Menu

Шукаєте послуги?

Зв'яжіться з партнером в Литва

Via laurea, UAB

Ready Партнер

Via laurea, UAB
Bijunu g. 10D
91223 Klaipėda
Литва
+370 600 26611
info@vialaurea.lt

Jei tai įmanoma - MES PADARYSIME! Įmonėje dirba savo sričių profesionalai. Kolektyvas nėra didelis, tačiau, dėka sukauptų žinių ir patirties, įgyvendiname praktiškai visus savo klientų įgeidžius.

--------------------

If it’s possible - We will do it We are highly proud of our professional and ambitious staff. We have a small, focused team that is able to implement practically any needs of our customers, thanks to the many years of experience and acquired knowledge.Посилання

Aldrea UAB
Aldrea UAB
UAB Totem create a unique construction system with cuttable parts for robotics and electronics prototyping. It’s designed as a user-friendly system for makers of all levels. Since 2015 we seek to make the engineering world fun, understandable and simple for everyone.
EMUS, UAB
EMUS, UAB
Įmonė dirba ličio akumuliatorių priežiūros sistemų projektavimo ir gamybos srityje.
Veiklos sritys:
- Elektros dalys ir įranga;
- Akumuliatoriai;
- Komponentų gamyba;
- Kompiuterių programinės įrangos kūrimas;
- Technologinė įranga.
Klientai visame pasaulyje ypač vertina EMUS produktus ir taiko juos įvairiausiose srityse nuo elektromobilių iki povandeninių laivų. Įmonė toliau tobulėja ir sparčiai auga savo srityje. Pagrindiniams savo veiklos organizavimo ir apskaitos procesams sėkmingai išnaudoja Odoo.
InforSanas
InforSanas
UAB InforSanas - šviesolaidinių tinklų integratorius. Įmonė turi didžiulę patirtį šviesolaidinės infrastruktūros modeliavime, optimalių techninių sprendimų paieškoje ir įgyvendinime.
Klientams įmonė siūlo:
Technines konsultacijas priešprojektiniame etape;
Techninių sąlygų parengimą;
Visus projektavimo darbus:
Kabelių esamoje ryšių kabelių kanalų sistemoje projektavimas;
Žemės darbų naujiems vamzdynams ir kabeliams grunte projektavimas;
Vidaus darbų projektavimas.
Visus montavimo darbus:
Kabelių tiesimas;
Movų, ODF virinimas;
Matavimas reflektometru, galios matuokliais;
Žemės kasimo darbai atviru ir panaudojant betranšėjes technologijas;
Gedimų diagnostika, avarinis jų šalinimas ir prevenciniai priežiūros darbai.
SSF UAB
SSF UAB
SSF,- tai patikimas kubilo detalių tiekėjas. Įmonė iš nerūdijančio plieno gamina sertifikuotus aukštos kokybės šildytuvus ir apvalkalus, bei platų sūkurinių vonių korpusų asortimentą, tinkantį visoms šildytuvų konfigūracijoms.
Slaugivita UAB
Slaugivita UAB
Nuo 1998 metų Lietuvos ir Latvijos rinkose dirbanti įmonė „Slaugivita", yra patikima, tikslo siekianti ir į klientą orientuota įmonė, turinti profesionalių ir motyvuotų darbuotojų komandą. Įmonė orientuojasi į darbą su inovatyviais, kokybiškais produktais bei sprendimais, todėl būtent tokias idėjas siūlo ir savo klientams. Siekia būti ne tik patikimos ir kokybiškos įrangos ir priemonių pardavėjas, bet ir partneris, siūlantis individualų sprendimą kiekvienam klientui.
Bendradarbiauja su gydymo, globos ir slaugos, reabilitacijos įstaigomis, socialinių paslaugų teikėjais ir savivaldybėmis, švietimo ir ugdymo įstaigomis, visuomeninėmis ir neįgaliųjų organizacijomis.
UAB BALTIC SHIPPING CENTRE
UAB BALTIC SHIPPING CENTRE
UAB Baltic Shipping Centre yra krovinių gabenimo paslaugas teikianti kompanija, veikianti Lietuvoje nuo 2004 metų.
Veiklos sritys:
- Transporto paslaugos;
- Logistikos paslaugos;
- Perkraustymas;
- Sandėliavimas.
UAB Devoro
UAB Devoro
Jauna ir ambicinga komanda, savo klientams teikianti visą IT paslaugų kompleksą ir siekianti sukurti pridėtinę vertę jūsų verslui.
Siūlomos paslaugos:
- Kibernetinis saugumas;
- Debesų kompiuterija;
- Skaitmeninė rinkodara;
- IT sistemų priežiūra;
- Monitoringas;
- Programavimas ir automatizacija;
- Kompiuterinio tinklo projektavimas ir diegimas;
- Individualūs sprendimai.
UAB Erum international
UAB Erum international
Įmonė užsiima užsiima didmenine ir mažmenine prekyba profesionalia įranga, reikalinga įvairiems vandens telkiniams- tvenkiniams, baseinams, fontanams ir akvariumams, stambiems žuvininkystės ūkiams – žuvų augintojams tvenkiniuose ir uždarose recirkuliacinėse sistemose. Tiekia profesionalią PVC vamzdžių, jungčių, biologinės ir mechaninės filtracijos ir aeracijos įrangą. Tiekia profesionalią įrangą ne tik žuvų auginimui, bet ir perdirbimui, laikymui, šaldymui.
UAB PIR LT (LTD)
UAB PIR LT (LTD)
Įmonė specializuojasi MDI ir Poliolio kompozicinių produktų didmenine ir mažmenine prekyba. Tai Poliizocianurato statybinės medžiagos (PIR), tvarių ir ekologiškų pastatų statybai. PIR (poliizocianurato) užpildas naudojamas Daugiasluoksnių (Sandwich) plokščių gamyboje, termoizoliacinių plokščių (t.y. grindų izoliacijai, palėpių ir vidaus šiltinimui).