Menu


Odoo Roadshow - Vilnius

Registrations are closed

Odoo atvyksta į Vilnių!

Po dvejų metų pertraukos ir prisitaikymo Odoo iš naujo pradeda pristatomuosius šou visoje Europoje - Odoo Roadshow! Jei nežinote nieko apie šį renginį, kviečiame peržvelgti keletą akimirkų iš jau įvykusių šou kitose šalyse:

 
 


Odoo kasmet su pasididžiavimu pristato naują savo programinės įrangos versiją. Atvykite ir kartu su mūsų ekspertais atraskite nesuskaičiuojamas galimybes, kurias siūlo mūsų universali verslo procesų valdymo sistema.

Šiais renginiais norime suburti verslo lyderius, komandų vadovus, IT specialistus ir paslaugų teikėjus iš viso pasaulio ir toliau augti kaip bendruomenė, kuri padeda vieni kitiems bei siūlo lengvesnius verslo valdymo sprendimus.

Kviečiame į renginį, kurio metu Jūs galėsite pamatyti detalią mūsų programinės įrangos demonstraciją, o po jos užduoti Jums rūpimus klausimus, susipažinti su mūsų sistemą naudojančias verslais ir vietiniais Odoo partneriais bei pasimėgauti vyno taure ir gardžiais užkandžiais.

Odoo sistema siūlo pilnai integruotas bei itin lanksčias aplikacijas, kurios gali būti pritaikytos daugelyje verslo sričių. Odoo pasirinkę verslai gali veikti nepalyginamai našiau ir taupyti laiko bei finansinius išteklius. Tad nelaukite ir prisijunkite prie mūsų ;)


Pristatymas vyks šia kalba: Lietuvių.


Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje: www.odoo.com
DATE & TIME
вторник
12 июля 2022 г.
18:00 21:00 Europe/Vilnius
  • Registracija

    6:00 - 6:15 PM

  • Prezentacija 

    6:15 - 8:00 PM

  • Diskusijos

    8:00 - 9:00 PM

Место

Courtyard Vilnius City Center

Rinktinės str. 3
09234 Vilnius
Литва
--Courtyard Vilnius City Center--
Get the direction
organizer

Odoo Events

--Odoo Events--
events@odoo.com
SHARE

Find out what people think and say about this event and join the discussion.