Tomasz Perkiewicz Finances/assegurances
Firma z branży ubezpieczeniowej, specjalizująca się w sprzedaży planów emerytalnych, ubezpieczeń na życie i majątkowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Exion Hydrogen Polskie Elektrolizery Sp.z o.o.
Exion Hydrogen Polskie Elektrolizery Sp.z o.o. Fabricació / Manteniment
Exion Hydrogen to prywatna polska firma działająca w branży elektrolizerów. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu, zaawansowanych badaniach oraz rozwoju w zakresie produkcji wodoru, projektuje i rozwija nową generację bardziej solidnych, niezawodnych i wydajnych elektrolizerów, zapewniając bezpieczną i przystępną cenowo produkcję wodoru na miejscu.
GUNAY SRL
GUNAY SRL
Studio Gunay to belgijska marka, która zmienia sposób dekorowania przestrzeni biurowych i domowych. Specjalizujemy się w ręcznie wykonanych bukietach z kwiatów jedwabnych premium, które zachwycają naturalnym wyglądem i trwałością. Forma oferujemy elastyczne opcje dostawy i wymiany bukietów, dopasowane do potrzeb klienta.
Greenmood Poland Sp. z o.o.
Greenmood Poland Sp. z o.o. Venda a l'engròs / Venda al detall
Założona w 2014 roku przez Sadiga Alakbarova w Belgii firma Greenmood produkuje zielone ściany i inne w 100% naturalne rozwiązania akustyczne do wnętrz, aby sprostać potrzebom nowoczesnych miejsc pracy. Wykorzystując specjalnie stabilizowaną zieleń, produkty redukują hałas, dodają uroku i zwiększają produktywność – a wszystko to przy jednoczesnym promowaniu szacunku do środowiska naturalnego i zachęcaniu do zrównoważonego rozwoju.
Obecnie jest jednym z najbardziej znanych producentów i eksporterów elementów biofilnych na całym świecie. Firma działa na rynkach w Belgii, Francji, Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Norwegii, Korei Południowej, Polsce, Danii, Tajwanie, Rumunii i Azerbejdżanie, eksportuje do ponad 20 krajów na całym świecie.
Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o.
Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o. TI / Comunicació / Màrqueting
Morizon.pl to jeden z największych serwisów nieruchomościowych w Polsce, w którym publikowane są najnowsze ogłoszenia dot. sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali usługowych.
Gratka.pl to wiodąca marka działająca w segmencie omni-category, od ponad 20 lat ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników zainteresowanych ogłoszeniami z kategorii Nieruchomości, Motoryzacja bądź Praca.
Noweinwestycje.pl to serwis, który zapewnia użytkownikom dotarcie do precyzyjnie sprofilowanych ofert nieruchomości z rynku pierwotnego. Dzięki inteligentnemu systemowi rekomendacji, poszukiwanie nowego mieszkania nigdy nie było tak proste i intuicyjne.
Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o., Michał Godlewski
Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o., Michał Godlewski
Morizon.pl to jeden z największych serwisów nieruchomościowych w Polsce, w którym publikowane są najnowsze ogłoszenia dot. sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali usługowych.

Gratka.pl to wiodąca marka działająca w segmencie omni-category, od ponad 20 lat ciesząca się niesłabnącą popularnością wśród użytkowników zainteresowanych ogłoszeniami z kategorii Nieruchomości, Motoryzacja bądź Praca.

Noweinwestycje.pl to serwis, który zapewnia użytkownikom dotarcie do precyzyjnie sprofilowanych ofert nieruchomości z rynku pierwotnego. Dzięki inteligentnemu systemowi rekomendacji, poszukiwanie nowego mieszkania nigdy nie było tak proste i intuicyjne.
HABA sp. z o.o.
HABA sp. z o.o.
