Як вибрати правильний спосіб для обробки товарних чеків?

Загальний огляд

Залежно від факторів, таких як тип елементів, які ви отримуєте, розмір вашого складу, номер квитанції, який ви реєструєте кожного дня… спосіб, яким ви обробляєте квитанції своїм клієнтам, може сильно відрізнятися.

Odoo дозволяє обробляти квитанції зі свого складу трьома різними способами:

  • В один крок: одержувати товари прямо на складі.

  • У два кроки: вивантажте у місце прийому, потім перейдіть до складу.

  • У три кроки: вивантажте у місце прийому, пройдіть контроль якості, перш ніж він буде прийнятий на складі.

Odoo використовує маршрути, щоби точно визначити, як ви будете обробляти різні етапи отримання. Налаштування виконується на рівні складу. Зазвичай прийом відбувається в один етап, але зміна налаштування може призвести до процесу у 2 або навіть 3 кроки.

Принципи наступні:

  1. В один крок: ви отримуєте товари безпосередньо на вашому складі.

  2. У два кроки: ви отримуєте товари в місці прийому, після чого перенесіть їх із зони прийому до вашого складу. Поки товари не будуть передані на ваш склад, вони не будуть доступні для подальшої обробки.

  3. У три кроки: у багатьох компаніях необхідно оцінити отриману користь. Мета полягає в перевірці того, що товари відповідають вимогам щодо якості, узгодженим із постачальниками. Додавання етапу контролю якості у процесі отримання товарів може стати важливим.

    Ви отримуєте товари у місці прийому, потім передаєте їх у зону якості для контролю якості. Коли процес перевірки якості закінчується, ви можете перемістити товари з КЯ на склад. Звичайно, ви можете змінити кількість і лише перевести на склад дійсну кількість і вирішити, яку непотрібну кількість ви повернете.

Налаштування

Переміщення в один крок

Це налаштування за замовчуванням в Odoo

Спосіб у два кроки

Будь ласка, прочитайте документацію про Process a Receipt in two steps (Input + Stock)

Спосіб у три кроки

Будь ласка, прочитайте документацію про Process a Receipt in three steps (Input + Quality + Stock)