Do a bank wire transfer from one bank to another

Компанія може мати кілька банківських рахунків або касових апаратів. В межах odoo можна обробляти внутрішні перекази грошей лише за кілька натискань.

Ми покажемо такий приклад. У моєї компанії є два банківські рахунки, і я хочу перевести 50 000 євро з одного з наших банківських рахунків на інший.

Налаштування

Перевірте свій графік рахунків та рахунок переказу за замовчуванням

Для обробки внутрішніх переказів вам потрібен рахунок переказу у вашому плані рахунків. Odoo автоматично створить рахунок на основі країни вашого плану рахунків. Щоб налаштувати ваш план рахунків і перевірити рахунок переказів за замовчуванням, перейдіть до налаштувань модуля бухобліку, виберіть:menuselection:Налаштування --> Налаштування.

Ваш графік рахунків буде попередньо встановлено залежно від країни, зазначеної під час реєстрації, її неможливо змінити.

../../../../../_images/interbank04.png

Рахунок переміщення за замовчуванням буде автоматично створений також залежно від законодавства вашої країни. При необхідності його можна змінити з тієї ж сторінки.

../../../../../_images/interbank05.png

Створіть другий банківський рахунок/журнал

Перш ніж ми можемо зареєструвати внутрішнє переміщення, нам потрібно додати новий банківський рахунок на нашу інформаційну панель Бухобліку. Для цього введіть модуль Бухобліку, натисніть на Налаштування ‣ Банківські рахунки. Створіть новий банківський рахунок. Ви повинні заповнити номер рахунку. Ви також можете створювати та редагувати свій банківський рахунок, щоби вказати деталі свого банку.

../../../../../_images/interbank03.png

Після збереження змін у вас тепер є 2 банківських рахунки.

../../../../../_images/interbank06.png

Зареєструйте внутрішній переказ з одного банківського рахунку на інший

Тепер ми перерахуємо 50 000 євро з нашого банківського рахунку на рахунок BE57 0633 9533 1498.

Введіть внутрішній переказ

Перший крок - зареєструвати внутрішній платіж. Для цього перейдіть на свою інформаційну панель Бухобліку. натисніть на кнопку більше одного з ваших банків і виберіть Новий ‣ Внутрішній переказ.

../../../../../_images/interbank01.png

Створіть новий платіж. Тип платежу буде автоматично встановлено як внутрішнє переміщення. Виберіть Банк, куди ви хочете виконати переміщення, вкажіть Суму та додайте Примітку, якщо хочете.

Примітка

The memo is important if you wish to automatically reconcile (see Import bank statements and reconcile).

../../../../../_images/interbank02.png

Збережіть та підтвердіть зміни, щоб зареєструвати платіж.

З точки зору бухгалтерського обліку гроші зараз бронюються на рахунок переказу. Нам потрібно буде імпортувати банківські виписки, щоб зарахувати гроші кінцевому рахунку.

Імпортуйте банківські виписки та узгодьте їх

Зауважте, що баланс, який обчислюється Odoo, відрізняється від останньої банківської виписки.

../../../../../_images/interbank11.png

Це тому, що ми не імпортували банківську виписку, яка підтверджує отримання та відправлення грошей. Таким чином, потрібно імпортувати банківську виписку та узгодити платіж із правильним рядком виписки банку. Як тільки ви отримаєте свої банківські виписки, натисніть кнопку нова виписка відповідного банку, щоб імпортувати їх.

../../../../../_images/interbank07.png

Заповніть Рядок транзакцій. Після завершення роботи, Odoo покаже Розрахований баланс, що розрахунковий баланс є теоретичним кінцевим балансом вашого банківського рахунку. Якщо це відповідає банківській виписці, це означає, що помилок зроблено не було. Заповніть Кінцевий баланс і натисніть кнопку Узгодити.

../../../../../_images/interbank10.png

Відкриється наступне вікно:

../../../../../_images/interbank09.png

Вам потрібно вибрати аналоги для платежу. Виберіть правильний рядок банківської виписки, яка відповідає зазначеному параметру, та натисніть кнопку узгодити. Закрийте виписку, щоб завершити транзакцію.

../../../../../_images/interbank08.png

Ці ж кроки потрібно буде повторити після отримання другої банківського виписки. Зауважте, що якщо ви вказуєте однакову суму та однакову примітку як у банківських виписках, так і в платіжних операціях, тоді узгодження відбудеться автоматично.

../../../../../_images/interbank12.png