HABA Sp. z o.o. to wiodący polski dostawca specjalistycznych rozwiązań dla branży budowlanej, infrastrukturalnej i techniki instalacyjnej, obsługujący szerokie grono klientów w kraju i za granicą. Firma oferuje nowoczesne systemy kanalizacyjne, odwodnienia liniowe, zbiorniki retencyjne, separatory, a także zaawansowane rozwiązania dla infrastruktury miejskiej, przemysłowej oraz obiektów użyteczności publicznej.
IZOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
IZOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
IZOLAR to renomowana polska firma specjalizująca się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu izolacji termicznych instalacji i zbiorników przemysłowych. Obsługując szerokie grono klientów z branży przemysłowej i budowlanej, firma oferuje nowoczesne rozwiązania izolacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. 
JP WEBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
JP WEBER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Ciència i tecnologia
JP WEBER Sp. z o.o. to czołowa polska firma doradcza, specjalizująca się w kompleksowym wsparciu przedsiębiorstw przy transakcjach, restrukturyzacjach oraz bieżących wyzwaniach biznesowych, finansowych, prawnych i podatkowych. Od ponad dwudziestu lat JP WEBER obsługuje szerokie grono klientów — od firm rodzinnych po duże korporacje — zarówno w kraju, jak i za granicą.
Firma oferuje nowoczesne i zindywidualizowane usługi w obszarach takich jak doradztwo transakcyjne (M&A), due diligence, wycena przedsiębiorstw, pozyskiwanie finansowania, wsparcie przy inwestycjach bezpośrednich, restrukturyzacja, doradztwo podatkowe oraz prawne, a także outsourcing procesów rachunkowych i kadrowo-płacowych. JP WEBER stale rozwija autorskie rozwiązania, dążąc do zwiększania efektywności operacyjnej klientów i minimalizowania ryzyk biznesowych.
Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Miernik, Justyna Miernik
Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Miernik, Justyna Miernik
Kancelaria Miernik to firma, która oferuje kompleksową pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Celem kancelarii jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
Usługi świadczone przez kancelarię:
Prawo cywilne: Obsługa spraw związanych z umowami, odszkodowaniami, spadkami.
Prawo rodzinne: Pomoc w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, podziału majątku.
Prawo gospodarcze: Doradztwo dla firm, obsługa prawna działalności gospodarczej.
Prawo pracy: Reprezentacja w sprawach pracowniczych, doradztwo w zakresie prawa pracy.
MARCIN SIEMASZKIEWICZ MARTIN ELECTRONIX
MARCIN SIEMASZKIEWICZ MARTIN ELECTRONIX Ciència i tecnologia
Firma MARCIN SIEMASZKIEWICZ MARTIN ELECTRONIX to firma działająca od 2003 roku. Specjalizuje się w produkcji i montażu elementów elektronicznych oraz sprzętu pomiarowego i komunikacyjnego. Firma oferuje szeroki zakres usług obejmujący projektowanie i instalację urządzeń elektronicznych, a także doradztwo techniczne w zakresie inżynierii.
Martin Electronix działa głównie w branży elektronicznej, realizując projekty z różnych obszarów, w tym produkcję specjalistycznych maszyn, sprzętu medycznego, a także przeprowadzanie badań i rozwoju technologii.
MATT & MART DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
MATT & MART DYSTRYBUCJA Sp. z o.o.
Matt & Mart to producent kabin prysznicowych i akcesoriów łazienkowych, który skupia się na tworzeniu produktów łączących elegancki design z funkcjonalnością. Firma kładzie nacisk na estetykę, wygodę użytkowania oraz dostosowanie do potrzeb klientów. Asortyment jest produkowany pod dwiema markami handlowymi: Aquante i RED SHARK, wyróżniającym się nowoczesnym stylem i trwałością, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla stylowych, praktycznych łazienek.
MAURICZ MANUFAKTURA Sp. z o.o.
