Toggle navigation

Як обробити замовлення на доставку у два етапи (комплектування + доставка)?

Загальний огляд

Коли замовлення надходить до відділу доставки для остаточної доставки, Odoo за замовчуванням налаштований на використання одно-етапної операції: після того, як всі товари доступні, вони можуть бути відправлені в одному замовленні на доставку. Проте бізнес-процес вашої компанії може мати один або кілька кроків, які відбуваються перед відправленням. У процесі виконання двох етапів товари у замовленні на доставку комплектуються на складі та перевозяться до місця відвантаження для доставки. Потім товар поставляється.

Для виконання доставки Комплектування + Доставка в Odoo існує кілька необхідних етапів налаштування. Ці кроки створюють додаткове місце, яке за замовчуванням називається Відвантаження. Отже, якщо ваш код складу WH, це налаштування буде створювати місцезнаходження, яке називається WH/Output. Товари перенесуть з WH/Stock до WH/Output на першому кроці (комплектування). Потім вони переміщуються з WH/Output на WH/Customers (у випадку замовлення на продаж) на другому кроці (доставка).

Налаштування

Дозвольте керування маршрутами

Odoo налаштовує рух замовлень доставки через маршрути. Маршрути забезпечують механізм для об'єднання різних дій. У цьому випадку ми будемо ланцюжком етапу вибору до етапу доставки.

Щоби дозволити керування маршрутами, перейдіть до Налаштування ‣ Налаштування

Переконайтеся, що Додаткова маршрутизація товарів, що використовує правила, перевіряється.

Натисніть Застосувати у верхній частині сторінки, щоб зберегти зміни (якщо потрібно перевірити кнопку вище).

Налаштуйте склад для Комплектування + Доставка

Щоб налаштувати переміщення Комплектування+Доставка, перейдіть до Налаштування ‣ Склад та відредагуйте склад, який буде використовуватися.

Для вихідних відправлень встановіть опцію Переміщення товару до місця відвантаження для доставки (Комплектування + Доставка).

Створіть замовлення на продаж

Встановіть Продаж, якщо його не встановлено, і створіть замовлення на продаж з деякими товарами для доставки.

Зверніть увагу, що зараз ми бачимо 2 перекази, пов'язані з цим замовленням на продаж, у кнопці статусу Доставка над замовленням на продаж.

Якщо ви натиснете кнопку статусу 2 Переміщення, тепер ви повинні побачити два різних комплектування, один з посиланням КОМПЛЕКТУВАТИ, щоби позначити процес комплектування, а інший з посиланням ВІДПРАВЛЕННЯ, щоби позначити процес доставки.

Обробіть доставку

Як обробляти етап комплектування?

Переконайтеся, що у вас є достатньо товарів на складі, і перейдіть до Складу та натисніть посилання Очікування під картою канбану Комплектування.

Натисніть на комплектування, яке ви хочете обробити.

Натисніть на Резерв, щоби зарезервувати товари, якщо вони доступні.

Натисніть Перевірити, щоби завершити перехід від WH/Stock до WH/Output.

Це завершить етап комплектування, і рух WH/PICK тепер має відображатися як Готово в стовпчику статусу у верхній частині сторінки. Товар був перенесений з WH/Stock в місце WH/Output, що робить товар доступним для наступного кроку (Доставка).

Як обробляти крок доставки?

Перейдіть до Складу та натисніть посилання # Зробити під карткою канбану Замовлення на доставку.

Натисніть на комплектування, яке ви хочете обробити.

Натисніть на Підтвердити, щоб завершити переміщення зі Склад/Відправка клієнту (Натисніть Підтвердити, щоби призначити кількість на основі кількості, зазначеної в колонці Зробити).

Це завершило етап доставки, і переміщення WH/OUT тепер повинно відображатися як Готово в стовпчику статусу у верхній частині сторінки. Товар був відправлений замовнику.