Le nostre referenze

Scelto da milioni di persone in tutto il mondo

Referenze per settore

Referenze per nazione

AgeVolt Slovakia s.r.o
AgeVolt Slovakia s.r.o All'Ingrosso/Al Dettaglio
AgeVolt je slovenský inovatívny scale-up, ktorý ponúka komplexný digitálny ekosystém nabíjania elektrických vozidiel. Pozostáva z digitálnej platformy (blockchain, AI/ML a IOT), mobilnej aplikácie, systému riadenia energie a inteligentných nabíjačiek. Našou víziou je, aby nabíjanie EV bolo dostupné a pohodlné, aby sa dosiahla optimálna distribúcia energie a znížili sa celkové náklady na nabíjačku a vlastníctvo elektromobilu.   
 
Použité Odoo moduly:   
CRM, Fakturácia, Predaj, Účtovníctvo, Projekty, Nákup, Pracovné výkazy, Studio, Helpdesk, Plánovanie pracovných zmien. 
COLLER KLÍMA, s.r.o.
COLLER KLÍMA, s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Coller Klima has been transformed from a small company into one of the leading Daikin distributors. Behind her success is unique approach to customers, quality and precise work.

Coller Klima company fought against almost non existent overview over their sale orders and administration. Absence of a singular invoicing system caused the company to lose money.

By implementing invoicing system, in which they were able to easily generate and keep track of their orders, we accelerated their sales process and helped Coller Klima to grow and compete on the market in their sector.

Implemented modules: Invoicing, CRM, Sales, Purchase, Inventory
DANUM s.r.o.
DANUM s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Spoločnosť Danum má viac ako desaťročné skúsenosti na trhu so zariadeniami pre úpravu a filtráciu vody určených do rodinných domov, chát, bytov, polyfunkčných objektov ako sú hotely, reštaurácie, bytové domy, rôzne prevádzky ale i priemyselné objekty.

26HOUSE služby: Upgrade na v15, Servisné služby

Odoo moduly: CRM, Predaj, Nákupné objednávky, Sklady, Výroba, SK Faktúra, Online Účtovníctvo, Tvorca webstránok, Projekty, Štúdio, Riadenie pracovníkov v teréne, Pracovné výkazy, Dokumenty, eCommerce
Dedoles, s.r.o.
Dedoles, s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Najznámejšia eCommerce značka na Slovensku s predajom vo viac ako 20-tich krajinách Európy a s viac ako 1 miliónom zákazníkov. So svojou masívnou marketingovou kampaňou dosiahli v roku 2020 tržby necelých 50 mil. €

26HOUSE služby: Analýza, Implementácia, Konfigurácia, Customizácia, Vývoj a integrácia na kľúčové systémy tretích strán, Migrácia dát, Školenie, Servisné služby

Odoo moduly: Nákupné objednávky, Sklady, Predaj, SK Faktúra, eCommerce, eLearning, Štúdio, Tvorca webstránok, Plánovanie, Odporúčania, Výdavky, Schvaľovania, Hodnotenie, Nábor, Manažment kvality, Helpdesk, Online Účtovníctvo
Ew Distribution a.s.
Ew Distribution a.s. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Hlavným zameraním spoločnosti EW Distribution a.s. je veľkoobchod a medzinárodný obchod s mobilnými telefónmi a spotrebnou elektronikou. Medzi jej zákazníkov na domácom aj zahraničnom trhu patria hlavne maloobchodné predajne, internetové obchody, obchodné reťazce a veľkoobchodní predajcovia.

Odoo moduly: CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Sklad, Nákup, E-mail marketing, Studio, Dokumenty, prepojenie s Microsoft Power BI.
MS Rental Services s.r.o.
MS Rental Services s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
MS Rental Services, s.r.o. 
 
Spoločnosť prevádzkuje požičovňu profesionálneho náradia značiek Hilti, Bomag, Stihl, Festool, Master a predaj spotrebného materiálu. 

 
Menubox, s.r.o.
Menubox, s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Firma Menubox, s.r.o. ponúka vlastný sortiment strojov Menupack a obalového materiálu primárne pre gastrosegment. Dôraz kladie hlavne na kvalitu, funkčnosť, dizajn, ale aj na ekológiu. 

Odoo moduly: CRM, Fakturácia, Predaj, Účtovníctvo, Sklad, Nákup.
Mimera Europe s.r.o
Mimera Europe s.r.o All'Ingrosso/Al Dettaglio
Mimera is an international, best value and super fast supplier for all beauty studios, cosmetic studios, pedicure, manicure, wellness, massage, barber and hair studios. They ship every product within 24 hours during business days.
The team at Mimera has set itself the goal of bringing customer satisfaction to a new level through constant quality and innovation.

Mimera has already used the Odoo system, but they were not satisfied with the support of the partner who implemented the Odoo system. We took over the project, we started with various training, consulting and program modifications. Satisfaction on the part of the client grew and with it the gradual expansion of the system and the implementation of new modules.

Modules: Inventory, Purchase, Sales, Magento eshop connector, Manufacturing, Expenses, Dashboard, Project, timesheets, HR, Leaves, Attendances
POINTS SLOVENSKO s.r.o.
POINTS SLOVENSKO s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
POINTS SLOVENSKO s.r.o. sa zaoberá distribúciou a veľkoobchodným predajom športového tovaru a príslušenstva už od roku 1994. Spoločnosť je výhradný distribútor športových značiek uvex a Viking a ochranných gélov pre šport a voľný čas značky PJURACTIVE na Slovensku.
 
Použité Odoo moduly:
CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Sklad, Nákup, Studio, Helpdesk, Export do účtovného systému PROLUČ.
PRAKLIMA, s.r.o.
PRAKLIMA, s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Spoločnosť PRAKLIMA, s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodom s produktami vytvárajúcimi tepelnú pohodu za každého počasia v autobusoch, dodávkach, nákladných vozidlách, stavebných strojoch a špeciáloch. Je špecialistom na kúrenie a klimatizácie značiek AUTOCLIMA, VALEO, SPHEROS, WEBASTO.
 
Použité Odoo moduly:  
CRM, Fakturácia, Predaj, Webstránka, Elektronický obchod, Účtovníctvo, Sklad, Výroba, Nákup, Studio, Helpdesk.
Rewils s.r.o.
Rewils s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Rodinná firma, ktorej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodu, služieb vrátane vedenia účtovníctva, výkonu správy nehnuteľnosti, prenájmu nehnuteľnosti a sprostredkovanie výroby drevených paliet a brikiet.