Меню

Looking for Services?

Contact a Partner in Литва

Via laurea, UAB

Gold Партнер

Via laurea, UAB
Bijunu g. 10D
91223 Klaipėda
Литва
+370 46 302530
uzklausa@vialaurea.com
IT/Зв'язок

Jei tai įmanoma - MES PADARYSIME!
Įmonėje dirba savo sričių profesionalai. Dėka sukauptų žinių bei darbo su Odoo projektais patirties, įgyvendiname ir pačius sudėtingiausius iššūkius.
__________________

If it is possible - WE WILL DO IT!
In the company work the experts of their fields.  The accumulated knowledge and the experience in Odoo projects allow us to implement even the most complex challenges.

Посилання

Aldrea UAB
Aldrea UAB
UAB Totem create a unique construction system with cuttable parts for robotics and electronics prototyping. It’s designed as a user-friendly system for makers of all levels. Since 2015 we seek to make the engineering world fun, understandable and simple for everyone.
Audėjas, UAB
Audėjas, UAB
UAB „Audėjas“ yra pasaulyje gerai žinoma įmonė. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys – baldinių ir dekoratyvinių audinių gamyba.
Vilniuje nuo 1946 m. veikianti gamykla šiuo metu yra didžiausia ir viena moderniausių baldinių ir dekoratyvinių audinių gamintojų Vidurio ir Rytų Europoje. Bendrovėje dirba virš 150 darbuotojų – pažangios tekstilės sektoriaus profesionalų ir vadovų, „Audėjas“ veiklą vystančių pasauliniu mastu.
EMPL, UAB
EMPL, UAB
The company, specializing in the supply of speciality papers and materials, started its activity in 2008.


JSC EMPL supplies certified speciality papers of high quality to companies in the Baltic and East European areas. The company offers a wide range of products – from filter paper for various industrial sectors (food, medicine, tobacco) to gummed stamp paper.


