Toggle navigation

Мій портал Odoo

У цьому розділі порталу ви знайдете всі комунікації між вами та Odoo, документи такі, як комерційні пропозиції, замовлення на продаж, рахунки-фактури та ваші підписки.

Комерційні пропозиції

Тут ви знайдете всі комерційні пропозиції, надіслані вам від Odoo. Наприклад, комерційна пропозиція може бути згенерована для вас після додавання Додатку або Користувача до вашої бази даних або якщо ваш контракт має бути поновлений.

Колонка Дійсний до показується, поки комерційна пропозиція дійсна; після цієї дати комерційна пропозиція буде «Закінчено». Натиснувши на комерційну пропозицію, ви побачите всі деталі пропозиції, ціни та іншу корисну інформацію.

Якщо ви хочете прийняти пропозицію, просто натисніть «Прийняти та сплатити», і комерційна пропозиція буде підтверджена. Якщо ви не бажаєте її приймати, або вам потрібно попросити про деякі зміни, натисніть кнопку «Запросити зміни відхилу».

Замовлення на продаж

Усі ваші купівлі в Odoo, такі як Допродаж, Теми, Додатки та ін. будуть зареєстровані в цьому розділі.

Натиснувши на замовлення на продаж, ви можете переглянути деталі придбаних товарів та опрацювати платіж.

Рахунки

Усі рахунки-фактури вашої підписки, або згенеровані замовленням на продаж, відображатимуться у цьому розділі. Тег до суми витрат означатиме, чи було виставлено рахунок-фактуру.

Просто натисніть «Рахунок-фактура», якщо ви хочете побачити більше інформації, оплатити рахунок-фактуру або завантажити PDF-версію документа.

Заявки

Коли ви подаєте заявку через Підтримку Odoo , буде створено заявку. Тут ви можете знайти всі відкриті вами заявку, розмову між вами та нашими агентами, статус заявки та ідентифікатор (# Ref).

Підписки

Ви можете отримати доступ до своєї підписки Odoo в цьому розділі. На першій сторінці відображаються ваші підписки та їхній статус.

Натиснувши на підписку, ви отримаєте доступ до всіх деталей вашого плану: це включає кількість придбаних додатків, платіжну інформацію та спосіб оплати.

Щоби змінити спосіб оплати, натисніть «Змінити спосіб оплати» та введіть нові дані про кредитну картку.

Якщо ви хочете видалити збережені кредитні картки, ви можете зробити це, натиснувши кнопку «Керування методами оплати» внизу сторінки. Натисніть «Видалити», щоби видалити спосіб оплати.

Пакети послуг

Завдяки пакету послуг/пакету послуг партнера вам призначено експерта для надання унікальної персоналізованої допомоги, яка допоможе вам налаштувати рішення та оптимізувати робочі процеси як частину початкової реалізації. Ці години ніколи не закінчуються, що дозволяє вам використовувати їх, коли вам потрібна підтримка.