26HOUSE s.r.o.

Gold Partenaire

26HOUSE s.r.o.
Vajnorská 98/D
83104 Bratislava
Slovaquie
+421 2 4552 9902
odoo@26house.com
IT/Communication

Implémenté par

26HOUSE s.r.o. (14 référence(s))

26HOUSE s.r.o.
Vajnorská 98/D
83104 Bratislava
Slovaquie
+421 2 4552 9902
odoo@26house.com

Našim cieľom podnikania sú dobré vzťahy s klientami, dodávateľmi, zamestnacami a partnermi. Veríme, že dobré a férové vzťahy, kvalita a integrita zabezpečia dlhodobú úspešnú spoluprácu a udržateľné podnikateľské výsledky.

Máme radi produkt Odoo a sami ho aktívne používame v našich 4 firmách už niekoľko rokov.

Vážime si Odoo komunitu a preto sme pre všetkých a na naše náklady, preložili do slovenského jazyka webstránku Odoo.com, prekladáme Odoo Enterprise moduly, prinášame lokálne Odoo webináre a tréningové videá. Súčasne ponúkame celej Odoo komunite bezplatne:

· Slovenskú účtovú osnovu pre rok 2020

· Základné sadzby pre DPH z predaja a nákupu

· Základné fiškálne pozície pre slovenskú legislatívu

Webinář: Fenomén ODOO - CRM/ERP, které raketově získává světový trh

https://www.youtube.com/watch?v=VzrlPA77hLg

​https://www.26house.com/​  


https://www.linkedin.com/pulse/ako-sme-si-upratali-firmu-rastislav-brencic/

Références

26HOUSE s.r.o.
26HOUSE s.r.o. IT/Communication
We are focusing on digital transformation and ERP implementation to Enterprise & SMB segments for more than 7 years.
We support Odoo Open Source framework and implement Enterprise Odoo ERP & CRM solutions. We do believe in disrupting the European ERP market with Odoo all-in-one management software.
Our Odoo related services: GAP analysis, Process Audit, Localisation, Installation, Hosting, Integration, Configuration, Migration, Custom Development of Odoo modules, Training, Support & Maintenance, leasing of Odoo Consultants and Developers.
3DWiser, s.r.o.
3DWiser, s.r.o.
3Dwiser je jedním z popředních hráčů na maďarském trhu s 3D technologiemi a službami. Hlavní činností je prodej profesionálních 3D tiskáren a 3D skenerů, jakož i poskytování celé škály služeb souvisejících s 3D technologiemi.
Odoo moduly: Fakturace, Sklad, CRM, Prodej, Nákup, Studio, Helpdesk, Email Marketing, Marketingová automatizace
AEH, spol. s.r.o.
AEH, spol. s.r.o.
AEH spol. s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. V rámci svojej činnosti sa zameriava na vývoj a výrobu zariadení pre potravinársky, chemický a farmaceutický priemysel. Spoločnosť má vlastné vývojové a konštrukčné oddelenie a intenzívne spolupracuje s Výskumným potravinárskym ústavom.
Vďaka implementovaným modulom a novej produktovej štruktúre sme spoločnosti AEH pomohli zvýšiť efektivitu vytváraním ponúk, riadenia výroby, riadenia skladu a nákupu tovaru.

Odoo moduly: Nákup, Predaj, Fakturácia, Zásoby, Výroba, CRM, Doklady
BDR, spol. s.r.o.
BDR, spol. s.r.o.
BDR, spol. s r. o. je audítorská a poradenská spoločnosť pôsobiaca na slovensku od roku 1991, ktorá je súčasťou medzinárodnej účtovníckej a poradenskej siete Moore Stephens.
26HOUSE služby: GAP anamlýza, konfigurácia, migrácia dát, vývoj, prispôsobenie, integracia mzdy a účtovníctvo, lokalizácia slovenského modulu účtovníctva a fakturácie, školenie, podpora a údržba
Odoo moduly: CRM, Predaj, Fakturácia, Účtovníctvo, Projektové riadenie, Pracovné výkazy, Výdavky, Dovolenky, Dokumenty, ePodpis
Dedoles, s.r.o.
Dedoles, s.r.o. En gros/au détail
Veselé darčeky na jednom mieste. Ponožky a spodná bielizeň s originálnym dizajnom. Originálne veselé produkty, kvalitná bavlna a jedinečný dizajn.
Najznámejšia eCommerce značka na Slovensku s predajom vo viac ako 20-tich krajinách Europy a s viac ako 1 miliónom zakazníkov.
26HOUSE služby: Nákup, Dodávatelia, Produkty, Logistika, Inventory, Sales, Delivery, Warehouse manažment, Skladové zásoby, Fakturácia, integrácie na klúčové systémy tretích strán
analýza, projektový manažment, implementácia, konfigurácia, customizácia, vývoj, migrácia dát, školenie, podpora a údržba
HT CAPITAL, s.r.o.
HT CAPITAL, s.r.o.
Distributor and importer of car cosmetics and car accessories.

