Налаштування модуля податкових даних з точкою продажу Odoo

Вступ

Бельгійське законодавство вимагає від деяких підприємств використовувати сертифікований державою пристрій під назвою Модуль податкових даних (також відомий як blackbox). Цей пристрій працює разом із додатком точки продажу і записує певні транзакції. Крім того, використовуваний додаток точки продажу також має бути сертифікований урядом і повинен відповідати встановленим їм строгим стандартам. `Odoo 9 (Enterprise Edition) - сертифікована програма <http://www.systemedecaisseenregistreuse.be/systemes-certifies> _ _. Більш детальну інформацію щодо Модуля податкових даних можна знайти на офіційному веб-сайті http://www.systemedecaisseenregistreuse.be/> _.

Необхідне обладнання

Встановлення

IoT Box

Для використання модуля фіскальних даних вам знадобиться зареєстрований IoT Box. Вони схожі на звичайні коробки IoT, які ми продаємо, але вони зареєстровані в бельгійському уряді. Це вимагає законом. Спроба використовувати модуль фіскальних даних на незареєстрованому IoT Box не працюватиме. Можна переконатися, що модуль фіскальних даних розпізнається IoT Box, перейшовши на сторінку статусу Обладнання на домашній сторінці IoT Box.

../../../../_images/posbox_fdm_hardware_status.png

Odoo

Додатку точки продажу Odoo можна надати сертифіковані можливості точки продажу, встановивши додаток бельгійського зареєстрованого касового апарату (технічна назва: `` pos_blackbox_be``). Через обмеження, що накладаються на нас, цю установку не можна скасувати. Після цього вам доведеться переконатися, що кожне налаштування точки продажу має унікальний зареєстрований IoT Box, пов’язаний з нею (: menuselection: Точка продажу --> Налаштування --> Точка продажу і забезпечте Proxy Обладнання / IoT Box і серійний номер вашого IoT Box). Коли ви вперше відкриваєте точку продажу і намагаєтеся здійснити транзакцію, вам буде запропоновано ввести PIN-код, який ви отримали з вашої підписаної картки ПДВ.

../../../../_images/vat_signing_card_pin.png

Сертифікація та на замовлення

Сертифікація, надана урядом, обмежена використанням на прикладі SaaS odoo.com. Використання модуля з джерела або модифікованої версії не буде сертифіковано. Для користувачів за замовчуванням ми також підтримуємо модуль бюджетних даних у таких установках. Основне обмеження полягає в тому, що для цього потрібна замаскована версія модуля pos_blackbox_be, який ми надамо на замовлення для клієнтів компанії.

Обмеження

Як згадувалося раніше, для отримання сертифікату заявка на використання точки продажу має відповідати суворим правилам уряду. Через це сертифікована точка продажу Odoo має певні обмеження, відсутні в сертифікованій точці продажу Odoo.

  • Відшкодування відключено

  • Змінення цін на замовлення

  • Створення/зміна/видалення замовлень точки продажу

  • Продаж продукції без дійсного податку

  • Налаштування кількох точок продажу Odoo на IoT Box не доступні

  • Використання точки продажу без з’єднання з IoT Box (і таким чином FDM)

  • Модулі з чорним списком: pos_discount, pos_reprint, pos_loyalty