Le nostre referenze

Scelto da milioni di persone in tutto il mondo

Referenze per settore

Referenze per nazione

KMV BEV CZ s.r.o
KMV BEV CZ s.r.o All'Ingrosso/Al Dettaglio
"ERP Smarttek team fixed a lot of problems with our e-commerce project and resolved a lot of issues that were made by the previous team of developers. Now we continue to improve the frontend and backend functionality of our website odoo module and e-commerce project.
Professional, strong, and positive team! "
PAVOUCI s.r.o.
PAVOUCI s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
PAVOUCI s.r.o. se specializuje na provádění výškových a speciálních prací na veškerých výškových a špatně dostupných objektech (panelové domy, komíny, vodojemy, mosty, přehrady, jeřáby, stožáry, větrné elektrárny, haly, průmyslové objekty, kostely, historické památky atd. Ve výškách provádíme veškeré řemeslné, odborné a speciální práce.

26HOUSE služby: Analýza, Inštalácia, Konfigurácia, Migrácia, Uživateľské Testovanie, Školenie

Odoo moduly: CRM, CZ Faktura, Prodej, Tvůrce webstránek, eCommerce, Projekt, Sklady, Údržba, Studio, Dokumenty
Princ Parket s.r.o.
Princ Parket s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
PrincParket je česká rodinná firma s více než 25letou tradicí, zaměřující se na zpracování dřeva, především na výrobu podlahových krytin. Patří mezi technicky nejlépe vybavené výrobce dřevěných podlah v Evropě a z tohoto důvodu hledali modernější a automatizovanější ERP řešení než byl jejich dosavadní Helios.

Proto i narazili na Odoo - které splňovalo jejich požadavky na robustnost, flexibilitu a funkcionalitu. S pomocí Origamis se v Princ Parket nasadil kompletní business proces od výroby parket, managementu skladů a skladových zásob, nákupu součástek a materiálů a B2B a B2C prodeje (CRM, Prodej) finálních produktů. Na Odoo také běží několik webových stránek pro jejich různé značky.

Princ Parket také používá Odoo na fakturaci a managerské účetnictví. V současné době ještě používají integraci na Helios, kde se z Odoo posílají všechny finální i zálohové faktury.
SwissCEE Agency s.r.o.
SwissCEE Agency s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
Your connection to the Czech Republic
https://swisscee.eu/
ZJM Parts s.r.o.
ZJM Parts s.r.o. All'Ingrosso/Al Dettaglio
ZJM Parts je mladá společnost, která se zaměřuje na dodávky dílů ke kompletaci různých výrobních strojů a linek (např. elektromotory, ozubená kola, strojní díly, ložiska, pohony) . Kooperují s několika výrobci, především v Itálii a České Republice, což jim umožňuje nabídnout dodávky na klíč, včetně speciálně vyráběných dílů.

V Odoo mají pokrytý hlavní proces - od webových stránek, přes nákup, sklady, prodej, až po fakturaci.