Toggle navigation

Не вичерпуйте запас завдяки правилам дозамовлення

Щоб упевнитися, що запас ніколи не закінчиться, ви можете визначити Правила дозамовлення на товарах. Завдяки правилам дозамовлення, Odoo допоможе вам поповнити свій запас, коли він досягне мінімального рівня.

Встановіть правило дозамовлення

Відкрийте товар на складі, та знайдіть вкладку Правила дозамовлення.

У наступному меню можна створити правила дозамовлення, пов'язані з вашим товаром. Тепер, щоразу, коли цей товар досягає мінімальної кількості, він буде поповнювати свій запас до максимальної кількості.

Відтепер, кожен раз, коли товар з правилом дозамовлення досягне мінімального запасу, система автоматично побачить, як виконати цю потребу на основі налаштування товару (наприклад, створити ЗНКП, створити ЗНВ і т.д.).

Вирішення проблем

Щоб ваші правила дозамовлення працювали, ваш товар має бути правильно налаштований. Якщо ви використовуєте маршрут Купити, вам потрібен постачальник на товарі. Якщо ви використовуєте маршрут Виробництво, вам потрібно мати специфікацію на товарі. Якщо виріб не налаштований повністю або виникла помилка у ваших маршрутах, на товарі буде зареєстровано наступну активність, яка повідомить вас про наявність проблеми з налаштуванням.