Створіть власну історію успіху: станьте партнером Odoo!

Вебінар

Registrations are closed

Ви шукаєте рішення для ваших клієнтів? Бажаєте чогось нового, модульного та легкого в імплементації? Якщо так, то вам обов’язково слід спробувати Odoo!


У Odoo ми працюємо пліч-опліч з менеджерами, ІТ-фахівцями та постачальниками послуг, які бажають імплементувати застосунки Odoo для своїх клієнтів, щоб значно полегшити їх внутрішні процеси. Наша партнерська мережа постійно зростає вже багато років, тож приєднуйтесь! 

Під час цього вебінару наш спеціаліст познайомить вас з екосистемою Odoo та як ми взаємодіємо з місцевими ринками, допоможе зрозуміти, що потрібно, щоб стати партнером. Ви дізнаєтеся про переваги, які ви можете отримати від Odoo, як-от персональний аккаунт-менеджер, комісійні винагороди від продажів або доступ до нашого вихідного коду для тонких налаштувань…
 
Але це ще не все! За потреби наші партнери можуть проходити навчання та отримати додаткову підтримку від Odoo. Ми познайомимо вас з різними доступними пакетами. Нарешті, ви дізнаєтесь про шлях партнера під час співпраці з нами.
 

Якщо у вас залишаться будь-які запитання, ви отримаєте можливість поставити їх під час live-сecії запитань та відповідей.


Після цього вебінару, єдине що вам треба буде зробити - це зв’язатися з нами для більш детального обговорення ваших партнерських проектів.


 
 
Date & Time
Tuesday
November 29, 2022
5:00 PM 6:30 PM (Europe/Kiev)
Organizer

Odoo Events

--Odoo Events--
events@odoo.com
SHARE

Find out what people see and say about this event, and join the conversation.

Password

Wow Such Password, Very Secure Tu bluffes Martoni