MAURICZ MANUFAKTURA Sp. z o.o. Educació
BeWell by Mauricz to poradnia dietetyczna, która pomaga zadbać o zdrowie na każdym etapie życia, traktując dietoterapię jako realny sposób walki z chorobami i poprawy jakości życia. Firma specjalizuje się w indywidualnych konsultacjach żywieniowych, wdrażaniu nawyków prozdrowotnych i kompleksowej opiece dietetycznej dla dorosłych, dzieci oraz sportowców
MB Projekt MARCIN BRYK
MB Projekt MARCIN BRYK Serveis i consultoria
Centrum Groomingu Pet Grooming training center
MIL-TEK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MIL-TEK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MIL-TEK POLSKA Sp. z o.o. to wiodący polski dostawca nowoczesnych rozwiązań do optymalizacji gospodarki odpadami, obsługujący przedsiębiorstwa z wielu branż w kraju i za granicą. Firma oferuje szeroką gamę specjalistycznych urządzeń – od kompaktowych belownic pneumatycznych do kartonu, tworzyw sztucznych i polistyrenu, po zaawansowane zgniatarki przeznaczone do odpadów mieszanych i metali – dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców.
PAPIERY POWLEKANE PASACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
PAPIERY POWLEKANE PASACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Papier Powlekane PASACO Sp. z o.o. to wiodący polski producent specjalistycznych papierów powlekanych, silikonowanych i samoprzylepnych, obsługujący klientów z wielu branż w kraju i za granicą. Firma oferuje szeroki wybór nowoczesnych materiałów papierowych – od etykiet i rolek kasowych, po zaawansowane podłoża do druku i produkty barierowe – dostosowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców. PASACO rozwija własne technologie oraz nieustannie inwestuje w innowacje, oferując także usługi cięcia, sklejania i outsourcingu procesów logistycznych. Firma stawia na wysoką jakość, elastyczność produkcji i dynamiczne reagowanie na potrzeby rynku, dostarczając rozwiązania wspierające codzienną działalność przedsiębiorstw zarówno lokalnie, jak i globalnie.
RS Controls Sp. z o. o.
RS Controls Sp. z o. o.
RS Controls to polska firma specjalizująca się w automatyce przemysłowej, założona w 2016 roku. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie programowania i uruchamiania systemów sterowania (PLC), wizualizacji HMI, projektów elektrycznych, instalacji szaf sterowniczych oraz optymalizacji istniejących systemów. Firma współpracuje z międzynarodowymi klientami, takimi jak Ford, Volkswagen czy Continental, realizując projekty dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej.

RS Controls znana jest z elastyczności, innowacyjnego podejścia i dostosowania się do indywidualnych potrzeb klientów, oferując wysoką jakość usług i rozwiązania na miarę nawet najbardziej wymagających projektów​
SITOT CAPITAL Sp.z o.o.
SITOT CAPITAL Sp.z o.o. Ciència i tecnologia
TOTIS Pharma to firma działająca w branży medycyny estetycznej i kosmetologii, która od 2010 roku specjalizuje się w dystrybucji profesjonalnych preparatów i urządzeń dla specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Siedziba główna znajduje się w Warszawie, a firma jest obecna również na rynkach międzynarodowych.
STALGAST S.L.