Implemented modules: Pohoda conector, CRM, Sales, Invoicing, Project, Discuss
Handsunity, s.r.o.
Handsunity, s.r.o.
Rodinná spoločnosť so sídlom v Bratislave, hlavnom meste Slovenska. Našou vášňou je prinášať kvalitné éterické oleje pre našich zákazníkov. Hľadáme veľmi dobrý pomer medzi hodnotou produktu a jeho cenou. Počas koronavírusu zaznamenala Handsunity rýchly rast a s cieľom udržať krok s tempom dopytu bolo nevyhnutné presunúť sa do väčšieho skladu a nájsť správny informacny vnutropodnikový systém pre riadenie zásob a výroby.
26HOUSE služby: konfigurácia, migrácia dát, prispôsobenie, školenie, podpora a údržba, slovenský fakturačný modul
Odoo moduly: predaj, nákup, zásoby, výroba, fakturácia
Helwitax, s.r.o.
Helwitax, s.r.o. Finance/Assurance
Helwitax s.r.o. poskytuje účtovné, mzdové a daňové služby na Slovensku. Kombinujeme profesionálne služby a pokrokovú cloudovú technológiu, ktorá vám pomáha automatizovať a štandardizovať procesy účtovníctva a výkazníctva s cieľom zvýšiť efektivitu a kontrolu nad vašimi financiami.
V spolupráci s 26HOUSE sme priniesli lokalizáciu českého a slovenského účtového modulu Odoo.
Odoo moduly: Predaj, Fakturácia, Projektové riadenie, Pracovný výkaz
SEC Technologies, s.r.o.
SEC Technologies, s.r.o. Fabrication
Spoločnosť SEC Technologies je jednou z popredných spoločností vyrábajúcich technológie detekcie stand-off. Ich komplexné služby zahŕňajú výskum, vývoj a výrobu špecializovaných technológií a riešení zameraných na prevenciu, bezpečnosť a vnútornú kontrolu. Pokrývajú široké spektrum riešení v oblasti výskumu a vývoja jedinečnej detekčnej technológie.
26HOUSE služby: Školenie
Odoo moduly: Výroba, Sklad, Kvalita, CRM
SENSONEO j. s. a.
SENSONEO j. s. a.
Sensoneo revolučne mení spôsob manažovania odpadu. Ich riešenie kombinuje ultrazvukové senzory, ktoré monitorujú odpad, s inteligentným softvérom na zobrazovanie a vyhodnocovanie dát – predikciu naplnenosti kontajnerov, vyhodnocovanie efektívnosti zvozov, automatizáciu plánovania optimálnych zvozových trás a ďalšie funkcie. Mestám a spoločnostiam umožňujú robiť strategické rozhodnutia na základe reálnych dát a optimalizovať odpadovú zvozovú logistiku. Sensoneo preukázateľne znižuje náklady na zvoz odpadu v priemere o 30% a zároveň znižuje aj množštvo emisií v mestách až do výšky 60%.

Odoo moduly: Nákup, Predaj, Predplatné, Helpdesk, Timesheety, Výroba, Projekt, Sklad, Fakturácia.
Synculario, j.s.a.
Synculario, j.s.a.
Sprostredkovanie IT špecialistov a vývojárov na trvalý pracovný pomer, poskytovanie služieb outsourcingu IT odborníkov a ucelených IT tímov.
26HOUSE služby: GAP analýza, optimalizácia procesov, lokalizácia slovenských účtovníckych, fakturačných a konsolidačných modulov, implementácia 6 modulov Odoo z Odoo App Store, vývoj na mieru pre 3 moduly a rozhrania, konfigurácia, migrácia dát, prispôsobenie, školenie, podpora a údržba
Odoo moduly: Webová stránka, E-mailový marketing, Nábor zamestnancov, HR modul, Štúdio, Fakturácia, Účtovníctvo, CRM, Predaj, Dokumenty, Výdavky, Projektové riadenie
VNET, a.s.
VNET, a.s. IT/Communication
VNET už viac ako 17 rokov zahŕňa komplexné telekomunikačné riešenia vrátane zaručeného internetového pripojenia, cloudových služieb, hostingu, hlasových riešení VoIP a kompletných služieb bývania. VNET má vlastnú optickú sieť a poskytuje najmodernejší technologický priestor pre klientske zariadenia v troch dátových centrách.
26HOUSE služby: On-site inštalácia servera, Konfigurácia, Školenie
Odoo modul: CRM

Vzduchotorg, Spol. S R.O.
Vzduchotorg, Spol. S R.O. Fabrication
Spoločnosť VZDUCHOTORG, s.r.o. bola zaregistrovaná v roku 1995. Jej činnosť je založená na využívaní dlhoročných tradícií pri projektovaní, konštrukcii, výrobe, dodávkach, montáži a servise predovšetkým sušiarenských zariadení a sušiarenských technologických liniek, ako i zariadení pre vetranie a klimatizáciu v oblasti mliekárenského, potravinárskeho, chemického, drevárskeho, strojárenského priemyslu, poľnohospodárstva a ochrany životného prostredia.
Spoločnosť vyvíja rozsiahle aktivity v rámci inžinieringu a dodávok zariadení predovšetkým na trhy krajín východnej a strednej Európy.

Odoo moduly: Nákup, Predaj, Projekt, Sklad, Fakturácia, CRM
WOF Group, s. r. o.
WOF Group, s. r. o. IT/Communication