Toggle navigation

Як працювати із серійними номерами?

Загальний огляд

Відстеження серійного номера використовується для відстеження товарів із серійними номерами на кожному переміщенні. Ви можете відстежувати поточне місцезнаходження товару із серійними номерами. Коли товари переміщуються з одного місця в інше, система автоматично визначить поточне місцезнаходження товару на основі його останнього руху. Таким чином, ви зможете отримати останнє місце переміщення товарів.

Управління подвійним введенням в Odoo дає вам можливість запустити дуже просунуте відстеження.

Налаштування

Налаштування програми

Вам потрібно активувати відстеження серійних номерів у налаштуваннях. У програмі Склад перейдіть до розділу Налаштування ‣ Налаштування, виберіть Партії або серійні номери.

Потім натисніть Застосувати.

Налаштування товару

Нарешті, ви повинні налаштувати, які товари ви хочете відслідковувати у партіях.

Перейдіть до Контроль складу ‣ Товари та відкрийте товар за вашим вибором. Натисніть Редагувати, а на вкладці Склад виберіть Унікальний серійний номер, після чого натисніть Зберегти.

Управління серійними номерами

Переміщення

Для обробки передачі товару, який відслідковується за серійним номером, потрібно ввести номер(и). Щоби мати змогу присвоювати серійні номери товарам із включеними функціями відстеження, вам спочатку потрібно позначити ваше переміщення, як це робити. Натисніть кнопку Позначити як ЗРОБИТИ, щоби відобразити значок розділення партій.

Натисніть на значок серійного номера:

Відкриється вікно. Натисніть на Додати елемент і заповніть серійні номери.

Якщо ви переміщуєте товари, які вже мають присвоєні серійні номери, вони з'являться у списку. Просто натисніть значок +, щоби підтвердити, що ви переміщуєте ці серійні номери.

Інвентаризація

Інвентаризація товару, який відслідковується за серійними номерами, може виконуватися двома способами:

  • Класична інвентаризація по товарах

  • Інвентаризація серійного номера

При виконанні класичної інвентаризації є стовпець Серійний номер. Якщо товар вже призначений номером, він вже заповнений.

Натисніть Додати елемент, якщо товар ще не було інвентаризовано. Ви можете легко створювати серійні номери, просто введіть новий номер у стовпці.

Кількість для кожного рядка повинна бути 1.

Ви також можете просто зробити інвентаризацію серійного номера. У цьому випадку вам доведеться заповнити серійний номер. Ви також можете створити новий звідси. Просто введіть номер, з'явиться вікно, щоби зв'язати його з товаром.

Відстеження серійного номера

Серійний номер, наданий цим елементам, дозволяє вам стежити за тим, де вони були отримані, доставлені на склад, кому вони були продані і де вони були відправлені.

Щоби відстежувати елемент, відкрийте модуль Склад і в Контроль складу ‣ Серійні номери/партії, натисніть на серійний номер, що відповідає вашому запиту.

Ви можете отримати докладнішу інформацію, натиснувши кнопку Відстеження: