Створіть ліди/нагоди зі сторінки контактів вашого веб-сайту

Автоматизація генерації лідів/нагод значно покращить вашу ефективність. Будь-який відвідувач, який використовує контактну форму на вашому веб-сайті, створить лід/нагоду у конеєрі.

Використовуйте зв’яжіться з нами на своєму веб-сайті

Спочатку потрібно перейти до вашого додатка веб-сайту.

image0image1

Зі встановленням модуля CRM, ви користуєтесь готовою до використання контактною формою на своєму веб-сайті Odoo, яка автоматично генерує ліди/нагоди.

../../../../_images/generate_from_website03.png

Щоб перейти на конкретний канал продажів, перейдіть на сторінку Веб-сайт ‣ Налаштування ‣ Налаштування під Зв’язок ви знайдете інформацію про контактну форму та куди слід змінити Канали продажу або Продавця.

../../../../_images/generate_from_website04.png

Створіть власну контактну форму

Ви можете дізнатися більше про свого відвідувача, коли він використовує контактну форму, вам потрібно буде створити на вашому веб-сайті спеціальну контактну форму. Ці контактні форми можуть генерувати кілька типів записів у системі (електронні листи, ліди/нагоди, завдання проекту, заявки служби підтримки тощо).

Налаштування

Вам потрібно буде встановити безкоштовний модуль Конструктор форм, який доступний в лише Odoo Enterprise.

../../../../_images/generate_from_website05.png

Створіть власну контактну форму

Спершу перейдіть до сторінки, де в хочете вставити вашу контактну форму. В режимі редагування перетягніть конструктор форм на сторінку, і тоді ви зможете додати всі поля, які ви хочете.

../../../../_images/generate_from_website06.png

За замовчуванням усі нові форми контакту будуть надсилати електронний лист. Ви можете перемкнути на створення ліда/нагоди у Змінити параметри форми.

Примітка

Якщо той же відвідувач використовує контактну форму двічі, другий запис буде додано до першого ліда/нагоди у чаті.

Генеруйте ліди, а не нагоди

Під час використання контактної форми, вам слід використовувати крок кваліфікації перед призначенням форми правильному продавцю. Зробивши це, активуйте Ліди у налаштуваннях CRM та перейдіть на Перетворення лідів у нагоди.