In addition to the speciality papers, the company sells special packaging equipment: tea bag machines and banding machines for quick bundling of multi-packs as well as banding tapes or films for these machines.
EVA King, UAB
EVA King, UAB
UAB EVA King nuo 1997m. vienintelis oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.
Autorizuotas Thermo King servisas.
- Specializuotos remonto dirbtuvės bei aptarnavimo tinklas Lietuvoje klientui reikiamu metu.
- UAB EVA King profesionalūs, Thermo King sertifikuoti mechanikai gali garantuoti kokybišką šaldymo įrangos priežiūrą ir puikią techninę būklę.
- Skubi ir operatyvi pagalba visoje Europoje. Kliento šaldymo įrangos remonto užsienyje organizavimas, nukreipimas į artimiausią Thermo King servisą Europoje visa parą.
Fruitė, UAB
Fruitė, UAB
UAB "Fruitė"
Didmeninė prekyba vaisiais, uogomis ir daržovėmis.
El. parduotuvė www.dezemis.lt
IGLU TECH, UAB
IGLU TECH, UAB
UAB IGLU TECH – geoterminių šilumos siurblių gamintojas kuriantis patikimus, tvarius ir inovatyvius produktus bei teikiantis profesionalias remonto ir priežiūros paslaugas.
Veiklos kryptys:
- Gruntas-vanduo šilumos siurblių gamyba;
- Šilumos siurblių, kondicionierių, šaldymo ir šilumos atgavimo įrenginių remonto paslaugos;
- Profilaktinė šilumos siurblių priežiūra.
InforSanas
InforSanas
UAB InforSanas - šviesolaidinių tinklų integratorius. Įmonė turi didžiulę patirtį šviesolaidinės infrastruktūros modeliavime, optimalių techninių sprendimų paieškoje ir įgyvendinime.
Klientams įmonė siūlo:
Technines konsultacijas priešprojektiniame etape;
Techninių sąlygų parengimą;
Visus projektavimo darbus:
Kabelių esamoje ryšių kabelių kanalų sistemoje projektavimas;
Žemės darbų naujiems vamzdynams ir kabeliams grunte projektavimas;
Vidaus darbų projektavimas.
Visus montavimo darbus:
Kabelių tiesimas;
Movų, ODF virinimas;
Matavimas reflektometru, galios matuokliais;
Žemės kasimo darbai atviru ir panaudojant betranšėjes technologijas;
Gedimų diagnostika, avarinis jų šalinimas ir prevenciniai priežiūros darbai.
InterVilza
InterVilza
UAB Intervilža gamina inovatyvius bio kompozito profilius InoWood, plėtoja šių profilių panaudojimą statybų inovacijose ir pastatų dizaine, kuria ir projektuoja naujoviškas bio kompozito sistemas.
InoWood prisideda prie gamtos saugojimo bei išteklių naudojimo, nes bio kompozito gaminiai – tvari alternatyva natūraliai medienai.
Įmonė naudoja atsinaujinančius energijos šaltinius ir juos integruoja į kiekvieną projektą, kuriuo nuosekliai rūpinasi nuo pradžios iki pabaigos.
Montis Magia, UAB
Montis Magia, UAB
UAB Montis magia
KALNAMS - KELIONĖMS - NUOTYKIAMS
Aktyvaus ekstremalaus laisvalaikio organizavimas. Laipiojimo uolomis salė, sienelės. Ekstremalūs atrakcionai. Laipiojimo kursai, alpinizmo kursai. Nuotykinio turizmo organizavimas. Alpinistinė ir aukštalipių įranga, kelioninė avalynė - prekyba.
Plastikse, UAB
Plastikse, UAB
UAB Plastiksė yra viena pirmaujančių įmonių, gaminanti ir tiekianti PET produkciją gėrimų, maisto, kosmetikos, chemijos ir medicinos pramonei visame pasaulyje. Įmonės pagrindinis tikslas – išlaikyti aukšto lygio įsipareigojimus savo klientams, o klientų sąrašas yra labai platus – produkciją tiekiama tiek mažoms individualioms įmonėms, tiek ir didžiausioms pasaulio organizacijoms.
RM Tools
RM Tools
UAB "RM tools" yra vieni didžiausių darbo įrankių tiekėjų Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija), siūlanti labai platų mechaninių ir elektrinių įrankių asortimentą. Atstovaujami geriausių pasaulio gamintojų prekės ženklai. O nuo 2013 metų įmonė rinkai siūlo „Specialist+” prekinio ženklo įrankius, išsiskiriančius aukšta kokybe ir pirkėjams patrauklia kaina. „RM TOOLS” platinamą produkciją galima rasti visose įrankių parduotuvėse ir statybinių medžiagų prekybos centruose.
Visiems klientams užtikrinamas aukščiausio lygio aptarnavimas.
Rhino pools, UAB
Rhino pools, UAB
UAB „Rhino Pools“, tai dukterinė įmonė priklausanti įmonių grupei nuo 1998 m. dirbančiai su stiklo pluoštu.
Įmonės baseinų gamykla per metus pagamina daugiau nei 700 baseinų, kurie parduodami per platintojų tinklą visoje Europoje, taip pat Rytuose ir Artimuosiuose Rytuose. Šiandien šiais baseinais džiaugiasi daugiau nei 10 000 laimingų klientų.
SSF UAB
SSF UAB
SSF,- tai patikimas kubilo detalių tiekėjas. Įmonė iš nerūdijančio plieno gamina sertifikuotus aukštos kokybės šildytuvus ir apvalkalus, bei platų sūkurinių vonių korpusų asortimentą, tinkantį visoms šildytuvų konfigūracijoms.
Sun investment services, UAB
Sun investment services, UAB
Sun Investment Group (SIG) yra saulės energetikos projektų vystymo ir investicijų valdymo įmonė, užtikrinanti stabilią kokybę greitai kintančiame ir augančiame sektoriuje.