STALGAST S.L. Fabricació / Manteniment
STALGAST S.L. to czołowy hiszpański dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży gastronomicznej, wyspecjalizowany w produkcji, dystrybucji oraz wyposażaniu profesjonalnych kuchni i punktów gastronomicznych. Firma oferuje szeroką gamę urządzeń i akcesoriów – od nowoczesnych linii technologicznych do gotowania i pieczenia, przez sprzęt chłodniczy i zmywarki, po meble ze stali nierdzewnej oraz profesjonalne naczynia kuchenne
STX COMMODITIES (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
STX COMMODITIES (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Serveis públics / Energia / Subministrament d’aigua
STX Commodities (Poland) Sp. z o.o. STX oferuje usługi konsultingowe dla przedsiębiorstw w zakresie strategii redukcji emisji, optymalizacji łańcucha wartości oraz rekompensat emisyjnych, a także zapewnia korporacjom odpowiednie certyfikaty dokumentujące ich wkład w ochronę środowiska. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy STX Commodities Holding B.V. wiodącego, międzynarodowego podmiotu zajmującego się handlem surowcami środowiskowymi oraz dostarczaniem rozwiązań związanych z ochroną klimatu. Firma, z siedzibą główną w Amsterdamie, od ponad 15 lat wspiera przejście globalnej gospodarki na model niskoemisyjny. Dzięki działalności handlowej w obszarach takich jak handel uprawnieniami do emisji, rynki węglowe, certyfikaty energetyczne oraz biopaliwa, STX przyczynia się do finansowania projektów ekologicznych na całym świecie, wspierając tym samym redukcję emisji i zieloną transformację.
Spec Solar sp. z o.o., Jakub Lutostański
Spec Solar sp. z o.o., Jakub Lutostański
SPEC SOLAR Sp. z o.o. to wiodący polski dostawca kompleksowych rozwiązań w zakresie fotowoltaiki, specjalizujący się w projektowaniu, montażu i serwisie systemów solarnych dla klientów indywidualnych, firm oraz gospodarstw rolnych. Firma oferuje nie tylko instalacje paneli fotowoltaicznych, ale również inteligentne systemy magazynowania energii, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz wsparcie przy uzyskiwaniu dofinansowań i formalności prawnych.
StabiFrame Sp. z o.o.
StabiFrame Sp. z o.o. Fabricació / Manteniment
 StabiFrame Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i produkcji lekkich konstrukcji stalowych, wykorzystywanych w budowie domów, garaży, magazynów oraz budynków pasywnych. Firma stosuje innowacyjną technologię szkieletów stalowych (LSF), popularną w Stanach Zjednoczonych, Australii i Skandynawii. Konstrukcje te wyróżniają się trwałością, możliwością dużych rozpiętości oraz elastycznością projektową, co pozwala na precyzyjną adaptację do potrzeb klientów.
XL MEDIA PIOTR KALITA
XL MEDIA PIOTR KALITA TI / Comunicació / Màrqueting
XL Media to łódzka drukarnia specjalizująca się w wielkoformatowym druku reklamowym, działająca na rynku od 2006 roku. Firma oferuje kompleksowe usługi druku UV dla kampanii outdoorowych oraz reklam wewnętrznych, dostarczając produkty takie jak banery, siatki mesh, folie samoprzylepne, citylighty oraz druki o jakości fotograficznej. XL Media realizuje zamówienia o różnych rozmiarach – od pojedynczych plakatów po duże powierzchnie, co pozwala obsługiwać zarówno lokalne przedsiębiorstwa, jak i większe, międzynarodowe kampanie marketingowe.
myOdoo.pl sp. z o.o.
myOdoo.pl sp. z o.o. TI / Comunicació / Màrqueting
Jesteśmy największym zespołem wdrożeniowym systemu Odoo na terenie Polski. Specjalizujemy się w implementacjach pojedynczych modułów i kompleksowych rozwiązaniach dla najbardziej wymagających podmiotów. Od wielu lat działamy na rynku biznesowym, dostarczając rozwiązania teleinformatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Naszym zadaniem jest dostarczyć oczekiwane korzyści – w ustalonym czasie i w ramach wyznaczonego budżetu. Obok pełnego wykorzystania możliwości systemu Odoo tworzymy także własne moduły, dopasowując system do indywidualnych wymagań Klientów i obowiązujących w Polsce przepisów. Automatyzujemy i optymalizujemy procesy biznesowe, by w pełni wykorzystać zasoby firmy. Koncentrujemy się na dostarczeniu jak najprostszych rozwiązań, pokrywających w pełni potrzeby firmy, bez zbędnych dodatków. Czujemy się odpowiedzialni za powodzenie wdrożenia w możliwie najkrótszym czasie.