Toggle navigation

Що таке правила закупівлі?

Загальний огляд

Система управління закупівель на складі починається із замовлення клієнта. За допомогою цієї стратегії компанії виготовляють достатньо товарів для виконання замовлень клієнта. Перевага системи полягає в тому, що не буде перевищення запасу, який потрібно зберігати, таким чином знижуючи рівень запасів і вартість транспортування та зберігання товарів. Утім одним із головних недоліків системи збору даних є те, що дуже важко потрапити в дилеми замовлення, такі як постачальник, який не в змозі своєчасно відвантажити товар. Тоді компанія не може виконати замовлення та сприяє невдоволенню клієнтів.

Прикладом системи контролю якості складу є макет замовлення. Мета полягає в тому, щоби зберегти рівень складу на мінімумі, маючи достатньо запасів для задоволення потреб покупців. Система МТО (під замовлення) усуває витрати, зменшуючи обсяги запасів, необхідних для складу, та витрат на зберігання товарів.

Налаштування

Правила закупівель є частиною маршрутів. Перейдіть у додаток Склад>Налаштування>Налаштування та позначте пункт "Просування маршрутних товарів з використанням правил".

Налаштування правил закупівель

Правила закупівель встановлюються на маршрутах. У програмі Склад перейдіть до розділу Налаштування> Маршрути.

У розділі Правила закупівель натисніть Додати об'єкт.

Тут ви можете встановити умови вашого правила. Існує 3 види дій:

  • Переміщення з іншого правила місцезнаходження.

  • Правила виробництва, які спричинять створення замовлень на виробництво.

  • Правила купівлі, які ініціюватимуть створення замовлень на купівлю.

Спробуйте створити правило закупівель у нашому демонстраційному прикладі.