Sun Investment Group (SIG) is a development and investment management company, focused on delivering steady quality in the rapidly evolving solar energy industry.
Totem Technology
Totem Technology
UAB Totem Technology priklauso Otterlei Group AS Norvegijos įmonių grupei.
Totem - tai unikali prototipavimo ir robotikos konstravimo platforma, skirta kūrėjų (angl. makers) bendruomenei, bei Arduino ir Raspberry Pi entuziastams.
Totem skirtas visų lygių kūrėjams - konstruotojams (angl. makers, DIYers) - tai lengvai suprantama, vartotojui draugiška sistema. Lengvai sukonstruosite, suprogramuosite ir įgalinsite veikti net sudėtingiausius modelius.
Totem sistemos paskirtis:
- robotikos konstravimui;
- struktūros elektronikai;
- prototipų kūrimui.
UAB "Romdera"
UAB "Romdera"
Romdera is a chain of canteens that also offers food deliveries.
UAB BALTIC SHIPPING CENTRE
UAB BALTIC SHIPPING CENTRE
UAB Baltic Shipping Centre yra krovinių gabenimo paslaugas teikianti kompanija, veikianti Lietuvoje nuo 2004 metų.
Veiklos sritys:
- Transporto paslaugos;
- Logistikos paslaugos;
- Perkraustymas;
- Sandėliavimas.
UAB Devoro
UAB Devoro
Jauna ir ambicinga komanda, savo klientams teikianti visą IT paslaugų kompleksą ir siekianti sukurti pridėtinę vertę jūsų verslui.
Siūlomos paslaugos:
- Kibernetinis saugumas;
- Debesų kompiuterija;
- Skaitmeninė rinkodara;
- IT sistemų priežiūra;
- Monitoringas;
- Programavimas ir automatizacija;
- Kompiuterinio tinklo projektavimas ir diegimas;
- Individualūs sprendimai.
UAB Erum international
UAB Erum international
Įmonė užsiima užsiima didmenine ir mažmenine prekyba profesionalia įranga, reikalinga įvairiems vandens telkiniams- tvenkiniams, baseinams, fontanams ir akvariumams, stambiems žuvininkystės ūkiams – žuvų augintojams tvenkiniuose ir uždarose recirkuliacinėse sistemose. Tiekia profesionalią PVC vamzdžių, jungčių, biologinės ir mechaninės filtracijos ir aeracijos įrangą. Tiekia profesionalią įrangą ne tik žuvų auginimui, bet ir perdirbimui, laikymui, šaldymui.
UAB Etanetas
UAB Etanetas
Nuo 2002 m. sėkmingai teikia interneto ir duomenų perdavimo paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims. „Etanetas" tinklu besinaudojantys klientai turi galimybę mėgautis ne tik 1 Gb/s greičio duomenų perdavimu, bet skaitmeninės televizijos paslaugomis, bei įrengtomis vaizdo stebėjimo sistemomis. Tik "Etanetas" teikia sparčiausią internetą kaimuose. Teikiama tik geros kokybės skaitmeninė televizija : tikra skaitmeninė televizija.
Įmonė taip pat užsiima kompiuterinės technikos remontu bei priežiūra.
UAB Inzinerinis projektavimas
UAB Inzinerinis projektavimas
UAB „Inžinerinis projektavimas“ yra specialistai civilinės, aplinkos ir infrastruktūros inžinerijoje. Įmonės paslaugos taip pat apima inžinerinius tyrinėjimus, projektų valdymą ir administravimą, kelių, gatvių projektavimą, hidrotechninių statinių projektavimą, melioracijos statinių projektavimą, vandentiekio ir nuotekų tinklų projektavimą, aplinkos apsaugos inžinerijos sprendimus, hidrologinius, hidraulinus skaičiavimus, potvynių tyrimai, skaičiavimai, batimetriniai matavimai...
UAB PIR LT (LTD)
UAB PIR LT (LTD)
Įmonė specializuojasi MDI ir Poliolio kompozicinių produktų didmenine ir mažmenine prekyba. Tai Poliizocianurato statybinės medžiagos (PIR), tvarių ir ekologiškų pastatų statybai. PIR (poliizocianurato) užpildas naudojamas Daugiasluoksnių (Sandwich) plokščių gamyboje, termoizoliacinių plokščių (t.y. grindų izoliacijai, palėpių ir vidaus šiltinimui).
UAB SDG
UAB SDG
LT:
UAB SDG (Saugaus darbo garantas) yra konsultacijų ir mokymų kompanija, kuri specializuojasi darbuotojų saugos ir sveikatos, profesinės sveikatos, darbuotojų mokymų, inžinerinių paslaugų, vadybos sistemų (ISO) diegimo, energetikos, priešgaisrinės ir civilinės saugos, aplinkosaugos ir darbo teisės srityse.

EN:
UAB SDG is a consulting and training company specializing in occupational safety and health, occupational health, employee training, engineering services, management systems (ISO) implementation, energy, fire, and civil safety, environmental protection, and labor law.
UAB “Tamsioji Medžiaga”
UAB “Tamsioji Medžiaga”
UAB "Tamsioji medžiaga" specializuojasi aglies pluošto kompozitų gamyboje ir pardavime.